» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
212 / 234
»»

broken/link ::

pa je sploh kje napisano, koliko dražijo?
ker v obvestilu je "paketi se dražijo med 1-3eur" itd.

Vm1999 ::

Za aktualne pakete je napisano v obvestilu na spletni strani, med vsem dolgovezenjem - moraš izbrskat vsak paket posebej. Programske sheme so zdaj posodobljene med ponudbo na njihovi spletni strani. Za starejše pakete pa je povezava nekje v tem istem obvestilu o spremembah cen.

MrStein ::

Če misliš da cena ni del pogodbe, začni plačevati pol manj. Mislim, če ni pogodbeno določeno, si jo pač izmisliš, a ne?

Resno, a je kdo tule že kdaj sestavljal pogodbo? Ali vsaj bil v isti sobi?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

scipascapa ::

t-2 že skoraj 4900 dni....fak.

SumTingWong ::

ulala, torej dejansko od začetka podjetja. Kako to? Zaradi T-2 FTTH?

scipascapa ::

še od časa VDSL, ko nas je Telekom-Siol goljufal z ISDN ipd......

Zgodovina sprememb…

Vm1999 ::

Vm1999 je izjavil:

Za aktualne pakete je napisano v obvestilu na spletni strani, med vsem dolgovezenjem - moraš izbrskat vsak paket posebej. Programske sheme so zdaj posodobljene med ponudbo na njihovi spletni strani. Za starejše pakete pa je povezava nekje v tem istem obvestilu o spremembah cen.


Se popravljam, cene programskih shem pri sestavljanju paketov na strani T2, so ta trenutek še stare. Tako da je treba biti zelo pozoren pri ogledu strani.

radmannsdorf ::

Tudim jaz sem mislil predčasno stran, ampak če mislijo računat dosedanji 25% popust, kar mi nanese skoraj 200€ do konca leta je res beda. Se pravi oni lahko dvignejo ceno paketa, mi moramo pa plačati? Jao T-2, po 12 letih jih bom zasovražil. :)

T743 ::

A še nismo ugotovili da so vsi operaterji praktično isti? (podraži eden nato se vsuje plaz še pri drugih)
Tudi jaz imam že več kot 10 let T2 in to samo zaradi boljših storitev kot bilokje drugje, tudi jaz sem prišel iz telekoma pa me nič ne vleče nazaj, kaj šele kam drugam, še najmanj pa razni popusti, ki na dolgi rok to niso. Je pa res da še vedno životarim na bakru, ker zaradi bizgecev na občini, ki so zamudili vse razpise za eu sredstva za optiko, pač v kraju te možnosti ni. Mislim da tu dobim še največ za svoj denar. Navkljub poraznemu help desku, ter na drugi strani predvsem zaradi super tehnikov na terenu.
Za 10% razlike(kot stalna stranka sem dobil 10%, če bi šel drugam bi bilo pa max 20% za eno leto) se ne splača zajebavati z odklopi in ponovnimi priklopi,vračanjem opreme in pridobivanjem nove, ter po možnosti izviseti ko te en ponudnik odklopi drugi pa "pozabi"priklopiti. Če moram čakati le en dan tistih 50-60 prišparanih eur na leto takoj izgubi pomen...
Peace of mind ko veš, da ti vse dela brezhibno je tudi nekaj vreden.

radmannsdorf ::

Jaz imam samo Net+Mobil, tv imamo v hiši od Telemacha, in tako bo tudi ostalo(zaradi staršev/njune vezave).
Jaz sem mislil T-2 skenslat zaradi tega, da bi njun paket upgrejdal v trojčka, potem pa komplet položnico kril jaz. No, bom pač počakal do konca leta.

morosito ::

boste klicali zvezo potrošnikov da vam pomaga? hahah ej...umiram od smeha...vlečete tu neke pogovore na koncu bo prišla podražitev in se bomo pogovarjali spet o storitvah in dns-je

najboljsi paket sedaj so paketi samo internet brez tv...tu ne bodo dražili pakete

scipascapa ::

morosito: strank nihče ne brani, branijo samo pijavke in kapital.

