» »

Kateri prenosnik?

Kateri prenosnik?

Temo vidijo: vsi
««
243 / 658
»»

krho ::

@nubes Ne. največ je 2620M, kar ima recimo model, katerega sem izbral zase.
Lahko pa potem gledaš 8560w, najcenejši je LX801TC s 2630qm
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

krho ::

Kakšen predlog za torbico še mogoče? max 50€
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Morphos ::

dwinxp je izjavil:

Pozdravljeni!

A to ste vedeli?

Obveščamo vas, da vsi trenutno obstoječi HP pooblaščeni servisni partnerji v Slovenije NE morejo opraviti popravila HP ENVY, PAVILION, COMPAQ PRESARIO in
MINI (serija 110 in 210) v garanciji.

A niso to skoraj vsi prenosniki katere premore HP ter pri nas je ravno teh največ na tržišču?? Predvsem raznih Pavilionov...

Mah a je to še ena lepota naše dežele ali je kaka logična razlaga?

Če je to res, komu daš lahko potem v popravilo HP Pavilion laptop če je še v garanciji (al pa tud če ni več)?

Lp, Morphos

matonson ::

krho je izjavil:

@nubes Ne. največ je 2620M, kar ima recimo model, katerega sem izbral zase.
Lahko pa potem gledaš 8560w, najcenejši je LX801TC s 2630qm

To sploh ni res. Mogoče ga ne moreš dobiti že na zalogi, ampak sigurno se da naročiti.

8560p in 8460p procesorji:

ntelŸ Core™ i7-2820QM (2.30 GHz, 8 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i7-2720QM (2.20 GHz, 6 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i7-2630QM (2.00 GHz, 6 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i7-2620M (2.70 GHz, 4 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i5-2540M (2.60 GHz, 3 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i5-2520M (2.50 GHz, 3 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i5-2410M (2.30 GHz, 3 MB L3 cache)

Zheegec ::

Morphos je izjavil:

dwinxp je izjavil:

Pozdravljeni!

A to ste vedeli?

Obveščamo vas, da vsi trenutno obstoječi HP pooblaščeni servisni partnerji v Slovenije NE morejo opraviti popravila HP ENVY, PAVILION, COMPAQ PRESARIO in
MINI (serija 110 in 210) v garanciji.

A niso to skoraj vsi prenosniki katere premore HP ter pri nas je ravno teh največ na tržišču?? Predvsem raznih Pavilionov...

Mah a je to še ena lepota naše dežele ali je kaka logična razlaga?

Če je to res, komu daš lahko potem v popravilo HP Pavilion laptop če je še v garanciji (al pa tud če ni več)?

Lp, Morphos

Če je v garanciji pokličeš HP support center za našo regijo in ti pošljejo kurirja na dom. Če ni v garanciji pa ti ga normalno popravita Birotehna ali Pro Tek, ali pa če imaš "se zgodi" garancijo velja isto, da gre na Birotehno/Pro Tek.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Morphos ::

Zheegec je izjavil:


Če je v garanciji pokličeš HP support center za našo regijo in ti pošljejo kurirja na dom. Če ni v garanciji pa ti ga normalno popravita Birotehna ali Pro Tek, ali pa če imaš "se zgodi" garancijo velja isto, da gre na Birotehno/Pro Tek.

Aha ok hvala za info.

Lp, Morphos

glistovje ::

ima kdo kaj izkušenj s tem prenosnikom LINK kako je kaj z hlajenjem? ga kej pregreva amd? :P

Acer Aspire 5553G 2,1 GHz

lambda ::

matonson je izjavil:

krho je izjavil:

@nubes Ne. največ je 2620M, kar ima recimo model, katerega sem izbral zase.
Lahko pa potem gledaš 8560w, najcenejši je LX801TC s 2630qm

To sploh ni res. Mogoče ga ne moreš dobiti že na zalogi, ampak sigurno se da naročiti.

8560p in 8460p procesorji:

ntelŸ Core™ i7-2820QM (2.30 GHz, 8 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i7-2720QM (2.20 GHz, 6 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i7-2630QM (2.00 GHz, 6 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i7-2620M (2.70 GHz, 4 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i5-2540M (2.60 GHz, 3 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i5-2520M (2.50 GHz, 3 MB L3 cache)
IntelŸ Core™ i5-2410M (2.30 GHz, 3 MB L3 cache)

Ja, minimalno število kosov pa 25, vsaj takšna je bila informacija enega od zastopnikov. Če kakega dobijo tako "na zalogo" pa ne vedo povedat.

Miso990 ::

Živjo

prosil bi vas za nasvet. Kupujem prenosnik pa sem našel tole Acer mašino

Je to vredu za igranje iger?

