» »

A se še komu greje Callisto modem ?

A se še komu greje Callisto modem ?

#000000 ::

OK. že neki časa oz. od kar ga imam je tale modem kr topu, ampak danes sem ga slučajno neki prekladu, in sem ga prijel od spodaj, in sem prepričan da je tole mal prevroče, ker če ne bi bil v škatli bi se garant speku. Je pa tud res da sem bil prijavljen cca 16 neprestano, in se je čez pretočilo kar nekaj podatkov (upload). Ampak se mi zdi da vseeno ne bi smel bit tolk vroč ?

Mislm res če ne bi bil v škatli, ga ne bi upou v rok držat. Ima kdo kake podobne izkušnje ? (se mi zdi da sem v eni temi vidu nakaj na to vižo ampak je ne najdem) LP
  • spremenilo: #000000 ()

pitarda ::

Moj se tud greje,... pa že tko nagaja,... pol pa še vročina,...

No,... sej če ga hladim, ni nč boljš (kar se delovanja tiče).

Matej_K ::

To se dogaja s temi modemi...men se zdi da mora vzadi pisat da je biu narjen nov/dec 2003...se zelo radi grejejo in včasih zato prekinejo povezavo..

Se da rešt tako da pokličš na telekom/siol ,in rečeš da maš modem k se ful greje in ti prekinja povezavo,pa ti bojo ZASTONJ prinesel druzga pa zamenjal...

Jst sm meu isto tko(polet mi je skoz prekinjal..pa vroč kt pr***** je biu),pa mam zdj Jan 2004 pa nimam več teh problemov
... .. .

#000000 ::

Hm za razliko men dela (morm potrkat) bp, nič ne prekinja itd, samo greje se pa ko sto hudiču. Sem klicu na telekom in so rekl da ni problema zamenjat. Samo če dela ga bom pustu namer, aja trenutna vročina nima pri men nobene veze, ker je v prostoru cca 23-25 stopinj. Hvala za nasvete. LP

Mitch ::

Meni se tudi ta Callistov modem orenk greje. Ampak dokler deluje brezhibno, me prav nič ne moti! Samo paziti je treba, da ne pride v stik z vnetljivimi snovmi:)

LP, Mitch

Microsoft ::

Men se je vcer tak segrel, da je kr crknal. Sm ga pol dal za ene 10 minut v hladilnik, da se je mal zbrihtu, zdej pa spet siba.

Mislim pa, da je problem v zelo premajhnem hladilnem rebru na enem cipu (glej sliko). Tisto hladilno rebro se namrec tako pregreva, da ce das prst gor, tak pece, da ne zdrzis kaj vec, kot par sekund.




by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

korenje_ver2 ::

dobr si to razmontiru telekomovo lastnino...
v glavnem zato pa ima zracne reze ta modem. to pomeni da se greje. ce se pa pregreva pa ne vem, ka mi se ni crknu... no sam zmrznu je enkrat...

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

Ja, cist sm razmontiru. Cela dva vijaka sm odtegnu in odstranu pokrov. Cel projekt.:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BladE_ ::

lol!! pol pa nared se seminarsko "kako razmontirati calisto modem" :D za vse tiste ki ne vejo kako !!
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

Microsoft ::

Heh, nebi se jst spuscal v take zahtevne stvari!:D

Ekola, se hlajenje.




by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

korenje_ver2 ::

dobr si to pihanje nastimu. glih v slepo ulico. tko da nis nc naredu. pa ni glih pametno dajat linkov do svojga adsl streznika :)

ka ne bos mogu spilat igrc...
http://web.streznik.org/pictures/

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

Kaj tocno je narobe s hlajenjem?:\

Ventilator piha gor, spodaj je pa nekje pol cenitmetra, mogoce centimeter, prostora, da pride zrak noter. Zrak gre potem po cevi navzgor do ventilatorja in na vrhu ven.

Pa kake igrce neki? Sej jih ne spilam. Vsaj na tejle povezavi ne. Pa tud ce bi jih, nevem, kje je problem.:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

korenje_ver2 ::

jz mam mal nabasan tole sicer. ze switch se mi bl greje ka modem, pol je pa se vse skupi... pac fotra mot vrtanje lukn po hisi, tko da ne moram dat v garazo...

oops se slika...

Zgodovina sprememb…

priden2 ::

Tudi meni se pregreva, pa kaj. Saj ni moj (telekomov).
Imam ga vklopljenega non stop in na vsakih nekaj dni mi odpove in ga za nekaj minut moram odklopiti, da se ohladi pa deluje dalje.
To me sicer ne moti ne vem kako, razen ko mi crkne sredi noči in je do jutra "brezposeln".8-O

Microsoft ::

Prah s polic si pobris!:P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

priden2 ::

Imam ga na mizi pod monitorjem, praha pa nimamo za kar skrbi naš Ekos(Saubermacher).:D

korenje_ver2 ::

pliden2, mogoce misli mene.

micro, alergicen sem na prsice, tko da se une svinjarije ne dotikam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obupal nad mrežo in ICS :(

Oddelek: Omrežja in internet
311787 (1263) alesp56
»

Windows 2000 server

Oddelek: Operacijski sistemi
251563 (1162) _Dejan_
»

Binary tree; kater zapis je pravilen?

Oddelek: Programiranje
121228 (1114) |CyGNUS-x
»

Koncno sneg!!! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
525540 (4271) jeryslo
»

Microsoft Windows AntiSpyware Beta1

Oddelek: Operacijski sistemi
374655 (2604) Myth

Več podobnih tem