» »

Slo-Tech??????

Slo-Tech??????

DaKostko ::

Zdravo.

Že dovolj dolgo spremljam forum inu Slo-Tech (že od Techovih začetkov). Nekaj vam bom povedal, dragi administratorji. Vem, da me boste takoj zaowčili, pa vseeno. Obljubljali ste...članki bodo čez poletje, poleti bo plejada odličnih člankov...Razen grafikulj na kupu, ni bilo nobenega! Nehajte se drkati z zapiranjem tem na forumu, pač pa raje pišite članke! Zadnjič se je kolegu zgodilo, da je postavil topic v Pomoč in nasveti, neki
kreten pa mu je topic zaklenil, z razlogom naj si prebere kaj spada v ta topic...Ta kolega je spraševal nekaj glede softvera..Mislim, kretenizacija! Pričakujem, da se bodo odgovorni za te pizdarije: Luni & co. oglasili.

LP,
DaKostko
  • spremenil: Tomi ()

Sergio ::

DoKostko: do sedaj še nobene kritike na našo stran nismo zaklenili, niti ne zaowčili avtorja. Bodi brez skrbi.

Res je - čez poletje nismo delali NIČ. Priznam, tudi jaz sem kriv. Moral bi napisati test zvočnikov ter narediti članek o modu grafične, a se mi preprosto ni dalo. Nimam drugega opravičila.

Sedaj, ko je šola, smo se malo zbudili... Luni dela tudi test DDR matičnih, tako da bodi brez skrbi, dosti bo teme za opisovanje.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

alien-w ::

Sergio: sej res...test diskov si neki reku, da bi nardila? A si se za? Ker bi blo to dobr septembra narest, k sola se ni tolk zaj...

luni ::

ehm diski? ekskjuz mi? sergio midva se mava zgleda dost za zmenit...

DaKostko hehe mas prav... lenarli smo :)
Artificial Intelligentia

alien-w ::

luni: je ze vse zmenen, nch ne skrbi... nasledn vikend se bo delal pr men doma baje! Sm si ze zapisu, k drgac bom popenu, pa sergiotu ne bom nubene pleskavice vec dovolu pojest...

Tomi ::

Ja, res je, da admini niso nič kaj delali, ampak daj tudi večina ni nič pametnega naredila čez počitnice ( jaz sem fanbus in pleksi, ki pride okoli delal do danes od maja naprej ).
Sicer pa, upajte, da se bo kmalu naredil test SCSI diskov na serverju:D
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

Upam, da bo test diskov obširen...:D


..::DOOM III: The Legacy::..

alien-w ::

v nacrtu imava tole:
IBM DTLA 40GB 5400 ATA100;
IBM IC35 20GB 7200 ATA100;
IBM IC35 40GB 7200 ATA100;
IBM IC35 60GB 7200 ATA100;
MAXTOR 20GB ATA 100;
MAXTOR 40GB ATA100;
SAMSUNG 10GB ATA100;
to je za enkrat...verjetno bo kaksen odpadel, pa bova kaj drugega namesto tega. S SCSI jem ne bo nix na zalost.

Sergio ::

alien-w to si pa cist zamesal. resno :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Huey P ::

Če še govorimo o SCSI;
Mi lahko kdo pove, če se SCSI disk ali CD-ROM ali CD pekač danes splača?


Disk - za igre, CD-ROM - za ripanje muzike, CD pekač - ne vem zakaj se uporablja:D


...

..::DOOM III: The Legacy::..

Loki ::

huey za oboje velja: za domace uporabnike NE, razen ce mas denarja za stran metat.

Luni a nis ti enkrat obljubljal en test Abit KT7e?
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup HD za RAID 0

Oddelek: Kaj kupiti
162350 (1924) Leo
»

HDD IBM ali kaj drugega?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5743 (651) Igor
»

Kupujem nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
231251 (1010) cahahopie
»

Kateri Disk?

Oddelek: Kaj kupiti
181759 (1466) Quake

Več podobnih tem