Hvala vsem za odgovore

Zheegec ::

Soliden, čeprav grede na ceno pa super.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kmetek ::

Sumljiva zadeva, cena in konfiguracija super. Tole je malce čudno: Navedeni model je brez operacijskega sistema, možno doplačilo 30€ za Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit SL. Izjema so FB člani, ti prejmejo Windows 7 brezplačno :).

Miso990 ::

Jest sem ga kr naročil pa naredu k piše (polajkal FB stran). Javim ko dobim če je vse OK.
Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miso990 ()

flood ::

Miso990 je izjavil:

Živjo

prosil bi vas za nasvet. Kupujem prenosnik pa sem našel tole Acer mašino

Je to vredu za igranje iger?

Hvala vsem za odgovore


http://www.mimovrste.com/artikel/275037...

ooops prepozno :)
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flood ()

xdnoname ::

Pozdravljeni!

Kupujem prenosni računalnik za bolj zahtevnejšo uporabo (resolucija zaslona vsaj 1900x1600, sandy bridge procesor, grafična kartica v ranku AMD Mobility Radeon HD 6770M). Zanima me za koliko se dobi tako konfiguracijo (ciljam na cenovni razred med 1000 in 1500 eur) ter kakšen predlog.

Lp

Zoro3 ::

ant ::

Včeraj sem v Big bangu iz stare zaloge kupil laptop asus m50vn, ki je bil znižan 50% iz 700€.
(core2 duo p8400 2,26, 3gb ram, 15,4 1680x1050, geforce 9650m gt 1gb, 320gb hdd)
Čeprav je star se mi zdi dober nakup, mar ne?

Vem, da so bili neki problemi z grafičnimi pa me zanima ali tale tudi spada med tiste, ki crknejo v roku 2 let :)

THX

Zheegec ::

Tisto so bile starejše GF8600/GT, pa še te so kasneje popravili.
Saj to bi lahko prodajalca vprašal, kakšno stvar tudi zabiti Bigbangovci vedo...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Kurzweil ::

Živjo mene pa zanima, kaj priporočate v rangu do 500€, notebook se bo uporabljal predvsem za browsanje, gledanje filmov, urejanje dokumentov, bi pa bilo super da bi lepo delali Windows 7 in kakšna bolj na easy igra...

edino kar želim je:
- da predvaja HD film
- da nima glossy ekrana
- in da ima po možnosti več kot 1 leto garancije

hvala za priporočila

__X__ ::

non glossy imajo HP ProBooki, samo težko pod 500€. Še najbližje je tale model 4530s.

flood ::

xdnoname je izjavil:

Pozdravljeni!

Kupujem prenosni računalnik za bolj zahtevnejšo uporabo (resolucija zaslona vsaj 1900x1600, sandy bridge procesor, grafična kartica v ranku AMD Mobility Radeon HD 6770M). Zanima me za koliko se dobi tako konfiguracijo (ciljam na cenovni razred med 1000 in 1500 eur) ter kakšen predlog.

Lp


http://www.in-sert.si/product_info.php?...
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Kurzweil ::

__X__ je izjavil:

non glossy imajo HP ProBooki, samo težko pod 500€. Še najbližje je tale model 4530s.


Prej sem morda pozabil omenit, da ne potrebujem operacijskega sistema (sem na Ubuntu)

Kurzweil ::

Malce sem brskal med vsemi trgovinami in ker sem kar se prenostnikov tiče laik, me zanima če kdo pozna kakšno boljšo varjanto od tega Asus ASUS K72F-TY285: Procesor: Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB) Mobile Intel(R) HM55 Express Chipsets OS: Free DOS Pomnilnik: 4GB ( DDR3 1066) LCD: 44cm (17.3") LED-backlit (HD+ 1600x900/ 16:9), Glare Grafična kartica: Intel GMA 4500 Trdi disk: 500GB - cena 497€

...mislim, da za takšen denar nebo boljšega ali se motim, kot sem že prej napisal je meja 500€... nebi kupoval pa v tujini

amater87 ::

Ciao!

A mi lahko kdo pomaga. Kaj kdo pravi na ta prenosnik http://www.cyberport.de/notebook/notebo...
Se splača? In kako je kaj z garancijo pri nas? Pa poštnina? Uvozil bi ga na firmo. Dobim minus DDV.
Hvala za vse odgovore.

amater87 ::

Ups. Ne vem zakaj mi ne dela link.
Evo nekaj podatkov copy-paste.

