» »

Kateri ventilator?

Kateri ventilator?

pcfreak ::

mam p4 3ghz pa se mi ful pregreva, tko da sm se odloču da morm nabavt en hladilnik sm ne vem kerga.mislm ga nabavt v mlacomu tko da majo sm tele

AEROCOOL Deep Impact DP-103 AlienEdition
ZALMAN CNPS6000-AlCu oem samo vgradnja
ZALMAN CNPS6000-Cu
ZALMAN CNPS7000B-AlCu S462 oem vgradnja
ZALMAN CNPS7000B-AlCu S478 oem vgradnja
ZALMAN CNPS7000B-AlCu S754/S939 oem
ZALMAN CNPS7000B-AlCu LED
ZALMAN CNPS7000B-Cu LED
ZALMAN CNPS7700-AlCu
ZALMAN CNPS7700-Cu

ERGY ::

Poglej kjer ima veliko povrsino in je u celoti z bakra (Cu).

Lp

refosk ::

Svetujem ti tole.
Pri meni se zelo dobro obnese!

gofra ::

Bistveno je predvsem, da prefiltriraš izbor skozi rešeto, ki bo skozi spustilo zgolj hladilnike primerne za tvoj socket (podnožje procesorja) oz. matično ploščo in jasno tiste, ki bodo dovolj veliki (majhni) za tvoje ohišje.

Zalmani serije 7700 so prekleto veliki in lahko recimo pozabiš, da ga boš uspel stlačiti v Midi tower. Pha, tja že 7000 komaj stlačiš (no, vsaj jaz sem jo). Naslednji "issue" bi znala bit teža - Zalman 770 tehta skoraj polno kilo! Boš lahko mirno spal? :D

Vem recimo, da 7000 AlCu dobro hladi, ker ga imam sam. Gotovo pa še bolje hladita popolnoma bakrena verzija in pa oba modela serije 7700 - samo kot pravim, upoštevati moraš vse faktorje. Sicer pa so na Zalmanovi uradni strani pripravili dober opis modelov tako kot tudi liste kompatibilnosti. Priporočam ti ogled.

Aero Cool? Deep Impact? Alien Edition? Hmm, ne vem no...če imaš odprto kišto, ok. Vedi pa, da je ogromen, precej drag (imam občutek, da gredo nekje trije, štirje prešerni samo za tisto spako od vesoljca :D), in spet, ne najlažji. Stick with Zalman ;)


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrednost PC-ja??

Oddelek: Kaj kupiti
81014 (890) Urc
»

Nakup compa

Oddelek: Kaj kupiti
131051 (963) Zheegec
»

visoka temparatura procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211399 (1041) jurre
»

zahteve 7800GTX

Oddelek: Strojna oprema
451563 (932) VASkO
»

kaj je tišje ?Arctic Cooling VGA Silencer rev.3 ali Zalman Heat-Pipe VGA ZM80C(+ OP-1

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111219 (1125) QuickShot

Več podobnih tem