» »

Obvestilo

Obvestilo

Slo-Tech - Danes od predvidoma 19:00 do približno 20:00 bo Slo-Tech nedosegljiv zaradi selitve na novo lokacijo. Hvala za razumevanje.

35 komentarjev

madmitch ::

Kdo bo pa hrčke pazil?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

blackmumba ::

kako ste lahko taki

gabl136 ::

hmm...mogoče bojo pa hrčke za mule zamenjal??

Al pa osle??

Kami ::

Kam se pa seli? :P

overlord_tm ::

hrčki se selijo nekam kjer je več hrane

Slowenc ::

Itak da ne bodo povedal kam se selijo. Bo Al kajda zvedla. Potem bo pa hudič.
Skiny gate.

nicjasno ::

Lokacija serverskega prostora slo-techa je skrivnost. Razen primoza za to ne ve nihce, niti tajna policija. Ce bi pa izvedeli, bi jih pa moral primoz takoj ubit! >:D
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Ch4N93 ::

Tako je!
Hrčkom pa zavežejo oči med transportom, tako da niti ne vejo kam grejo in kje so.
Pa baje naj bi dobili novo HrčKolo™ s tekočinskimi ležaji, da bojo iztisnili še tistih par procentov zmogljivosti, potrebne za delovanje Slo-Tech-a.
Ni nam lahko...

jsmith ::

Lokacija serverskega prostora slo-techa je bila objavljena ob poletnem izpadu elektrike. :D

Slowenc ::

link, video, slike, diapozitivi, prosojnice, pps, swf, karkoli???
Skiny gate.

nicjasno ::

jsmith: saj, zato ker ni vec skrivna jo je treba preselit.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Nejc Pintar ::

kako si stran kot je slo-tech to sploh upa...
Lahko je biti prvi, če si edini!

minime ::

Zakaj so vedno tako skrivnostni ?:D

sverde21 ::

Hmm čudn ura je že 10 čez 19:00 pa še kr dela vse skup :D mejbi je primoz en satelitski krožnik postavo na comp pa dela dej tud med prestavlanjem :) seveda z UPS jem :D
<?php echo `w`; ?>

mercator ::

a mogoče kje na forumu pišejo kakšni tehnični podatki o serverju, recimo kakšna konfiguracija, kakšno povezavo ima....:\

Brilko ::

Microsoft ma prav, kva težite kurba kot da je znanost met server ej...

To glede serverja je že blo pa tud stokrat objavljen no. Drugače nahaja se server na SiOL-u. Kje pa biu biu drugje?

minime ::

Lahko bi kaj več napisali glede serverja , pa kakšno slikco dali zraven.

Kami ::

Že nazaj :)

gasperino ::

Microsoft: kaj ti gre tako v nos? Če te ne zanima, pač greš naprej do naslednje teme, ki te zanima.
S svojimi lepimi izrazi pa pač dokazuješ nivo svoje umske razvitosti.

Glede siola pa ne bi bil preveč prepričan. Zaenkrat, kot je videti, je še vedno pri mojnet.

lp,

Brilko ::

Ja kje pa je mojnet indijanc no...

Microsoft ::

Ne lej, ce gre za odvestilo, da neki cajta ne bo strani, se to lepo napise in konec. Nimas kaj za komentirat.

Pa mi ti oz. ostali, ko ste takoooooo fejst ontopic, povejte, kaj majo veze hrcki zdej kle z obvestilom, da stran ni bila dosegljiva!?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

gasperino ::

In kaj ti ni jasno? Odkar se govori kaj o strežniku slo-techa se govori o hrčkih. Pač prispodoba za tisto, kar poganja to stran. Med tistimi, ki radi komentirajo se je ta prispodoba prijela.
Zakaj bi pa bilo vse smrtno resno?

lp,

Fuzzy ::

Microsoft... bi kozarec soka?
Resnicno pretiravas. Ce ti gre kej na zivce, lohka ignoriras. Ce ne mors, pa se vseen lohk svoje mnenje poves na dost bl prjazn nacin...

Se pa strinjam tut , d bi lohka kej vec povedal o serverji. Kje je. Kje je bil. Zakva se seli... Navsezadnje smo tle sam taki, k ns to zanima...

Ali pac ne?
Ai!

korenje_ver2 ::

zakon. stran dela hitreje. trace gre direkt iz siola na moj.net.

2 193.189.161.27 8.838 ms 8.105 ms 8.587 ms
3 193.77.13.202 8.863 ms 8.595 ms 9.347 ms
4 193.95.253.226 8.609 ms 9.099 ms 8.841 ms
5 212.93.228.2 8.859 ms 8.351 ms 9.354 ms

al je to ze neki casa tko? niste mel cez gigaspark.com vcasih?

Zgodovina sprememb…

Primoz ::

že neki časa je tko (par mesecev)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Matek ()

_n00b_ ::

Erm... Glede tega da, ne smete povedati kje bo nova lokacija Slo-Techa... Zakaj ne povete? Pa kaj ce vemo? Ali bo Al-Kaida prisla pa vse hrcke pobila? :\

P.S. A ta message boste tud zbrisali? ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _n00b_ ()

Matek ::

Tema je totalno zašla, a lahko date mir? Al pustite temo primiru, al se pa pogovarjajte o izpadu in o strežniku, dost z zajebavanjem okrog hrčkov in dost z Microsoftovo slabo voljo. OK?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Bass0 ::

Hja, v svojem izbrisanem postu sem namignil, da je že čas, da se temo zaklene.

Tako ali tako debata ne pelje nikamor in ne kaže, da se bo tu prikazal še kak pameten post.

Ampak moderatorja (ali pač samo en od njiju, tisti, ki mi je brisal post) se namesto tega raje naslaja nad našimi poskusi humorja in nad močjo, da jih lahko zbriše.

Osebno nimam moči in si niti ne domišljam, da bi moderatorju to ukazal, zatorej predlagam, da VI, dragi forumovci, glasujete, ali naj se ta tema zaklene!

Prosim, Z DA ali NE odgovorite na naslednje vprašanje:

Ali naj moderator to temo zaklene?

steev ::

Jao, na ta obvestila nebi smel odgovarjat (se prav nej se takoj zaklene).

Pol se pa folk začne prepirat, pa teli hrčki mi grejo že pošten na ku**c.
Skos ko je kšno obvestilo je prvi post o hrčkih, WTF?! :\
:|

Jebiveter ::

Jao, folk! To, da vas motijo komentarji o hrckih je pa kr neki... ce zadeve ne stekate, se ni treba niti oglasat - just ignore it. Nekaterim je pac zabavno (me included :).
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

segi ::

Ko Primož napiše novico že veš, da bo neka pizdarija. :\
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Bass0 ::

Hehehe, ta je pa dobra. Si prvi, ki je zvalil krivdo na čisto nedolžno osebo, ki je sedaj postala jebena stranka. :D

steev ::

Ko sem prvič prbral to o hrčkih, se mi je zdel zanimivo. Isto je blo drugič, tudi tretjič. Fak, zej pa skos ko je obvestilo, je prvi post o hrčkih. To je isto kt bi ti povedu 10X en in isti vic.
:|

Roadkill ::

Ker si pramlad, da bi znal cenit stare vice.
Ü

Brilko ::

Roadkill: to so prej otročjarije kot pa stari vici.