Acer Aspire 7750G-2634G50Mnkk Core i7-2630QM 16GB HD6850M
* Intel Core i7-2630QM Prozessor (bis 2,9 GHz), Quad-Core
* 43,9 cm (17") HD+ 16:9 LED Display (glänzend), Webcam
* 4 (+12) GB RAM, 500 GB Festplatte, DVD Brenner
* AMD Radeon HD 6850M Grafik (1024 MB), HDMI, USB 3.0, WLAN-n
* 3,3 kg, Akkulaufzeit bis 5 h, Windows 7 Home Premium 64 Bit

Ultraschnell und ultimativ ausgestattet.
Aktionsbundle mit 3x 4 GB Kingston RAM-Modulen beiliegend!

Gigabit LAN (10/100/1000 Mbit/s)
Wireless LAN 802.11 b/g/n WiFi
5-in-1 (Memory Stick, Memory Stick Pro, Secure Digital, Multimedia Card, xD Card)
2x USB2.0
1x USB3.0
VGA
HDMI
Line-In / Mikrofon
Line-Out / Kopfhörerausgang
RJ45 LAN
Kensington Lock

Pa lep dan.

Aja. Še cena 888,00 Eur

kmetek ::

ne bo garancije pri nas, vprašaj na birotehni...

amater87 ::

Hvala.
A so oni generalni uvozniki? Verjamem, da bo vsak naš trgovec rekel, da ne. Saj hoče isto zadevo prodat za 20-30% več kot je v Nemčiji.

lp

mamomu ::

Sam sem si včeraj naročil tega : http://www.computeruniverse.net/product...

Kaj te vem, se mi zdi ok konfiguracija za to ceno! Grafična je kar ok tudi za kakšno ne glih najnovejšo igro, procesor pa je tudi ok za pisarniško delo.
mamomu j....!

kmetek ::

Trgovec skoraj nima veze tu...Birotehna je servis.

mamomu: izredno hud.....cene presnonikov so tako padle, da je že prav smešno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

ant ::

Zheegec je izjavil:

Tisto so bile starejše GF8600/GT, pa še te so kasneje popravili.
Saj to bi lahko prodajalca vprašal, kakšno stvar tudi zabiti Bigbangovci vedo...


Hvala za info

dwinxp ::

mamomu --> A v kaki drugi trgovini niso imeli ta tvoj prenosnik? Namreč computeruniverse ima ful drago poštnino a ni tako? A ni celo okoli 50€ za slovenijo?

Lp

mamomu ::

comtech ga ni imej, cybertech pa ne pošilja v SLO!
mamomu j....!

dwinxp ::

LINK :D

Poštnina za SLO 21€... prenosnik 329€ je 350€... :D ... bi prisparal ene 35€.. vseeno napram nakupu v Sloveniji se kar dosti privarceval :D

mamomu ::

Ma prej sem mislil cyberport ( ne pošilja več v SLO )
mamomu j....!

dwinxp ::

od kdaj pa to ? hmmmm pa sej majo Slowenien za izbrati pod nastavitvami za poštno pošiljanje... hmm, če res ne pošiljajo je res skoda, ker imajo zelo dobre cene...

mamomu ::

ja imajo slovenijo, ko pa hočeš zaključit nakup pa se izpiše da v par držav NE pošiljajo ( med njimi je tudi Slo )
mamomu j....!

dwinxp ::

Bah to je kar neki vse skp... nasa drzava se ne more prav za nic potegnit... pa taka europska unija res super...

amater87 ::

Ciao.

Mamomu hvala. Dej poročaj kako je blo ko dobiš prenosnik. Mislim na poštnino, je priščo vse OK kot si naročil.
Aja pa kako si plačal? Po predračunu s kartico ali...?

Pa fajn se imejte kjer koli že ste.

inugami ::

Zdaj sem se nekako odločla za nakup enega izmed teh novih AMD Fusion E350 prenosnikov. Kateri model mi priporočate?

http://www.in-sert.si/product_info.php?...
http://www.in-sert.si/product_info.php?...
http://www.in-sert.si/product_info.php?...

Al bi blo bolj pametno uzet enega izmed teh dveh starih modelov iz Turnškove akcije?

kmetek ::

Tole bo kewl:

Acer AS5553G-X4 N950 8GB 640+

procesor AMD Phenom II X4 Quad-Core N950 (2,1 GHz)
zaslon 15.6" (39,6cm ) HD LED-backlit (1366x768)
grafika ATI Radeon HD 5650 DX11 (2 GB VRAM)
pomnilnik 8 GB DDR3, disk 640 GB SATA
HDMI, GLAN, Wlan b/g/n, BT 3.0,kamera, čit. kartic
OS LINUX, garancija 2 leti za potrošnike
Optična enota: DVD SuperMulti Double Layer
Standardna Numerična tipkovnica
Multi-gesture touchpad
Bluetooth: 3.0+HS
Kamera: Acer CrystalEye High-def webcam
Baterija: 6-celična Li-Ion
LAN: Gigabit Ethernet, Wake-on-LAN ready
Brezžična Mreža: Acer InviLink 802.11b/g/n
Dimenzije: 381 x 253 x 25/30 mm
Teža: 2,6 kg
Garancija:Potrošniki 2 leti; Podjetja 1 leto
Garancija na baterijo 6 mesecev

dwinxp ::

Oj!

