» »

forum

forum

egon master ::

Zanima me, če kdo pozna kakšno internetno stran na kateri ponujajo prostor za forume-rad bi imel forum.
Seveda mislim na plačljiv prostor-še boljše pa če kdo pozna koga ki bi ta forum tudi postavil na mojo željo.
Zanima me tudi cena(kolko na mesec bi stalo)

najlepša hvala,lp:)
Dajmo, dajmo bolj živo

#000000 ::

Ma to ti je pa ja najbolj simpl zadeva, najdeš en free space z PHP podporo ( jih je res ogromno no eni majo oglase ) si najdeš kak forum bi rad mel, phpBB in podobni free forumi, in zadevo preneseš na server. Odpereš forum vpišeš tistih par podatkov in zadeva je končana.
Vse skup (brez iskanja free hosta ) ti ne vzame več kot 1 uro dela (odvisno od uploada):D imaš pa s mi zdi na forumer . com forum že postavljen. LP

egon master ::

pozdravljen,

da boma se lažje razumela-jaz bi rad imel forum ampak ga ne znam naredit,rad bi da mi ga nekdo naredi in bi mu plačal in pa da bi bilo dovolj prostora...primer forumov kot so mobisux,siolforum,slotech,....

kje to delajo?pa da je kratek naslov strani(domena)
Dajmo, dajmo bolj živo

sverde21 ::

Nekaj forumov je zastonjskih npr. phpBB tist, ki ga uporablja mobisux je pa plačljiv, ta ki ga uporablja S-T pa je lastne izdelave by Primoz kolkr jst vem, tako da če želiš točno ta forum kontaktiraj njega, če je sploh naprodaj :)
<?php echo `w`; ?>

Brilko ::

Najdi si en host Cpanelom, pa ti ga sam z nekaj kliki postavi. Naprej pa ne bo problema...

#000000 ::

Ja kokr sm opazu ti ne iščeš Foruma, ti rabiš Portal (sodeč po predlaganih - Slo-tech, mobisux, siol.net ) Hja pomojem nikjer ne boš dobil zastonj kode, 'če bi sploh kaj dobil ?' Tko da ti ostaneta dve varijanti (daš zadevo narest) druga pa je da si najdeš free host, in nanj postaviš recimo kak zastonj portal, recimo NUKE, jih je pa tud kar nekaj. Al pa si kje dobiš "zastonj plačljiv forum-portal" PM LP

tx-z ::

-jaz bi rad imel forum ampak ga ne znam naredit,rad bi da mi ga nekdo naredi in bi mu plačal in pa da bi bilo dovolj prostora.

Kot je povedal je za to pripravljen plačat.
kje to delajo?pa da je kratek naslov strani(domena)

Zanima ga, kdo bi mu to naredu, ter link do te osebe, oz. organizacije, oz. firme.
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315352 (10834) mmorph
»

Kako narediti forum v Frontpage?

Oddelek: Izdelava spletišč
101864 (1747) Backup22
»

Gostovanje foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
81146 (1024) pivmik
»

Kako naredit forum?

Oddelek: Izdelava spletišč
161040 (864) Red_Mamba
»

Pomoč pri gradnji spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
91033 (973) EZ2BHard

Več podobnih tem