morosito ::

Zdaj da vas nekaj resno vprasam moji prijatli celinci:

Kaj bodo dvignili cene tv ker je nafta sla gor? Ali ker moramo finansirat tes?
Ali ki so v ozadju neki strici ki si polnijo zepe....saj to zadnje me ne cudi. Zdaj kapiram zakaj vsak 2 v LJ vozi avto od 100.000€....to bo to

scipascapa ::

Ne vemo točnega razloga, ampak zaradi lepega verjetno ne. Edin paket, ki ne bo deležen podražitve je Oranžni optimum.

ziga1990 ::

Pozdravljeni,

ali kdo od vas uporablja alikacijo T2 TV na televiziji, ker jo oglašujejo, da nerabiš sploh TV Box-a in me zanima ali res deluje in ali je dobro kot BOX ?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

roCkY ::

Na neuradni forum pojdi po konkretne informacije glede tvojega TV. Predvidevam pa, da ustrezen TV šele kupuješ, ker nisi preprosto sprobal...

Sam nimam izjušenj. Nimam android ekrana. TV gledam prek PC aplikacije THJ Multicast TV. Seveda pa sem brez časovnega zamika. Omogoča pa odličen PIP in zelo enostavno in hitro navigacijo.

scipascapa ::

rocky: kako imaš urejeno to? na samem pcju in monitorju?

roCkY ::

To je že zelo stara zadeva. Najprej smo uporabljali VLC. Nato so naredili nekaj variant SW za gledanje. Multicast je najprej naredil uporabnik Siol foruma. Ta verzija, ki se jo najde na neuradnem T2 forumu je pa najbolj razvita (posodobil uporabnik T2 foruma pred leti). Kot rečeno pa zadeva nima časovnega zamika in je treba prek brovserja, če je določen kanal dosegljiv.

In ja prej sem pozabil omenit ne da se gledat KODIRANIH kanalov. Naj jih imajo kar se mene tiče.
Nerodno je edino, da je NG kodiran (nekaj mesecev) in del športnih, kogar zanima. Sam v zadnjih letih TV skoraj ne gledam več. Le kak šport.

Včeraj mi je recimo po nekaj časa spet prav prišlo, da sem gledal v PIP smučrske polete in biathlon.

Imam nameščeno na vseh PC, ki so v hiši. Tudi v dnevni je PC na plazmi, prenosnikih... WiFi na prenosnikih večinoma dela OK. Včasih se kake kockice pojavijo. Za krmiljenje v dnevni uporablam MX Air in 840 se mi zdi /Logitech/.

ziga1990 ::

roCkY je izjavil:

Na neuradni forum pojdi po konkretne informacije glede tvojega TV. Predvidevam pa, da ustrezen TV šele kupuješ, ker nisi preprosto sprobal...

Sam nimam izjušenj. Nimam android ekrana. TV gledam prek PC aplikacije THJ Multicast TV. Seveda pa sem brez časovnega zamika. Omogoča pa odličen PIP in zelo enostavno in hitro navigacijo.


televizijo imam Samsung 4k QLED ne nisem še sprobal
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

roCkY ::

Če je to android TV bi moralo delat. Ne berem pa več redno T2 foruma. Priklopi na mrežo in namesti. Sicer se je zadnjič nekaj pisalo da app ni na Storu, če sem prav videl. Kakorkoli t-2.rula.net je naslov konkretne info.

ziga1990 ::

aplikacija je v trgovini samo da najdem geslo za Horizont
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Mare2 ::

roCkY je izjavil:

PC aplikacije THJ Multicast TV. Seveda pa sem brez časovnega zamika. Omogoča pa odličen PIP in zelo enostavno in hitro navigacijo.


Katero verzijo pa imaš? Mi lahko prosim pošlješ na e-mail?

Veron ::

ziga1990 je izjavil:


televizijo imam Samsung 4k QLED ne nisem še sprobal

Samsung Tizen 2016+ so podprti in bo delovala T2 TV aplikacija.
Kolega uporablja na Sony (Android TV) pa pravi, da deluje praktično enako kot preko setupbox-a.