A je ze kdo naročal iz Digitalo.de ?

Namreč sem za foro šel skozi nakup... brez da bi na koncu kupil seveda :D... in pošiljajo v Slovenijo preko DHL... cena poštnine je zelo ugodna le 9.95€.... dodatno se plača še 5,39€ če plačate preko PayPala... ponudbo imajo tudi dokaj obširno...

Lp

Andreja2011 ::

Kateri prenosnik bi bil vredu za mene? Potrebujem za faks, se pravi office in vse. Naj nebi bil preveliki, samo netbooki so mi ljub temu premali. Pa zelo fino bi mi bilo če je kakšne ženske barve :)

katimm ::

No pa bi si še jz sposodu tole temo. Fantje je že kdo kupoval na tejle strani? Kako je z garancijo,kje jo uveljavljam če je kaj narobe in pa na splošno s trgovino? Zanimam pa se za ta prenosnik,Zanimivo da ma 5850 notr in samo 670EUR :O :O

http://www.hoh.de/Notebooks/nach-Einsat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: katimm ()

Steinkauz ::

Jah stara serija. Zdej so sandy bridge proci zuni, tole je pa še stara generacija
Za isti dnar dobiš novejše:
http://www.cyberport.de/?DEEP=1C26-8AI&...
Hoh ima 30eur poštnine, cyperport samo 15 ali 20
Za garancijo morš pa v nemčijo pošiljat

kmetek ::

cyberport po novem ne pošilja.

katimm ::

Ja nič pol je to bolj tako tako... Je bolš da se odločm za slabšo in cenejšo alternativo v Sloveniji kaj pravte na tega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: katimm ()

Steinkauz ::

kmetek je izjavil:

cyberport po novem ne pošilja.

Od kje ti to?
Še vedno lahko izbereš poštnino v slo, je pa očitno višja kot sem imel v glavi: 25eur
Drugač pa jst bom vedno naroču laptop s tujine, razn če bo primerljiva cena pri nas.
Ker pa so razlike tudi 200eur in več, maš prihranjeno za ene 4+ poštnine v nemčijo

dwinxp ::

Cyberport ima slovenijo na seznamu... vendar... če poizkusite izpeljati celoten nakup vas bo ob izbiri Slowenien obvestilo, da oni pa v to državo ne pošiljajo... ter vam bo odprlo okno kjer piše kam še pošiljajo...

Tukaj lahko vidite kam pošiljajo:
LINK

Lp

Steinkauz ::

Aha bedno, ker majo kr kul cene drugač

dwinxp ::

Super majo cene ter poštnino... če bi le pošiljali... dobil sem pa par alternativ, ker tudi sam kupujem en majhen prenosnik že kak mesec al dva :D ... skozi samo gledam pa nč ne kupim :P

Spisek trgovin:
Voelkner.de
Digitalo.de
Notebooksnochgunstiger
ComputerUniverse
Comtech.de
Hoh.de

Tuki gledam največ ter tudi naj bi vse pošiljale v SLO...

Aja ravno ko smo pri prenosnikih... čez kak mesec je najavljen nov Lenovo:

Lenovo x121e -> E-350, 4GB rama (lahko 8GB), 320GB disk, 11.6" matt zaslon, HD 6310...
cena naj bi se gibala okoli 360€ v nemčiji... dokaj mamljiv tisti matt zaslon :P

Lp

rdecaluc ::

x121e.

Tud mene mal mika.. ampak mu tako grdo štrli baterija uzadi da.. hmm. Pa tudi nima OSa.

AMD E-350 2x 1.60GHz o 4096MB (1x 4096MB) o 320GB o kein optisches Laufwerk o AMD Radeon HD 6310 (IGP) shared memory o 3x USB 2.0)/Gb LAN/WLAN 802.11bgn/Bluetooth o HDMI o 4in1 Card Reader (SD/MMC/MS/MS Pro) o Webcam (0.3 Megapixel) o Multi-Touch Trackpad o 11.6" WXGA non-glare LED TFT (1366x768) o FreeDOS o Li-Ionen-Akku o 1.50kg o 12 Monate Herstellergarantie
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()
««
243 / 658
»»