» »

T-2: Informacije

T-2: Informacije

Temo vidijo: vsi
««
168 / 236
»»

Okapi ::

Zakaj bi pa pretvarjal DVB-C v analogno?
Ne vem, Valvolina zanima, če to ima kdo, pa sem napisal, da analogno nima nihče.

O.

BlueRunner ::

Jaz sem ga razumel kot "pripelješ kabelsko po FTTH do bajte, nato shiftneš nazaj na RF". Standarda pri temu ne spreminjaš. Nekaj, kar je v kabelskih distribucijskih omrežij standarden postopek.

V bistvu si sploh ne predstavljam kako bi izgledala "naprava", ki bi dekodirala čisto vse možne DVB-C kanale in jih tlačila v analogno shemo. Zadnja takšna, ki sem jo videl je zasedala nekaj 10m^3 prostora in malicala bogsigavedi koliko elektrike. Reklo se ji je head-end za kabelsko.

Zgodovina sprememb…

betko007 ::

Živjo,
me samo zanima kako je T-2 stabilen glede propada pa teh for. Samo preverjam če se splača it k njim za kak mesec, morda več...
In če slučajno se zgodi da firma propade, kaj se zgodi z mano ki imam pri njih priklop?

pumaxx ::

Rubijo vse tvoje premoženje, če si manj kot mesec dni in medtem propade.

betko007 ::

pumaxx je izjavil:

Rubijo vse tvoje premoženje, če si manj kot mesec dni in medtem propade.

ahhahaha

MrStein ::

Ni propadel, pa ga imam že več let. ;)

Kaj bi se ploh lahko zgodilo?
Pač vzameš potem drugje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

broken/link ::

Nič se ne zgodi, saj se ti ni potrebno na t-2 časovno-pogodbeno vezat (večina paketov je brez vezave). Če/ko ti karkoli ni všeč, pošlješ dopis/greš na poslovalnico, odjaviš, in to je to.

dronyx ::

Jaz sem pred dnevi za sestro študiral, ali vzeti T-2 trojčka za 38 € (sedaj ima dvojčka od T-2 - brez TV), ali pa Amis, ki je ponujal podobne paket za 6 € pol leta, potem pa 46 € ob vezavi za dve leti (mislim da je ta akcija veljala samo do konca oktobra). Odločil sem se za T-2, ne vem pa, kaj bi se res zgodilo, če gredo v stečaj? Jaz domnevam, da so naročniki še največ vredni in da bi jih prevzel kdo drug, torej ne bi ostali brez signala, močno pa dvomim, da bi cene paketov ostale enake.

luky ::

onyx ne se bat, da bo T-2 če bi slučajno šel v stečaj kar čez noč ugasnil, niti slučajno.
luky!

Tilen ::

Morajo še 2x olupati upnike preko prisilk in tako naprej. Ne se bat. Ne vem pa kako bi podjetja reševala svoje telefonske številke v primeru stečaja T-2. Za rezidente me toliko ne skrbi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Poldi112 ::

Kaj, misliš da ne bi mogel prenesti cifre, če T-2 crkne? To kar malo težko verjamem.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Tilen ::

Dovolj bi bilo, da bi podjetje moralo čakati na rešitev / zaključek stečajnega postopka in par mesecev mogoče ne bi mogli prenest številke. Ne vem kakšni so skrajni primeri. Če podjetje neha obratovati in je v stečajnem postopku, potem ne vem kdo bi opravil te prenose.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

betko007 ::

Verjetno bom kar T-2 izbral, paket T4. T4 je cenejši kot AMIS s tem da imaš še mobilno telefonijo in hitrejši internet. Hvala vsem

amigo_no1 ::

betko007
A veš kje imajo t2 bazne postaje ?

http://www.dreamdesign.si/projekti/t-2-...

broken/link ::

kjer je ni pa je roaming(gostoanje) v mobitelovem omrežju. to pomeni, da ni prenosa podatkov, samo klici in SMSi.

dronyx ::

Mi zna kdo prosim razložit, kakšne so prednosti, če vzameš mobilno telefonijo pri T-2 (četverček)?

