Forum » Pomoč in nasveti » nastavitev BT serijskega porta
nastavitev BT serijskega porta
pmodic ::
Problem je sledeč. Imam GARMIN 10 bT napravo. BT serijski port bi rad nastavil na COM 1. Ko dam instalacijo pa mi vrže samo od COM 5 navzgor. Ima mogoče kdo kakšno idejo? BT je od HP-ja (nx7110)
ToniT ::
Najprej bo potrebno disejblat originalni serijski port oz. ga prestaviti na višje in pa preveriti IR port, šele potem bo možno prestaviti BT port na nižjo cifro.
Carhartt ::
Najlažje ti bo z programom GPS gate, zelo koristen program za gps ki deluje prek bluetootha.Če boš uporabo ta program, boš lahko tudi uporabljal gps na večih programih na enkrat, zaj lahko samo z enim uporablaš naenkrat
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Težave z pri cnc strojuOddelek: Pomoč in nasveti | 2986 (2240) | TheBlueOne |
| » | Kako na linuxu (Raspberry PI) prepričati NTP, da bo uporabil podatke iz GPS-aOddelek: Operacijski sistemi | 3236 (2597) | misek |
| » | GPS - branje pozicijeOddelek: Programiranje | 1468 (1169) | _Dejan_ |
| » | Navigacija na prenosnikuOddelek: Pomoč in nasveti | 4907 (4396) | cesy |
| » | Shell scriptaOddelek: Programiranje | 1702 (1306) | BigWhale |