» »

Najbolj antipaticne/simpaticne reklame?

Najbolj antipaticne/simpaticne reklame?

Goldee ::

naj bo ta tema prow posebi, ce pa moderatorju ne bo vsec naj jo pa prestavi...

torej ta tema je namenjena da poveste katera reklama vam najbolj preseda in zakaj (edin ne vem ce lahk omenjamo proizvajalce)? pomojem jih je velik takih reklam katerih avtorje bi poslali edin po cingume u trgovino... lahk pa poveste tud katera reklama vam je pa kul...

--men je recimo ful zabita una za jar detergent ko uni kuharji odgovarjajo kot neki palcki... OMG;(( se kar najezim ko jo vidim...

--dobra mi je pa una od mobitela ko sta neka noncka in noncko na morjo in odzadi uni mali napiphuje balon pa mu starsa govorita - fukaj fukaj (cesko slovasko smi zdi?)

da slismo se vase, da se mal nasmejimo ;)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

overlord_tm ::

ena reklama mi je res huda sam se zdele ne morm spomnt kera

preseda pa novi jar, calvo ...

nojus ::

men je bla za peugeot 206 k ga je model sam spedenu, pa za dragon k ženska vrže gsm v okno, pa dobre vile.
Praški, detergenti, deodoranti, razne dišave, hujšanje in ostalo je pa podn. Čist brez ideje in sporočila!
sovražim Gargamela.

dela ::

anti:
-actimel danone (predstavljam vam svojo novo bivšo asistentko)
-vanish

všeč so mi pa vse od zavarovalnice triglav.

Alexius Heristalski ::

Pozdravljeni, sem neodvisni novinar ...
Popolnoma bedna reklama, podobno kot tista za Cilit (Janez Novak).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

PersonaRudis ::

gimme a C, gimme an A, gimme a L, gimme a V, gimme an O....;((

Caligula ::

Hud je ta jumbo za radio antena k zakrinkan debelinko grozi, da bo pajacu glavo odstrigu :D

Goldee ::

men je bla pa dobra una za peugeot206 ko neki arabec predela nek star awto :D
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Atos ::

men je bla pa dobra una za peugeot206 ko neki arabec predela nek star awto


samo ta je pa res bila najbolša!:D

BigWhale ::

Men so anti tiste, ki jih dobim po mailu... ;>

Tomi ::

Obupen je Perwoll. Kdo pa nosi v kino ali na vlak škatlo česarkoli Perwoll že je...

Pa ona za tampone s steklenico vina je tudi obupna.

Ima pa Mobitel ponavadi kar dobre, pa še kakšna se najde, samo se trenutno ne spomnim.
metrodusa.blogspot.com

overlord_tm ::

una je bla res svetovna, ko se je z enmu starmu avtem zaletavu da ga je predelu v peugota :D . ko se je slon gor usedu :)

svetovno bedne so pa še za dove (kok slaba sinhronizacija), pa za uno mačjo grano na w.

root987 ::

Slabe: vse reklame ki imajo že 100x oguljeno tematiko in ki izpadejo popolnoma nekreativne.

Dobre: večina reklam ki človeka vsaj prvikrat nasmeji oz. ki je ustvarjalna.

The best: ne vem za kaj je bila, ampak vem da sem enkrat med najbolj smešnimi reklamami na svetu videl eno, pri kateri se je like 5 črncev po telefono pogovarjalo in neprestano govorilo: "WATSA!" "YO, WATSA!" itd. :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Keyser Soze ::

Wazzaaaaaaap!!!!! Budweiser. Te ponavadi vedno zažgejo. S tistimi žabami - (Bud - Weis - Er). Pa tistim psom, ki je v bistvu marsovec.:D

Vanish rules. No. 1 v peklu. Poglejte ta madež! Poglejte ta madež! Moja srajca!!! Aaaaaaaa! Tega ne bo mogoeč odstranit!!!! Aaaaaaaa!!!! Uuuuuu!! Oxi Action!!!! Aaaaaaa!!!!

Pa actimel. Ko ga začutiš, ne moreš več brez njega!! Kaj je začutil tisti socialni delavec, pa kje(!?), si rajši ne predstavljam, zakaj ne more brez njega.

Goldee ::

ja to je vec variant te relame... v eni reklami se klicejo neke babice in vpijejo - wazzzzup?
to je za neko pivo reklama - bud beer smi zdi... sam je huda ja.

men je pa dobra una ka se en tip raztegava pa se v avto naslanja pol pa pride en JA-MAN in mu pomaga potisnt awto cez rob (porsche) pol mu pa se popiska ka gre mim :D

una s pervolom je pa res hard ja - prijateljica pripotuje od dalec z vlakom !in je se vedno sveza" kot pritljago pa ma sam torbico in not pervol ... OMG|O
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

gfighter ::

Tale je pa klasika...:D
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

PersonaRudis ::

Za Renault Clio MTV pred leti tudi dobra reklama bla...