Manjka pa aplikacija za LG TVje (WebOS). Ampak na neuradnem forumu pišejo, da se baje (neuradna info) tudi to dela.

red_baron ::

ziga1990 je izjavil:

Pozdravljeni,

ali kdo od vas uporablja alikacijo T2 TV na televiziji, ker jo oglašujejo, da nerabiš sploh TV Box-a in me zanima ali res deluje in ali je dobro kot BOX ?



Zdravo,

jaz imam aplikacijo praktično že od samega začetka in deluje BP.

Super, je ker se znebiš daljinca in dodatnih kablov okoli TV-ja.

Pa še ena zanimivost: ker sem na Telekomovi optiki mi niso delali 4K kanali- bi moral nesti tv vmesnik nazaj, da nekaj omogočijo, no odkar imam pa aplikacijo na tv- ju pa delajo tudi 4k kanali.

Tv je je pa TCL.

ziga1990 ::

sam kaj ko računajo 1€ na mesec za to
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T743 ::

Bolje en kot štirje za dodaten stb, ki ga lahko tako vrneš in kompenziraš podražitev :)

SumTingWong ::

Ja saj, trenutno je to namenjeno namesto dodatnega TV vmesnika. Upam pa, da bo kmalu namesto vmesnika v paketu, torej HDTV ali T-2 TV.

dominuspro ::

Jst sem ene 2 meseca testiral na samsung UE40MU6120, pa preklopil nazaj box. Motilo me je malenkost počasnejše preklapljanje kanalov in predvsem bistveno slabše pregledovanje vsebin za nazaj, ker ni tipk na daljincu za 5min skok naprej/nazaj. Poleg tega je program občasno crashnil(mogoče parkrat na teden). Pri kakem drugem tv je najbrž vse
ok.

Magic1 ::

Na Sonyju (android) dela po moje še bolj tekoče od boxa. Sam se je treba navadit kaj ker tipka dela.
Magic

morosito ::

Sony ima fenomenalno sliko na satelitsko in vedno vec 4k tv programi. Vezava na Sky trenutno najbolj ugodna (12€) in imas dejansko vse mozne programe, 12 zvocnih jezikov in 37 jezikov s podnapisi.

Ta nova skatla od t-2 kao 4k v primerjavi z dvb-s2 je dalec se..se ne da primerjat...men se zdi zavajanje...

Dami ::

Lahk daš kak link kje maš to ponudbo za 12€?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Pac-Man ::

Piratske fore.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

gendale2018 ::

uploada ti pa še vedno nočejo dat 1000 če si pripravljen plačat zanj
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

XS!D3 ::

gendale2018 je izjavil:

uploada ti pa še vedno nočejo dat 1000 če si pripravljen plačat zanj

V poslovni ponudbi imajo 1000/1000 za 834,00 € + DDV. Sicer ne vem, katera fizična oseba bi bila pripravljenat to plačati, ampak ali so ti dejansko rekli, da ti ne prodajo tega, če nisi poslovni uporabnik?

Pac-Man ::

Če si pripravljen dat toliko denarja, si tako ali tako pravna oseba ali pa odpreš popoldanski s.p. in daš naročnino v stroške.

V vsakem primeru si na boljšem.

lateralthinking.press
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

morosito ::

Samo kako ta t-2 laze ko ne vem kaj
Slo je za povprasevanje za poslovni paket.
Klicemo telekom, vprasa za naslov, mi sporocijo:"nahajate se na optiki t-2 prosim obrnite se na njih saj mi ne moremo zagotoviti vse storitve" ..sem ostal ful presenecen. Vprasam kaj ne morejo zagotoviti in pravijo hitrost interneta. Ce bi se pa vseno odlocil pa nobene stroske za prikljucitev.

Klicem t-2 mi ustreli prvo ceno za priklop (300€ brez ddv). Ma kaj se grejo?

SumTingWong ::

Kaj pa se grejo? Poslovna ponudba.

Kje je v povedanem laž?

morosito ::

SumTingWong je izjavil:

Kaj pa se grejo? Poslovna ponudba.

