» »

Kako ustvart forum na svoji spletni strani

Kako ustvart forum na svoji spletni strani

Ethical ::

.. Mam problem... Svojo stran sm naredu.. Sam zej kao treba dat index. Php notr... Ke se to dobi? A sploh prov sprasujem?.. Ej kuko se naredi forum na svoji spleni strani... Moja stran tuki:\

Upam d spet nism ksne neumne vn metu
hvala

Cau! Primoz
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580
  • spremenil: Tody ()

tec ::

tole spada v spletisca...
prvo se vprasaj kaj ti bo forum. Ce mislis sam afne guncat in nametat miljon razlicnih oddelkov, sebi pa dat vse mogoce slikice, podpise in nevem kaj...potem skoda baze, ker se itak ne bo prjelo. Preden gres kaj takega delat, se bos moral naucit osnove spletnih jezikov in vsaj priblizno neki naredit na strani. To kar je sedaj ni vredno pocenega grosa. Preglej prilepljene teme v oddelku Izdelava spletisc.

Pa ne tipkej z tiskanim crkam, ker to pomeni, da se deres..pa da ne govorim kako je motece.

Tody ::

hmm tisto kar je bilo za tvojo spletno stran je bilo dost bogo oziroma še slabše. Poleg tega je vsebovala vsebine ki jih slo-tech ne podpira in ne odobrava. Forum dobiš na phpbb.com toda prev poslušaj zgornji nasvet !

Ethical ::

...nocm se kregat...sam lepo sm prasov...z velkam crkam sm pa zato pisu d se bols vid...d clovk lahk prebere...anyway....kaj pol nardim s tisto zipano dat. k jo zlovdam iz phpbb.com?..prlepm u wwwroot?:\ ...al kaj drucga?:\

hvala tody
primoz
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

CWIZO ::

phpBB ima uradna naovodila. Preberi jih.
Loh jih pa se prej spustis v en urejevalnik, da ti bo shiftal vse crke, da bos lazje prebral.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Ethical ::

aha...sm jih opazu...tnx anyway...forum bi rad dau gor ker tko more bit,pač člani klana bojo gor in je treba to nardit...whatever...mam še en problemčk...gre namreč za lunix...zej pa ker linux bi lahk naložu na komp k ma 64rama pa P90 je...vem da oobstajajo...sam sm mu kr neki casa suse linux...sam zarad uporabnosti v službi pa na faxu sm pač dau xpje gor...anyway...ker lunux je laha to?
hvala

LP Primoz
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

overlord_tm ::

ubuntu mini ram

tec ::

*nasvet*
raje poglej za kaksen drug forum, kot pa tale phpbb, ki ga ima ze vsak. Kaksne lite variante so dosti boljse za take forume. Pa se baza ti bo hvalezna. Poglej npr. minibb, ki ima vse kar rabi pravi forum, razen polno nekih neumnosti.

Ethical ::

tnx Tec...sm si pogledu tale minibb...kullish....anyway

have a nice day
Primz
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315352 (10834) mmorph
»

Forum (ni reklama)

Oddelek: Izdelava spletišč
262586 (2175) 64738
»

phpmyadmin problem.

Oddelek: Izdelava spletišč
341415 (1137) Tody
»

Forum

Oddelek: Izdelava spletišč
9959 (792) tec
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392145 (1789) Klemenn

Več podobnih tem