» »

Poprava kvalitete slik!

Poprava kvalitete slik!

Randomm2 ::

Imam ogromno slik v slabi kvaliteti, in bi jo rad izboljšal, kateri program (če sploh obstaja) priporočate za popravo kvalitete slik?
:\
Hvala!
Mess with the best die like the rest.

LapD ::

Zdj nevem če je kak namensti sam Photoshop zna dost stvari zrihtat..poglej kak tutorial razn če maš kako konkretno uprašanje

msenjur ::

ja zahtevnejše ti bo zihr photoshop zrihtal, enostavno bi pa lahko tud z acdsee zrihtal! Ampak, če imaš slike slabe resolucije ti nič ne pomaga! Lahko bi edino zrihtal barve ipd...

Randomm2 ::

Se mi je kar zdelo, da bo tako mislil sem na kakšne druge programe kot Photoshop, ampak mi je prvi prišel na misel. Preden se jaz dobim Photoshop in se naučim uporabljati tako ali tako ne bo več relevantno.

Hvala:D
Mess with the best die like the rest.

fahrenGONE ::

Hmm morda AutoLevels (ali pa igranje z Levels), AutoContrast, Sharpen (in razne Sharpen opcije). Potem lahko das se kaksno omni osvetlitev. Photoshop tutoriali bi veliko pomagali, jaz sem samo nastel nekaj osnovnih funkcij...

kihc ::

Men je še kar všeč v Picasi2 funkcija "I am feeling lucky". Zna slike dost popravt (v mislih mam osvetlitev in čudne barve, kekšnih zmazkov pa tak ali tako neboš z ničemer popravil).
x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Adobe predstavil tehniko popravljanja zamegljenih posnetkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
6220383 (15031) CaqKa
»

Obeta se prosto dostopna spletna različica Photoshopa

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
284652 (3527) opeter
»

Photoshop experte iščem, prednost maribor

Oddelek: Programska oprema
251920 (1473) bosmla
»

Slike-(home made) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526062 (4246) francka45
»

Kako v sliki.jpg popraviti barvo snega (moder odtenek)?

Oddelek: Programska oprema
101703 (1539) Bobb

Več podobnih tem