» »

Slušalke za špile

Slušalke za špile

a13misko ::

Kupujem slušalke za špile pa me zanima katere lahko so z mikrofonom ali brez!

Cena naj bo do 5k ker jiih hitro uničim sem imel vivancojove 5.1 brezžične pa sem jih uničil caa 2tedna!:D

Smorny ::

ne kupuj najcenejše robe! sploh pa bi po testih naj medusa usb 5.1 bile gamers must have!
Btw: čakam, da jih dobim iz .de in potem lahko poročam iz prve roke.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

die_hart ::

OK da ne odpiram nove teme, bom kar tuki vprašal:
Kaj se bolj splača:
SLUŠALKE Speed-Link Medusa 5.1 USB Headset SL-8794
ali:
SLUŠALKE Speed-Link Medusa 5.1 Surround Headset SL-8790

Prednosti < - > slabosti USBja???

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

Ker potrebuješ slušalke specifično za igre, sem temo prestavil v ta oddelek. V zvok in slika drugače že obstaja tema [Slušalke] do 10K SIT

Hux ::

Mene tudi zanima glede teh medusa USB in navadne. Vse je nekak tak. Zdaj mam navadne na liveplayer 5.1 prikloplene neke ki zgledajo odlicno a so stale le 4500Sit. No vglavnem prej sem mel logitehove na USB in zvok je bil 100x bolsi kot stemi navadnimi na liveplayeru. Tak da sem mislo te USB vzeti ker pac majo integrirano zvocno karto ze v sebi samo spet je vprasanje kak je dobra :\
Logitehova je bla odlicna za moje pojme.

Rabim seveda tudi za filme gledat z racunalnika :D

Edina definitivna razlika je da USB slusalke nemores drugam kot pa na comp priklopit. Majo pa zato samo en kabel in ne po 2 kot navadne sicer to ne moti vsakega.

Ce pa mas ne USB varianto priklopleno na eno super zvocno karto pa se lahko spet obrne stvar seveda.
Tak da to je neki trade.

Bol sem nanagjen k USB variatni. Kak je kaj za garancijo? kdaj se sploh lahko uvede to. Ce se kabli precvikajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

die_hart ::

No glede medusa slušalk.
Vzel sem USB varianto in sem z mjimi zelo zadovoljen. Zvok je odličen pa še ena razlika je glede na moje prejšnje slušalke. Prešnje slušalke sem imel lahko na glavi samo tam do tri ure, potem pa me je že močno bolela glava. ;(
Medusa slušalke sem imel do zdaj najdlje na glavi 7 ur in pri tem pozabil da jih imam gor:\ :D

Vsekakor priporočam nakup8-) 8-)

freejack ::

Jst sem si pred parimi dnevi ubodel v Big Bangu ene Phillips slušalke za mal manj kot 6 prešernov in sem ful zadovoljen..

gumby ::

ce mislis kaj igrat online, potem obvezno kupi z mikrofonom.
teamspeak/ventrillo je nuja pri teh spilih


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik za igrice

Oddelek: Kaj kupiti
184056 (3443) Zheegec
»

USB-ključ problem

Oddelek: Strojna oprema
61005 (878) sash
»

Kdaj pride v SLO NEC ND-4551A?

Oddelek: Strojna oprema
422538 (1326) pinx
»

Katere slušalke z mikrofonom?

Oddelek: Kaj kupiti
172273 (1762) jackorsen88
»

Kater prenosnik do nekje 250.000SIT???

Oddelek: Kaj kupiti
7958 (865) rokleb

Več podobnih tem