Kje je v povedanem laž?


telekom ne zaračunava priklop za poslovne uporabnike...

MrStein ::

In potem drugi tudi ne smejo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

XS!D3 ::

morosito je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Kaj pa se grejo? Poslovna ponudba.

Kje je v povedanem laž?


telekom ne zaračunava priklop za poslovne uporabnike...

In kaj ima to veze s tem, da ga T-2 zaračunava?

Matej_K ::

Trenutno sme pri T2 (optika)
Ker mi je poteklo 2 letno obdobje, sem najcenejši paket zame našel pri A1, kjer pa mi konstantno trdijo da je mogoč le priklop po ADSL...kako to?
T2 ne da svoje optike drugim?
ADSL sploh nimam linije (telefonske) speljane do stanovanja, le optiko...

Lokacija Ljubljana-Bežigrad
... .. .

MrStein ::

Matej_K je izjavil:


T2 ne da svoje optike drugim?

Tako je.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrNighthawk ::

Matej_K je izjavil:

Trenutno sme pri T2 (optika)
Ker mi je poteklo 2 letno obdobje, sem najcenejši paket zame našel pri A1, kjer pa mi konstantno trdijo da je mogoč le priklop po ADSL...kako to?


Sem prešaltal iz A1 na T2...no regrets, ima pa pri njih vse mobilno, tv, net, :)

Zgodovina sprememb…

morosito ::

XS!D3 je izjavil:

morosito je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Kaj pa se grejo? Poslovna ponudba.

Kje je v povedanem laž?


telekom ne zaračunava priklop za poslovne uporabnike...

In kaj ima to veze s tem, da ga T-2 zaračunava?


ce si na telekomovi optiki in hoces t-2 te ne obvestijo da se nahajas na telekom, in da dolocene stvari ne delujejo.
to ti povejo sele po 2. mesecu...ko ne mores odstopiti od pogodbe.
stvar je ta da telekom ti pove da se nahajas na tuji optiki in da te priporoca...

Matej_K je izjavil:

Trenutno sme pri T2 (optika)
Ker mi je poteklo 2 letno obdobje, sem najcenejši paket zame našel pri A1, kjer pa mi konstantno trdijo da je mogoč le priklop po ADSL...kako to?
T2 ne da svoje optike drugim?
ADSL sploh nimam linije (telefonske) speljane do stanovanja, le optiko...

Lokacija Ljubljana-Bežigrad


to je zato kot pravim: t-2 laja da telekom ni posten, da jih mucijo
oni pa? niso nic boljsi od telekom....
ce si na t-2 optiki lahko komot na vsake 2 leti menjujes pakete na najbolj ugodnega. poklici in zahtevaj da hoces spet akcijo na vezavo 24 mesece.
jaz ko sem sel na a1 100/100 za 25€ na mesec....so mi nudili oranzni optimum za 29€...ceprav mi je potekla akcija t4 mega za 27.71€

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: morosito ()

XS!D3 ::

morosito je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

morosito je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

Kaj pa se grejo? Poslovna ponudba.

Kje je v povedanem laž?


telekom ne zaračunava priklop za poslovne uporabnike...

In kaj ima to veze s tem, da ga T-2 zaračunava?


ce si na telekomovi optiki in hoces t-2 te ne obvestijo da se nahajas na telekom, in da dolocene stvari ne delujejo.
to ti povejo sele po 2. mesecu...ko ne mores odstopiti od pogodbe.
stvar je ta da telekom ti pove da se nahajas na tuji optiki in da te priporoca...


To kar pišeš nima ravno dosti smisla in dvomim da te kdo razume. Kako naj bi bilo to spet povezano s tvojo trdivijo, da lažejo, ker hočejo zaračunat priklop na lastni optiki za razliko od Telekoma (kao)....

morosito je izjavil:

Samo kako ta t-2 laze ko ne vem kaj
Slo je za povprasevanje za poslovni paket.
Klicemo telekom, vprasa za naslov, mi sporocijo:"nahajate se na optiki t-2 prosim obrnite se na njih saj mi ne moremo zagotoviti vse storitve" ..sem ostal ful presenecen. Vprasam kaj ne morejo zagotoviti in pravijo hitrost interneta. Ce bi se pa vseno odlocil pa nobene stroske za prikljucitev.