NoBody- ::

-brezplačno T-2 mobilno in stacionarno
-sekundni interval
-kjer ni T-2 omrežje preklopi na Mobitel
-Ni vezave
-telefoni po subvencionirani ceni
-vsaka dodatna naročnina pri T-2 dobi dodaten popust vse do 50%
-dokupiš zakupljenje enote in več telefonov lahko skupaj porablja to količino
-lahko vzemeš kakšen od T-2 mobilnih paketov (start,100,200,300,500)
-pa še kaj bi se našlo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NoBody- ()

Spajky ::

"TOlympics.zip" 122MB ni več na istem naslovu (testiranje dejanske brzine prenosa); a ima kdo novi link (če je še na njihovem serverju kje ta fajl) 8-O
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

kmetek ::

papa EVROLIGA

Prekinitev oddajanja programov Sportklub

Objavljeno : 03.11.2011 20:38:20

Z današnjim dnem je lastnik pravic za programe Sportklub, IKO Balkan, enostransko prekinil predvajanje svojih programov v okviru programskih shem T-2. Razlog za prekinitev so nesoglasja glede spremenjenih pogojev sodelovanja. Družba IKO Balkan od T-2 namreč zahteva nesorazmerno povišanje stroškov programskih pravic, ki je nesorazmerno tako s samo gledanostjo obeh programov kot tudi s pogoji, ki jih zahtevajo ostali, konkurenčni ponudniki programskih pravic.

V T-2 se vsem gledalcem omenjenih športnih programov opravičujemo zaradi prekinitve oddajanja in jim zagotavljamo, da si bomo še naprej prizadevali najti soglasje z lastnikom pravic. Žal pa ne moremo pristati na tako spremembo finančnih pogojev sodelovanja. Prav tako ostro nasprotujemo načinu, ki v pogajalski proces vključi programu zveste gledalce, saj ocenjujemo, da je to na škodo vseh.

V pričakovanju po hitri razrešitvi nastalih razmer se zahvaljujemo za razumevanje gledalcev.

PUŠI KURAC T2!!!!!!!!!!!! 8-O

KoMar- ::

Spajky je izjavil:

"TOlympics.zip" 122MB ni več na istem naslovu (testiranje dejanske brzine prenosa); a ima kdo novi link (če je še na njihovem serverju kje ta fajl) 8-O

Potolaži se s tem, žal malo manjšim: http:// speedtest.t-2.net/speedtest/random4000x4000.jpg (pobriši presledek za http)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Tilen ::

Najbolje je uporabiti kar namenski strežnik - ndt.arnes.si.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gregor P ::

kmetek je izjavil:

papa EVROLIGA

Prekinitev oddajanja programov Sportklub

... ne vem če sem sploh kdaj preklopil na ta program v življenju, ampak verjetno sem moral iti vsaj mimo:D

... kar je mene zmotilo je, da so premaknili BBC World v plačljiv paket:(

... tako da sva oba na izgubi ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

trnvpeti ::

T2 je agresiven na pridobivanju novih clanov.
Tudi na racun telemacha.
Lastnik telemacha ima v lasti sportklub.
In pac zvisa ceno zaradi prve tocke in pac nagaja t2ju.
Cisto logicno, pac udarec nazaj.

_IKE_ ::

Samo čakaj malo tole mi potem takem deluje popolnoma kot SIOL ( TELEKOM ) v svojih dobrih starih ODIRALSKIH časih. Še še predobro spomnim kako so odirali ljudi za 1/256 linijo, na omrežju katerega izgradnjo so uporabniki krepko preplačali ( nekateri se še spomnimo cen telefonskih priključkov 15-20 let nazaj ).
Čeprav čudno za slovensko državo še sodišče razsodi da TELEKOM JE ZLORABLJAL SVOJ POLOŽAJ http://www.zurnal24.si/sodba-telekomu-p...

In če Telemach misli da bo na tak način pridobil nove stranke se moti.

kmetek ::

Gregor: jaz Športklub kar dosti gledam.....sploh ko je Union Olimpija Evroliga tam!!!

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mikic007 ::

A ni kul, vse za uporabnike? ;-) Drugace pa jih menda res nekaj zezaj, ve kdo kaj vec o tem? Se mi zdi, da je t-2 super zadeva in ima toliko tezav prav zaradi cudne konkurence in monopolov.

http://www.t-2.net/novice/2011/11/t-2-n...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

Bakunin ::

res je nepravicno, da ima RKC d.d. taksen monopol.

_IKE_ ::

Bakunin je izjavil:

res je nepravicno, da ima RKC d.d. taksen monopol.



upam da gre v tvojem zapisu za sarkazem .....

mikic007 ::

Eni radi uporabljajo besede, ki jih ne razumejo ;-). Sicer pa Sportklub ni se nic odgovoril na to, da t-2 zanika krsitve (ki so po moje le malo verjetne, zna biti, da so kaj zamesali s teleingom). Zna biti, da gre le za diskreditacijo pri uporabnikih, saj bi imel sportklub od tega neposredno korist, t-2 pa od piratiziranja prakticno nic, glede na to, da tega ne more oglasevati.

