» »

Firefob biiiiiiiiiiig problem:(?

Firefob biiiiiiiiiiig problem:(?

Forum ::

Lp, imam en problem in sem se spet obrnil na vas in to je sledeč:zaženem mozilla firefox in potem mi nekaj zateži glede profila in jst dam default in ni potem nič kao pač da ne gre.Potem pa nardim ta profil in pogled med zaznamke in ni nič sem izgubil vse zaznamke in me zanima, kje to napako popravt in dobit zaznamke nazaj..

Lp!
bulšit!:)

CCfly ::

Mislim da so profili nekje v "Documents and Settings"\uporabnik. Notri je datoteka bookmark.html, kjer so shranjeni zaznamki.
Verjetno ti je uspelo ustvarili dodaten profil, zaradi tega ne vidiš zaznamkov, ki so v drugem profilu.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

zee ::

lahko pa samo pobrišeš dodatni profil, ki si ga nehote ustvaril
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

neoto ::

če ti teži glede profila je velika možnost, da imaš probleme z javo (kot jih imam jaz). Namreč ko obiščem kakšno stran z java applet-i, se moziila ne ugasne, ko jo zaprem, in ostane v ozadju.
Rešitev je, da ko ti prikaže okno za profile, greš v task manager, zapreš vse firefox.exe procese in ponovno zaženeš firefox-a.

karafeka ::

V imeniku default profila, je datoteka lock. To moraš zbrisat ba ti bo spet šlo tako kot prej. Vsaj tako je pod linuxom. Zgleda da nisi ugasno firefoxa preden si ugasno računalnik, ali pa kaj podobnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox 59 Stable verzija nestabilna

Oddelek: Pomoč in nasveti
7807 (527) aokorn
»

Po neumnosti v Firefoxu izgubil vse zaznamke in gesla. Kako jih dobiti nazaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152046 (1783) refosk
»

obnovitev zaznamkov v Mozzili

Oddelek: Programska oprema
5863 (785) Hayabusa
»

Firefoxu se meša - pomagajte

Oddelek: Programska oprema
151192 (1081) veteran
»

Zaznamki so izginili!!!!!

Oddelek: Programska oprema
121944 (1758) GupeM

Več podobnih tem