» »

Sonny Ericsson K700i

Sonny Ericsson K700i

Volk| ::

Kupujem ta telefon. Sem prebral teste pa mislim da je za ta dnar(5k pri simobilu) vreden svoje cene. Če ga ima kdo naj napiše kaj več o njem kako je zadovoljen. Mene samo moti da nima mp3 predvajanja melodij-tako piše na mobisux-u, na mobitelovi strani pa piše da predvaja.
Torej, razpište se!
Aja, dodajam še link
  • spremenil: Volk| ()

profii ::

ima predvajanje mp3 za zvonjenje. imam ga že slabo leto in sem zelo zadovoljen.

Volk| ::

Danes sem ga mislil kupit...pa so mi rekli da so ga umaknili iz prodaje ker ima softversko napako! :(

Sami ::

K700i me ni prepričal, meni se tudi tale meni od SE zdi butast. Veliko boljša izbira je Nokia 6230i, ki je novejša in ima seveda kar nekaj prednosti. Primerjava. Imam jo že kak mesec in sem res zadovoljen.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Bramac ^^ ::

Meni od SE butast? Nisem še videl lažjega menija kot ga ima SE. Pa brez veze začenjat FlameWar™ ker vsak hvali svoje. ;)

Drugače k700i imam že eno leto pa nimam pripomb. Slaba lastnost je pa baterija in joystick, ki mi že malo peha (ga morm spihat pomoje :D )

Sami ::

Slaba lastnost je pa baterija in joystick, ki mi že malo peha (ga morm spihat pomoje )

Ta slaba lastnost je znana posebej za K500i in K700i, vsi moji prijatelji imajo z joystick-om probleme, če ga veliko uporabljaš odpove ali pa se rad zapraši.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Volk| ::

Torej očitno ni dobra izbira ta telefon?!
Glede na to da si pri simobilu vezan 2 leti, telefon pa ne zdrži toliko časa je telefon slaba naložba. Vsaj do konca aneksa mora zdržat.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

abstinent ::

ga uporablam glih en let in sem zlo zadovolenje luštken majhn,...
batarija je še čist dobra ( mam posebno tehniko) pa yostik ene parkat na let spihaš pa je

priporočan

Aja S! mobil verzija ioma MP3 za zvonenje samo če je avtorsko zaščiten MP3 seprav drug softwer pa je zadeva rešena;)

M@ softwer predvaja normaln

Nebomgabiksa ::

Ta telefon je zakon. #WAR# Edino kar ima nokia boljše je iskanje po imeniku #/WAR# >:D

Sam ga uporabljam v službene in prvat namene že več kot eno leto. Tudi z paličico užitka nimam nekih problemov,ker sem si najpogostejše funkcije naštimal na bližnjice, ostalo pa opravim kar preko bluetootha, sinhronizacije z otlookom in floAt's Mobile Agent. Edino kar me malenost moti je, da pri malo bolj polnem pomnilniku začne delovati počasneje...

Doman ::

Sam imam tudi ta telefon, in sem zelo zadovoljen z njim! Mislim pa da ima moj neko napako, saj mi včasih dela napake pri pisanju sms-ja.Napiše kot da je sms dolg in naredi sms iz 40črk na 3sms-e>:D

Volk| ::

Danes sem kupil K600i
čakam da se mi baterija napolni, pol pa bomo vidli kako se bo ta obnesel.
Piše da ima vse(beri:preveč).
Skrbi mi samo SAR(0,79)
Kod kaj več ve o tem povedat kako je to škodljivo? Poleg jajčk ga ravno ni dobro nosit, kaj?

abstinent ::

@ doman izklopi SLO znake (ŠČŽ,...)

@ Volk K600=njamsi:) Sevanje naj te ne skrbi preveč, glih svetet v tem ne boš začel>:D :D (najbrž sm zato bl skajtr d mam še na kolenih žepe:8) :P aja pa ne vem najbrž seva že tud tvoja pojstla tak da se jz glihh nebi sikiru preveč

@AndrejL nov softwer omogoča iskanje po več črkah
In ja morš met vsaj 2MB prazna tak k pr vsakmu mobitelu;((

Mati ::

Sam imam K700i in moram povedati da je katastrofa od telefona. Morda sem jaz na takega naletel, vendar sem mi vsake toliko izklopi, potem pa se ne da več vklopiti.
Izklopi pa se ponavadi, ko ga najbolj potrebujem.

Torej že dvakrat so mi nalagali nov software in zadeva še vedno ne dela, čeprav na Svemi zatrjujejo, da je s telefonom vse ok ;(( , da so ga kao testirali.

