» »

Izdelava strani

Izdelava strani

weewex ::

Delam stran na serverju ki omogoca samo 52 datotek na domeno(free).

1. Ce pozna kdo se kaksn server ki omogoca vec stvari naj mi prosim pove.
2. SLIKE MI NE DELAJO!!!;((
3. Vsaka pomoc je dobrodošla. :8)

Trenutni link na mojo stran in server link na mojo stran
Lahko bi rekel d sm n00b, vendar se res ne spoznam na programe za izdelavo spletišč in ne da se mi delat uberdupermegaspektastičnih strani.;)
Res bi bil hvalezen ce bi mi kdo pomagal.

#000000 ::

Ja sliko je treba uploadat na server.

tud jest bi lahko rekel da sem n00b, zarad tega ker ne vem kva to pomen, men pomen da je človk kripl. Vidm pa da se kr uporabla tale n00b, o sranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

root987 ::

What is n00b?

Sicer pa lahko večino stvari preneseš na svoj brezplačni prostor pri svojem ponudniki interneta, kar pa ne gre (forum), pa pusti tam. Ali pa se registriraj na kakšni strani ki ponuja gostovanje foruma zastonj.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Tody ::

hya najdi si drugega ponudnika storitev imaš sticky v tem oddelku pravtako imaš zadevo kako so osnove izdelovanje strani.

malig ::

server coconia.net oz. allhyper.com je server

tukaj pa imaš portale in use ostalo Klik

močno priporočam xoops
bla bla bla

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: malig ()

malig ::

bla bla bla

weewex ::

Cjah lahko bi reku da bi si sam nastimov server na enmu stramu compu (hevlett packard-net vectra-enkrat predstavil Tommyboy na temu forumu). V bisvtu je bila njegova ideja. Za eno navadno stran (hocm met bl slikovno-flash). Manjka mi pa sam se ram pa windows server. Ram je ta dolg nevemkolk pinski ampak tud 32MB bo dost. Stran pa delam v dreamweaverju mx 2004 k mi je pa španska vas(zarukan pa tko k word :\ ). Lahko se pa naredijo zelo lepe strani k jih pa se ne znam delat:8) . Pa ce lahko kdo pomaga men razlozit kko lohk majo nekateri tok lepe strani. Aja pa se neki zanima me kko npr. nardis register pa login pa guestbook etc. Namrec delam stran za naš klan pri igri Cod. Mislil sem pa na nekako izvirno stran.

root987 ::

daj pretvori to v vsaj približno sloveščino, da bomo sploh zastopli kaj hočeš povedat.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

malig ::

register pa vse to maš na xoopsu in je enkrat ko je inštaliran lahko upravljat z njim poglej tiste povezave in probaj kakšen programčič!
bla bla bla


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TypePad (blog) - ga kdo uporablja?

Oddelek: Izdelava spletišč
131730 (1543) BluPhenix
»

preprost CMS

Oddelek: Izdelava spletišč
212395 (1971) Aškerc
»

Skripte za izdelavo večih samostojnih podstrani preko web vmesnika

Oddelek: Izdelava spletišč
51090 (983) njok
»

Primerna php skripta za planinsko stran

Oddelek: Izdelava spletišč
171641 (1411) overlord_tm
»

php Nuke 7.0 problemi - verjetno jih bo še več

Oddelek: Izdelava spletišč
101033 (899) gregy

Več podobnih tem