» »

MAR8, iščem informacije

MAR8, iščem informacije

_AMMO_MAN_ ::

Potreboval bi obrazlozitev! Nevem kaj je:

Monoliticni logicni (IC) dodatni RF ojacevalec gladina 20dBm SERIA MAR8

Ce bi mi gdo lahko opisal ali povedal kaj ta zadevica je bi bil zelo hvalezen......

Zanima pa me tudi ce bi gdo vedel ke to nabawt al pa dobit??????


HVALA
  • spremenil: Azrael ()

Brane2 ::

Monoliticni logicni (IC) dodatni RF ojacevalec gladina 20dBm SERIA MAR8

"Monolitni" pomeni iz enega kosa. "Logični" pomeni, da ima verjetno vsaj en od signalov digitalen (najbrž kak kontrolni vhod) "dodatni" pomeni pač, da ni edini. "RF" pomeni, da je namenjen ojačevanju signalov visokih frekvenc, gladina 20 dBm govori o dosegljivi ali potrebni velikosti vhodnega ali izhodnega signala (katera kombinacija pride tu v poštev piše v njegovi dokumentaciji).

Tako čez palec. Čisto možno da se motim. Proizvajalci so dostikrrat precej pesniški pri teh oznakah in kar je za enega sivo, je za drugega poltemno... :D

Kaj pa to imaš ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

_AMMO_MAN_ ::

Motilec signalov za mobilne telefone! Ampak nevem ke ga dobit! V IC Elektronil (LJ) majo sam MAR5! MAR8 pa nevem ke dobit pa ga nujno potrebujem razn ce ve gdo za ksn drug nacrt k nima tega elementa?????????????????

baresi ::

MAR 8 ni motilec. To je VF ojačevalec do 1 GHz, minimalno ojačanje je 20 dB na frekvenci 1 GHz. Ima vhod (pika), nasprotni priključek je izhod, ostala dva priključka sta masi. Proizvajalec je mini circuits, V sloveniji jih prodaja IC elektronika samo dvomim da boš dobil samo en kos ker jih imajo ponavadi samo za firme. Jaz jih imam nekaj če te zanima ti lahko pošljem po pošti.
lp baresi

_AMMO_MAN_ ::

Zanima me za MAR8. Pravil si da mi lahko posljes po posti ta elemant......
To bi me res zanimalo!
Zanima pa me seveda cena. To vem da ni motilec. Hotel sem reci da ta element potrebujem za motilec..... :D :D :D :D

Res bi me zanimalo ce bi lahko to poslal......

Mogoce imas se kaksne druge elemente ki se jih neda dobit v trgovinah????
Zanima me za:
39nH dusilka
470nH dusilka
10 nH dusilka
22 omov upor
100omov/1W upor
Usi elemetnti so v SMD obliki. Ampak vecja razlicica SMD ker imam vezje za vecje frekvense!



Lepo pozdrav Jan Dovrtel

Azrael ::

@baresi, _AMMO_MAN_

Če se bosta dogovarjala, uporabita zasebna sporočila, . velja tudi za ostale, hvala za razumevanje.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oprema za javno dostopno brezžično točko

Oddelek: Omrežja in internet
253485 (2215) Tarzan
»

WI-FI: zakonske omejitve

Oddelek: Omrežja in internet
103538 (2985) BlueRunner
»

|GSM| motilec gsm signala |GSM

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
166973 (5134) viljem007
»

Wireless teorija

Oddelek: Omrežja in internet
92836 (2436) BCSman
»

Postaviti wireless tocke po ljubljani in jih povezati skupaj - uporaba brezplacna

Oddelek: Omrežja in internet
382999 (2071) poweroff

Več podobnih tem