» »

Slovenistični forum

Slovenistični forum

backup ::

Vse, ki imate vprašanja na temo slovenskega jezika in književnosti, potrebujete lektorja, inštruktorja ali pa se morda ne strinjate z določenimi pravili, povezanimi s to stroko (pravopis, obvezna branja v šolah ...), vabim na slovenistični forum, da poiščete pomoč ali izrazite svoje menje.

Lep slovenistični pozdrav:)) :)) :))

Alexius Heristalski ::

Hej, ali ne bi to moral biti slavistični forum? Ali pa sem spet pomešal te izraze.

Drugače 1A za idejo! Upam, da bo stvar zaživela.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen ::

SSKJ:

# slovenístičen -čna -o (í) pridevnik od slovenistika: revija objavlja slovenistične in slavistične razprave
# slovenístika -e ž (í) veda o slovenskem jeziku in književnosti: slovenistika in germanistika / diplomirati iz slovenistike


Lp
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

McHusch ::

Zdej morate pa še kake članke začet pisat, pa boste pravi portal. "Velika začetnica v malem prstu", "Usvojitev vejice v 24h", ipd. :D

backup ::

Hvala, Tilen, natanko tako je.:D
Tudi jaz upam, da bo stvar zaživela, ker je na tem področju mrtvilo ... A ima kdo še kakšno idejo, kam naj pripomam link, oziroma kje bi to ljudi utegnilo zanimati?

korenje_ver2 ::

mrtvilo je vsekakor na tvojem forumu, polnem sponzorskih okn...

dela ::

AklAm: Na forumu PeF Maribor imamo svoj slovenistični oddelek. Lahko tja linkaš, pa še tam narediš reklamo.:)

backup ::

Korenje, tako pač je na slovenistiki; mrtvilo! :D :D :D Pravzaprav sem prav nekaj takšnega pričakovala. Nas stari forum se je zaganjaj kako leto in še zdaj 3/4 ljudi očitno sploh ne ve, zakaj bi takšna tsvar bila dobra. :\ Ne vem pa točno, kaj misliš s "polno sponzorskih oken", meni se odpre samo eno. 0:) In nikakor ne mislim foruma, ki je nastal na željo mnogih drugih študentov, še sponzorirat.
FaLcOn3y3, na PF sem poskušala sporočilo pripopat na forum, pa je očitno autoforder. Sem poslala mejl na mejlinglisto, upam, da bo od tam šlo dalje. Na oddelčni strani pa je res nek čuden "forum", kjer nisem opazila nobenega drugega sporočila in nisem bila prepričana, da je stvar res namenjena uporabi. :|
Lp!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: backup ()

Slowenc ::

korenje, pa sej je samo en banner gor. Če primerjaš s slo-techom, ki ima tudi samo en banner, je potem isto.
Drugače pa edino kar forum še potrebuje so uporabniki. Mislim pa da bo več obiska, ko se bo začela šola. Takrat bi moral nardit veliko reklamo, da se bo prijelo med ljudmi.
Skiny gate.

korenje_ver2 ::

AklAm, povej kolk si stara, pa se mogoce pridruzm >:D
drgac je pa polno drugih forumov za take stvari.

backup ::

kopernik ::

Tukaj imaš še en forum, relativno aktiven, z enako tematiko.

Urska19 ::

zanima me če kdo slučajno ve kak se napiše pooblastilo?!
Hvala!
uRŠKA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovar štajerskega knjižnega jezika

Oddelek: Loža
4683198 (9871) mojsterleo
»

Vračilo štipendije

Oddelek: Loža
277802 (4791) 111111111111
»

Lektoriranje / tisk diplomske

Oddelek: Šola
378087 (1663) thramos
»

Učenje slovenskega jezika

Oddelek: Loža
134126 (3698) cyber_killer

Več podobnih tem