SodVina ::

"k' b mel vsaj dobre vile...."

drgac mi grejo pa najbolj na zivce reklame za praske, zobne paste, detergente ipd..
Naredijo en prasek, npr. ariel, ki itak vse odstrani. Potem pa cez pol leta naredijo novi ariel, ki je se mocnejsi in odstrani se vec madezev??? wtf? Pa potem spet naredijo novega, ki je se boljsi.... saga se nadaljuje...
pa hecno mi je, ko primerjajo izdelek npr. z navadnim. (navadni prasek vs. novi ariel). Kaj se tukaj smatra kot navadni prasek? vglavnem sovrazim take reklame.

Goldee ::

@gfighter ja tista je huda... ce bi bla taka reklama bi bla ful bujs >:D
@PersonaRudis ti pa verjetn mislis uno reklamo - GET UP-a .. huda
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Dr_M ::



ena najboljsih reklam ever. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

radiokills ::

men je simpaticno dekle v reklami za pervol "od kdaj pa ti pe#es na #oke je #ekla eva...

kul so mi ble reklame za off " a te je picu, zakaj ni picu, jasno ni mastno..."

najbolj mi je pa debilna reklama za neke zvečilne, ko se med polčasom nogometne tekme sprazni stadion in si vsi perejo zobe... WTF a so normalmi ? ;(

Keyser Soze ::

Aha, en ma fetish na govorne napake.>:D Punco mal R jebe, anede.

neoto ::

Men je trenutno ta boljša reklama mislim da za erricsonov mobilnik z dobro kamero, ko parček ob vodi najprej slika metulja, potem ribo, ki grabi po metulju, potem medveda, ki pograbi ribo, na koncu pa orla, ki odnese medveda... :D (upam, da jo poznate)

apollo007 ::

ena dobra reklama za ribe

pokaze medveda ko ribo ulovi, tedaj pa pritece en cefur totalno napade medveda na konc mu pa ribo vzame
... in še vseeno se vrti ...

Reanimated ::

Najbolj bedne: Ariel (tisti svobodni novinar ki ga žene po raziskovanju) pa Dormeo (;( )
Coolske: Perwol Black Magic >:D
im freakZ

Blum ::

gerappaaa :D

MWMW ::

Men je ful dobra reklama za P.206, pa ta od triglava, k una ženska puca stanovanje po zabavi pol pa vidi eno abstrakto sliko (kup črt in pack) in se je spra pucat
Pa una od cliota je blat tut uredu

Bedne:katere koli reklame za čistila pa za ribe (izipil---men gre ob tej reklami kr na bruhanje)
//

whatever ::

LOL Cillit bang remix je zakon!:D Take reklame bi moral dat na TV!:))
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

overlord_tm ::

še ene reklame sux big time. tist top shop na prva tv al tv pika al tv3, karkol že je. to si morte obvezno pogledat ker človk crkne od smeha

steev ::

Men so kul skor use reklame za avte. Najbolse ma Peugeot.
Vem da je bla ena mtka k se je zagledala u Peugeota, pa je dala kaktus namest otroka v vozick.:))
:|

__luka__ ::

huda je bla za nike - the cage k fuzbal nabijajo u eni kletki, super so tut za coca-colo al pa za pepsi
the truth is out there

strictom ::

Janez Novak raztura.

Sicer pa Calvo je podn, ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Jackal ::

Anti - Cilit BAAANG

Za - Tista slovenska za Woolite (tako prikupno podrezuje :8) )
Drugače je pa par njenih slikic tule: Klik

Goldee ::

men ja pa tko hard sinhronizirana una reklama za neki oksi ekšn ko pridejo par deklet h enim domow in jim popackajo eno srajco potem pa cistijo in tam v ozadju je ful zensk ki se pogovarjajo in ce dobro poslusas sploh nic ne govorijo ampak samo neki momljajo tok da se slis kao neka huda debata zadi :D
pr tisti reklami s zmer nasmejim..
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Roadkill ::

Jah dražje reklame so ponavad tud kvalitetnejše. Nekatere celo kul.
Recimo razne reklame ua najki, puma, leviske, pa za avtomobile, mobitelove/simobilove reklame itd.
Zadnjič sem si prav zašelel, da bi videl tisto reklamo za Levi's, k sta ena ženska pa en tip laufala po neki bajti in prebijala stene med tekom. Taka kul muzka je bla zravn.
Ü


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810709 (8215) energetik
»

Reklame ki najedajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
758488 (6961) Matev
»

reklama "Kako si?" (za jogurt) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5323583 (22245) cbelica
»

Komad iz reklame za Pežo 206

Oddelek: Loža
111638 (1394) tejo
»

najbolj seksi ženska na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667104 (5123) Gh0st

Več podobnih tem