Klicem t-2 mi ustreli prvo ceno za priklop (300€ brez ddv). Ma kaj se grejo?


Sicer pa kako ne veš, da si na Telekomovi optiki, če imaš Telekom? Pa tudi če greš na T-2 v Telekomovem omrežju menda veš, saj moraš podpisat pogodbo in tudi ponudba je drugačna.... V drugih temah se hvališ na dolgo in široko, kako si nategnil operaterja z lastno opremo, da imaš večjo hitrost, kot jo plačuješ, pa boš sedaj rekel, da si šele po dveh mesecih ugotovil, da si vzel storitve v tujem omrežju ne lastnem T-2jevem?

morosito ::

ves da bom vsakemu povedal kako in kaj z opremo.....da pol bodo zapirali luknje?
tudi a1 ima odprti prenos na 950....jaz si lepo placujem paket 100/100 imam pa visjo hitrost....manj pa bom tu blepetal kako in kaj s hitrostjo....kako pravijo? v zivljenju se je treba znajdet...srecno

FoxKnox ::

Stvar je taka : Na Telekomovi optiki si lahko izbereš katetegakoli operaterja, ki potem gostuje na TK optiki, ker Telekom mora kot prevladujoč operater to omogočiti vsem, seveda ob nadomestilu, ki ga plača operater.
Na T - 2 optiki si lahko izbereš le T - 2 operaterja, ker niso dolžni deliti optike z nikomer ker niso prevladujoč operater.

morosito ::

FoxKnox je izjavil:

Stvar je taka : Na Telekomovi optiki si lahko izbereš katetegakoli operaterja, ki potem gostuje na TK optiki, ker Telekom mora kot prevladujoč operater to omogočiti vsem, seveda ob nadomestilu, ki ga plača operater.
Na T - 2 optiki si lahko izbereš le T - 2 operaterja, ker niso dolžni deliti optike z nikomer ker niso prevladujoč operater.


ja skratka nateg s strani t-2.
t-2 pa ima zakupljeno hitrost na telekomovi optiki 300/50...omejujeo pa ji strankam na 100/10 in na noben nacin ne dviguje hitrosti na telekomovi optiki ces da je kriv telekom.
bro optika pa v sebi imajo fail v ont profil...samo to je druga zgodba

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: morosito ()

starfotr ::

Ni res. Na telekomu lahko t2 zakupi tudi 1G hitrost, samo nočejo. Oni so si ozračunali, da 100/20 bo dovolj za njihove stranke.

FoxKnox ::

morosito je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Stvar je taka : Na Telekomovi optiki si lahko izbereš katetegakoli operaterja, ki potem gostuje na TK optiki, ker Telekom mora kot prevladujoč operater to omogočiti vsem, seveda ob nadomestilu, ki ga plača operater.
Na T - 2 optiki si lahko izbereš le T - 2 operaterja, ker niso dolžni deliti optike z nikomer ker niso prevladujoč operater.


ja skratka nateg s strani t-2.
t-2 pa ima zakupljeno hitrost na telekomovi optiki 1 gigabit...omejujeo pa ji strankam na 100/10 in na noben nacin ne dviguje hitrosti na telekomovi optiki ces da je kriv telekom.

Si prepričan o tem?
Kajti jaz imam paket do 300/20 pri t - 2 na TK optiki, pa mi lani tudi Telekom ni ponudil več kot 100/10 na priključek. Je možno, da je to lokalno omejeno glede na tehnologijo?

starfotr je izjavil:

Ni res. Na telekomu lahko t2 zakupi tudi 1G hitrost, samo nočejo. Oni so si ozračunali, da 100/20 bo dovolj za njihove stranke.

Očitno, da dokler bo pri TK 100MB najnižja hitrost v ponudbi, bo za gostujoče operaterje najvišja hitrost

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()
««
212 / 234
»»