Če ga kdo želi mu ga prodam za 15.000, jaz pa obdržim naročnino. Pa v garanciji je telefon še kar precej časa! Odločil sem se da nabavim neko Nokio, ker se mi zdi edino spodoben telefon, ki nima nepotrebne navlake v softwrae-u in dela kadar ga potrebuješ.
Pa še baje imajo Nokie najboljši signal.

Volk| ::

Kak dolgo imaš te telefon?
Jaz ga zdaj imam 3 dni in sem navdušen! Dela brez problema. No, enkrat se mi ni hotel vklopi, ker sem ga nonstop "dregal". Sem vzel ven baterijo in vstavo nazaj in dela kot mora.

Zahtevaj na Svemi novi telefon. Meni so predlani enega imeli na popavilu 2x. Ko sem ga dal tretjič sem zahteval novega, čeprav najprej niso hoteli dati. Nato so popustli in novi je delal dokler ga nisem "pohabil".

Žal si pač naletel na "shit". To se ti lahko pri nokii tudi zgodi.
Žal pač to je tak.

Volk| ::

Joj, šele zdaj sem se videl da govoriš o K700i.
jaz sem pa govoril o K600i
Sory! No, vseeno zahtevaj novega

d3k0 ::

Tud jst mam k600i moti me edino to, da baterija ne zdrzi dolgo...po 3 dni pa sem ga kr dost tipkal >:D Volk| kok pa tebi zdrzi?
!.....Happy new 2005.....!

Volk| ::

Danes sem dal 2. polnit. Prvič mi je zdržala 3 dni, čeprav sem res dost odkrival čare moje novotarije. Baterija je 900 mAh. Čez par polnjen bo dosegla svoj pravi učinek
Normalna uporaba mislim da bo okoli 4 dni.
Meni je to normalno, čeprav v navodilih piše neke sanjske meje zdržljivosti baterije.Tistim informacijam tako nikoli nisem verjel.
Večina telefonov ima med 650-700 mAh, glede na to da ima K600i dve kameri, velik zaslon, UMTS, prostoročno telefoniranje, smo lahko z tem uspehom zadovoljni.
Sicer pa če v 4 dneh ne prideš do polnilca....pol verjetno tudi signala nimaš!:D

jest10 ::

Volk|: Tisti SAR pomeni koliko tel max oddaja. To je ob zelo slabem omrežju itd. Večinoma so vrednosti dosti manjše.

d3k0 ::

volk| kje pa kaj downloadas za mobitel?

lp
!.....Happy new 2005.....!

Mati ::

Drek!

Pravkar se mi je zopet zgodilo, da se mi je telefon izklopil in se nikakor noče vklopit več! Jutri grem na Svemo in staremu glavo vtrgam, če me bo še naprej jebal, da ni to telefon kriv, pač pa uporabnik in telefon hladnokrvno za teden ali dva na servis poslal. Seveda bodo oni spet rekli, da je software.

Nič, najbolje se mi zdi je da naredim, kar mi je predlagala prijateljica. Jutri bom kontaktiral inšpektorijat in jim vso zadevo obrazložil in predal v obdelavo.

Pizda sem jezen, nikoli več Ericsson, prisežem....;(( ;(( ;((

Volk| ::

d3k0: Ja, na emuli vse najdem, kar rabi moja mašinca! Še preveč:D
Mati: ne jezi se! Zahtevaj novega, malo zagnjavi pa boš videl da ti bo naslednji delal dobro.

jest10:
V službi smo naredili meritve sevanja. Ti povem, da delam v firmi kjer smo med samimi kabli in računalniki! pa še nekaj starih monitorjev mamo, ki sevajo ko hudič. In veš kaj so ugotovili? Da je največ seval moj prejšnji telefon(Sony-ericsson Z200) ko se je spostavljala povezava! Prekoračene so bile meje krepko čez dovoljeno. In jaz sem ga nosil pri mojih jajčkah:( .
Zato ne verjamem tistemu ki napiše da je to neškodljivo. Je pa že res da smo izpostavljeni sevanju v današnjem svetu tehnologije kjerkoli.
Vseeno bom čuval mojo "ropotuljico".

jest10 ::

V sunkih se napisana meja lahko prekorači. Nikoli pa nimaš takega stalnega delovanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512494 (8663) Azrael
»

Kupiti Sony Ericsson k800i ali npr. Nokia n80, al kak drug?

Oddelek: Mobilne tehnologije
412520 (1914) aco111
»

Kateri mobilni telefon si lastite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626145 (842) ;-)
»

Kateri GSM?

Oddelek: Kaj kupiti
51063 (950) jabe
»

SE k700i vs. Samsung z130

Oddelek: Mobilne tehnologije
61319 (1214) dejvidlj

Več podobnih tem