» »

tiha zračna ohladitev za geforce fx 5600?

tiha zračna ohladitev za geforce fx 5600?

Jernej L ::

verjetno mora biti tukaj kar nekaj lastnikov geforce 6500 kartice, zanima me, kako se da to zadevo hladiti potiho, kartico sem dobil kot darilo, in ima neoriginalen hladilnik (iceberq 4) ki piha bolj glasno kot se vrti dvd pogon, kako lahko to zadevo utišam? ga upočasnim? vrti se na čez 6000 obratov na minuto.. vodno hlajenje pa ne pride v upoštev zaradi prostora..

Grimlord ::

Jaz imam sicer def. hladilnik gor, mam pa vezanega na zalmanov fan controler, in naretega na 5V. Se ga ne sliši kaj dosti. Ko pa pač grem igre igrat, pa ga dam na 12V in je problem rešen.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Jan987 ::

jest sem jo mel učasih in je mela gor originalni coler pa je bil tolk glasen da je bil najglasnejša stvar v compu pa čeprav imam notri tudi no name napajalec ki je ful glasen in pa vse vente na 3000 obratov (zalmani). Kupi kakšnega zalmana. mal poglej na cool-pc

Jernej L ::

koliko pa je normalna temperatura tega gpuja? recimo verjetno lahko dodam kakšen upor ventilatorju da znižam obrate na 2000, to bi verjetno zelo utišalo comp a ne vem kje je kritična temperatura.

Jan987 ::

jest sem jih mel z originalnim hlajenjem od leadtek-a 75 stopinj

Vikking ::

dej gor TO, temperature 71 C in ambient 35 C (brez dodanega ventilatorja OP-1). Se pravi nižje temperature za 2 do 3 stopinje glede na stock kombajn.

Jernej L ::

zanimiv hladilnik, samo to ne gre na moj gpu ker okoli gpuja ni lukenj za pritrditev (mislim da rabi 4, a so le 2 majhne po diagonali gpuja)

Vikking ::

točno tako dve luknji imaš po diagnoli kar je popolnoma prav in kompatibilno z ZM80D-HP.

poglej si tale flash za vgradnjo.

Sam imam zm80c-hp na leadtekovi fx5600 kar je edina razlika od zm80d-hp da nima hladilnikov za rame na grafični.

Sba ::

Jst mam od Asusa fx5600 original hlajenje, lihkar sm naložu smartdoctor, ki je bil zraven gonilnikov. V njem lahko uravnavaš delovanje ventilatorja... če daš iz Highest na Low se zelo pozna pri glasnosti...(igrat nimam namena pod takimi vrtljaji)
Zdej me pa še zanima, ker če izklopm računalnik skoraj utihne... Torej a bi lahko jst to ugasno za ponoč? Ker me hrup računalnika dost mot...:\
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Jernej L ::

samo koliko je teža tega hladilnika? da mi ne bo vtrgal dol cele grafične ali pa jo zlomil? :D pa koliko PCI slotov to zavzame? ker imam mini atx plato pa rabim prostor še za tv tuner.

Jan987 ::

max. enega

Jernej L ::

ali so kje slike Zalman Heat-Pipe VGA ZM80D sendviča od zgoraj in spodaj? ker se lahko zgodi da se mi to zaleti v kabel od napajalnika na plati.

mat123 ::

Delfi: Na spodnjem linku so ga testirali, in je kar nekaj slik. Tudi sam razmišljam, da bi ga kupil.

Link: http://www.techniz.co.uk/modules.php?na...

Tilen ::

Ne me razumet narobe ampak FX 5600 je crap. Skoda denarja, da bi gor dal nek kuhler za 8k, ker bi bil vec vreden od same kartice.

Lp
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Jan987 ::

jest sem kartico prodal za 13 pa za 15 kupil 9600xt pa me je prodajalec NATEGNIL saj zadeva v igrah ne dela dobro.

Tilen ::

Naivno bi bilo mu vrjeti.

Mislim kak ste lahko tk... valda da ne more delat 9600XT isto ko 7800GTX. To je ze valda skor 3 generacije nazaj stara graficna.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RADEON 9600XT pri igranju igric se resetira računalnik ali zmrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
161983 (1681) Jochaan
»

GF 6600GT AGP cooler?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282376 (1619) 5pellfire
»

Zalman VGA ZM80D za ATI Radeon 9800 Pro

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51080 (1013) Veron
»

Innovision GeForce TI4200 GPU ventilator!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191416 (1240) neoto
»

grafična

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382275 (1543) pinx

Več podobnih tem