» »

Kako dodat GB?!?!

Kako dodat GB?!?!

Toast ::

OK predn sm formateru sm mel 2 HD driverja in sicer C: in E:, na C: je blo 10GB placa, na E: pa 70GB, in ko sem formateral sem (n00b) zbrisal E: in ostal mi je le še C: ki ima še vedno le 10GB od celih 80GB. kako naj nardim še en driver brez da formatiram oz. kako naj dodam 70GB na driver C:?!?!?!?

mam win sp2 če kej pomaga...
OD bifeja do bifeja se začela je turneja

Myth ::

Z uporabo Partition Magic 8.0 pridobi ostali disk. Je zelo dober tudi za laike , samo angleško morš malo znat!
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

BaRtMaN ::

Ne reče se driver, ampak particija. Vsaj upam, da imaš en disk razdeljen na njih, ker sicer se ne da združevati več fizičnih diskov.

No, ena izmed opcij je Partition Magic, ki pa je osebno ne bi priporočal. Bi pa priporočal QTParted, en program, ki teče pod Linuxom. Najlažje bo, če si downloadaš Knoppix, ki je live Linux, torej se zažene iz CDja in v njem odpreš QTParted in spremeniš velikost particije /dev/hda1 oz C:.

Myth ::

A zdaj pa si naj človek še z Linuxom probleme dela? Kaj pa manjka Partition Magicu? Meni je do zdaj vse naredil. Če je že kaj bolše od PM je to fdisk. Vsaj meni.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

BaRtMaN ::

Svetujem po svojih izkušnjah. S Partition Magic imam slabše, s QTParted boljše.

ABX ::

Osebo sem uporabil Partition Magic na n* pc-jih brez niti ene težave.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

perci ::

Tudi jaz PM magic uporabil na n mašinah in vedno deluje. Res pa je, da ponavadi, če so kaki občutljivi podatki na disku, raje uheblam še en disk notri in presnamem. Ni pa še nikoli noben podatek šel v qrac.

kriko1 ::

Tudi jaz sem delal z PM, dokler sem še bil na win. Sedaj pa mi je najboljši cfdisk (enostaven).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Združitev particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
152668 (2441) oyoy1234
»

nekaj vprašanj z ubuntu linuxom

Oddelek: Operacijski sistemi
161324 (1323) Redorange
»

Kako združit particije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121982 (1811) OOTBOXZY
»

resize ntfs particije ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61148 (1067) BaRtMaN
»

Kateri program za upravljanje z particijami

Oddelek: Programska oprema
161003 (843) sash

Več podobnih tem