» »

konkretna težava z windowsi

konkretna težava z windowsi

dzosua ::

Zdravo!

Sem eden tistih, ki se računalnike spozna zelo površno in hitro kiksne, ko je potrebno kaj formatirat, inštalirat... Skratka, da ne bom dolgovezil:

Pred dnevi mi je računalnik zmrznil in ko sem ga resetiral se mi je na zaslonu pojavilo sporočilo, da moram vstaviti setup cd windowsov, ker da je datoteka system32/config poškodovana oz. nekaj podobnega.
Ko sem naposled vstavil cd, mi je kolega pogledal, kaj bi lahko bilo še drugega narobe na disku in je bila to edina napaka, ki pa je žal ni znal popraviti.
Zato sem danes skušal sam na novo instalirat windowse, ampak sem probal najprej verzijo "repair", ki ni zalaufala, potem pa še klasično, torej od začetka. Toda žal sem očitno nekaj zasral pri diskih, ker kasneje, ko inštalacija ni bila izvršena, primary masterja sploh ni več zaznalo in sedaj ne znam več ničesar.

Sem čisto zjebal računanik, da zdaj ne bo šlo več nič ozrioma kaj naj naredim, da bom lahko na novo naložil windowse?

P.S.: Da je jeba še večja računalnik dokaj nujno potrebujem. S koristnimi odgovori mi boste resnično koristili!

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1152: error exctracting to the temporary location

Oddelek: Pomoč in nasveti
292700 (2377) JOKER
»

NOV prenosnik - Toshiba Satellite --- pomoč lepo prosim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
426946 (5490) Matej Marinč
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411716 (6982) stumf
»

Izginilo 4GB DDR3 rama, Windows 7 - Asus P7P55D, i5 750

Oddelek: Pomoč in nasveti
132152 (1864) krneki0001
»

Pomoč - WinXp se ne zažene v normal mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
252980 (2715) Tea Time

Več podobnih tem