In nekaj uporabnikov je ze povedalo, da so imeli zatemnjen program tudi v casu tekme. Le komu verjeti? A je sploh mozno posredovati v isti shemi razlicne signale?

batista ::

Gledam in ne najdem, ali sploh obstaja pri t2 paket telefonija + internet? Vsi paketi so triple, se pravi še TV ki pa ne rabim ker mam kabelsko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: batista ()

Poldi112 ::

Seveda obstaja, samo ne kot paket. Vzameš internet in telefon po ceniku.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

batista ::

No to že, ampak je dražje....Trenutno imam t2 vdsl internet in telefon pri telekomu kar pomeni skupno razvezan dostop. se pravi če vzamem telefon pri kateremkoli drugemu (t2, amis,...)postane dostop polno razvezan, kar pomeni višja naročnina za vdsl?

broken/link ::

da, če vzameš telefon pri t-2ju, potem ni več to skupnorazvezan dostop, ampak polnorazvezan dostop. naročnina pri t2ju je potemtakem večja, moraš pa vzet v zakup tudi to, da ne bo več položnice od telekoma. tako da suma sumarum je VDSL polnorazvezan še vedno cenejši od VDSL skupnorazvezan + telekom telefon.

mitja_i ::

Senitel ::

Ja genialno... Človek išče paket telefon + internet, ker TV ne rabi oziroma noče spreminjat, ti mu ponudiš telefon + TV. Priceless...

RejZoR ::

Sej telefonijo lahko dokupiš h kateremkoli paketu. Recimo imaš trenutno samo internet, jim rečeš, da bi rad imel še telefon s PSTN vmesnikom, in potem pač plačuješ 3,5 EUR na mesec + stroški klicev. Ne rabiš nobenega namenskega paketa.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mikic007 ::

Tocno to, to osnovno funkcijo lahko gladko dodas v cenovnem kalkulatorju (na prvi strani, meni desno). Ce je kje cenik transparenten je pa pri t-2. Pa tudi nekega hudega paketa zaradi 3,5€ ne rabis delat.

RejZoR ::

Jezst sem imel nekaj časa 4/1 linijo, pol sem si dodal telefonijo, pol pa sem dal telefonijo stran in za razliko povečal linijo na 8/1. Zadeva je res fleksibilna in modularna ker paketov praktično ne rabiš ampak si izbereš po svojih željah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gruntfürmich ::

kdaj pa so 33€ vredni VDSL T4 paket, ki je vključeval 4/1 internet, zamenjali z 20/2 internetom????
ali je treba posebej soglasje dobit za ta prehod ali kaj?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

kako sem jst za cajtom... že vsaj 4 mesece imam 20/2 povezavo (na računu vidim oznako T20M), pa sem do danes mislil da imam še vedno 4/1...:))8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

mitja_i ::

Senitel je izjavil:

Ja genialno... Človek išče paket telefon + internet, ker TV ne rabi oziroma noče spreminjat, ti mu ponudiš telefon + TV. Priceless...

Ups, nisem prebral natančno, se opravičujem.

leiito ::

a Telemach ma Športklub 1,2? Ta dva kanala, kjer prenašajo Premier League in Primera Division? Ker jaz ga imam še vedno na anteni, vidim programe, ki jih na T2 ni, npr. I.D., ampak Športklub 1, 2 nista med njimi.

Aja, izhajam iz predpostavke, da Ljubljanski kabel = telemach. Se motim?

Če ne, na kateri frekvenci je fuzbal?

gruntfürmich ::

na sportklubu je samo EPL, tko da tega ne rabiš. rabiš pa šport tv, ker se tam vrti seria A in premiera division.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Nagi Bator ::

Vanadium ::

marS ::

Ho, zanimivo.... le kaj so se zdaj zdilali???
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Gapi ::

OPOMBA: Za naročnike na optičnem omrežju Telekoma Slovenije je potrebno doplačilo 5,99


Se pravi na ceno v tabeli je treba še dodat teh 5,99€ Potem je SiOL še vedno cenejši pri osnovnem paketu 20/20. Je pa res da ga pri hitrejših paketih t-2 prehiti z ceno.
No person is rich enough,to buy back his past.

Vanadium ::

Res je, mi je pa T-2 bolj zanimiv pri paketnih ponudbah, npr T4 itd...

Nagi Bator ::

A se koga zeza tujina zadnje dneve. Danes sploh je cel hudic, saj nekatere strani sploh ne odpre,
ce pa, potem pa to traja do cele minute in dlje. Locirane v SLO se odpirajo normalno.
Dobim "request timed out" do googla (74.125.39.104), cez minuto pa spet dela in nato spet ne !?
Se kdo s podobnimi tezavami?
Lokacija - MB
««
168 / 236
»»