» »

Novi Omega gonilniki so tu

Novi Omega gonilniki so tu

Slo-Tech - Izšli so novi Omega gonilniki, ki temeljijo na uradnih Catalyst 5.6 gonilnikih. Vsebujejo kar precej sprememb in med drugim boste v paketu namesto Radlinkerja našli Ati tray tools, ker se je namreč ChrisW odločil, da Radlinkerja ne bo več razvijal.
Seznam novosti in sprememb najdete tukaj, snamete si jih pa lahko seveda z http://www.omegadrivers.net/

Upam, da bodo spremenjeni Ati Tray Tools dovolj dobra zamenjava za Radlinker, ki je bil res odličen dodatek h gonilnikom

13 komentarjev

Alec999 ::

lol glih sem hotu novico o tem napisat :D

R33D3M33R ::

Hehe, moja prva novica, morda malo šlampasta, ampak vse je enkrat prvič. Si jih že dolvlečem, res upam da bodo ati tray tools dobra zamenjava za radlinker:\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

boštjan ::

|GeNeRaToR|,dobro si spisal
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

kriko1 ::

A so tudi za 64 bitni OS?

RejZoR ::

ATi Tray Tool uporabljam že skor od samega začetka in zadnje čase tud sodelujem pri razvoju (beta tester in kot "svetovalec" za nove funkcije in ureditev menujev). Itaq da stvar seka,poleg tega pa ima boljše nastavitve za navijanje in več tweakov.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jaka83 ::

Vedno se bojim nastavljat latence za rame na grafični. U bistvu jih zmer samo pogledam, spreminjam pa rajši nič ne. Navijam pa itak do daske. >:D

RejZoR ::

S timingi itaq pridobiš zelo malo. Raje navijaj:D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

A je že kdo pogruntal, od česa je odvisen prikaz zavihka "SmartGart" v control panelu ?
Enkrat je, drugič ni. Meni zgleda kot random. (ne spreminja se iz dneva v dan, ampak ko novo verzijo (re)instaliram. Pol enkrat je, drugič ni.)
To opažam na več računalnikih.

(saj ne mislim spreminjati nastavitev, rabim le kot potrdilo, da karta laufa po specifikacijah, ne pa recimo AGP 1x)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Izi ::

MrStein, SmartGart zavihek bi moral biti vedno prisoten.
Jaz nadgradim skoraj vsak mesec z novimi driverji in do sedaj je bil Smartgart vedno dostopen.
Smartgart je v Control Panelu in ne v driverjih!
Če namestiš samo driverje ga ne boš videl, mogoče si ga zato pogrešil. Ko pa naložiš še Control Panel in resetiraš računalnik bi moral biti viden na svojem mestu.
Sicer pa so v SmartGart-u samo dve nastavitvi za AGP, ki se ju normalno nastavi BIOSu računalnika (hitrost AGP vodila in Fast Write on/off)

MrStein ::

Glej, vem kje je kaj.
ENAKO instaliram in včasih je SmartGart, včasih ni.

Razen tega sem rekel, da ne rabim za nastavit, ampak ... saj ni važno zakaj ga rabim.
Kot si rekel "bi moral biti vedno prisoten". Pa ni. Temu bi rad do dna prišel.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BladE_ ::

zdej mam te catalyst 5.6 dejte mi sam povedat ce so teli omega kej bols a je kej razlike pa ce je ze razlika a se to kej pozna pr delovanju ??
Akcija - Reakcija

KraP ::

Imam 9800pro aiw, z prejsnimi driveri mi tv dela normalno, z temi pa nikakor nemorem usposobit tv oz. wdm drivera,nalozi ga vse normalno ampak ne deluje.
Sem probal z starejsimi dela bp.
naj se kdo proba prosim pa poroca
LP KraP

R33D3M33R ::

Vau, ATi tray tools so odličen pripomoček, omogočajo merjenje FPS - osd display, custom shaderje, refresh lock, game profiles - skratka vse živo. Če imate nameščene zagotovo preizkusite Ghost smart shader, svetovna fora. Mi pa nekak ne delajo standardni smart shaderji, možno je da je to bug...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ati radeon 9600

Oddelek: Navijanje
221496 (1205) sid911
»

Strojne novice

Oddelek: Novice / Grafične kartice
323827 (2613) Dr_M
»

Navijanje ATI 9250 VIVO grafične kartice

Oddelek: Navijanje
5930 (911) Shark-357
»

navijanje radeona 9600pro

Oddelek: Navijanje
151448 (1167) O`Connor
»

ati radeon 9800se

Oddelek: Navijanje
10955 (784) Boki_

Več podobnih tem