» »

Panel connektor brez oznak

Panel connektor brez oznak

Zelenček ::

Težava je nastopila, ko sem hotel staro matično plato vrniti v škatlo. Konektorja PANEL nisem in neznam pravilno povezati z linki kot so Power Led,HDD Led, zvočnik in stikalo ATX napajalnika. Konektor ima oznako J9 in ima dvovrstični pin od 1 do 22, v drugi vrsti manjka en pin. Na plati ni nobenih oznak za priklop. Prosim za pomoč?

Tomay ::

Zelo modro bi bilo, da bi napisal kako plato imaš. Potem pa pojdi na proizvajalčevo strani in si snemi navodila za uporabo (ang: manual).
Voodoo 4Ever

Zelenček ::

Haj. Plata ima oznako P8F97003133 in o proizvajalcu ni sledu. Prosim, če mi kdo najde stran na netu, ker sem že zgubil voljo. Se nadaljuje..............!

Zgodovina sprememb…

Tomay ::

Poglej, če je katera od teh.
http://www.freetech.com/
Voodoo 4Ever

Zelenček ::

Bolj kot plata me zanima, kako povezati PANEL priključek z vezicami (katere sem :)) izpulil)nazaj. To je stara plata in ima 3xPCI. Če je " g.Tomay" mogoče kaj več v smeri konektorja. :\ LP

Myth ::

A nima plata nikjer napisano spodaj panel, hd led, hd ... pa te oznake?
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zelenček ::

Poleg konektorja ima oznako J9 in pa oznake za naspajkan drobiž, kot so R..,C..,D...

Konektor *********** J9
**** ******

in to je vse. :) Prvo sem že ugotovil, da je 1-2 Power SW, vse drugo je še :\ neznanka. Dobrodošla8-) vsaka pomoč!

perci ::

če se ne da najt manuala od plate, boš moral pač probavat

Myth ::

Niti jaz ti ne morem pomagat, če ne poveš kakšna je matična. Ker je vse različno...
Pa si prepričan da nimaš nikjer knjige (manual-a) za prebrat te stvari ven? Ker so tam not take lepe slikice. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zelenček ::

Plata ima Intel čipovje, drugih oznak ni;) in ni. Ravno tako tudi knjižice ni|O . Ta oznaka je nalepljena na PCI vodilo: P8f97003133 in EA=00D0090EA637.

Myth ::

Intel čipovja je malo morje. Ti iz PCI mi tudi nič ne povedo. Glej, verjetno ima plata take male črne "škatlice"(nevemkaksenajdrugače izrazim) gor prilimane. Tam gor pišejo neke cifre z črkami. Vtipkaj tisto lepo v google dot com, ne... in zraven pripiši manual. Ali pa mainboard. In tako boš verjetno našel tvojo matično. Nekje na tisti strani pa je pol tudi manual. Če pa res ne boš našel, pa tu gor povej. Upam samo da nisi len, pa boš takoj meni delo podvalo. :)

en LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Tomay ::

Do sedaj še ni bilo plate, ki je ne bi mogel identifirati. Z malo truda gre vse. Napiši še kateri čipset in procesor sta gor.
Voodoo 4Ever

Zelenček ::

Moja plata, kot kaže je z napako:( , zato jo čaka samo kontejner>:D - Hvala za odzvano pomoč:\ .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

preizkus osnovne plošče

Oddelek: Strojna oprema
422073 (1086) mulc007
»

Servis računalnika

Oddelek: Strojna oprema
151433 (991) Hayabusa
»

Sestavljam Računalnik, prosim za pomoč !

Oddelek: Pomoč in nasveti
472912 (1662) barocco
»

Nekaj bi rad vedu, kaj se zgodi tle...

Oddelek: Navijanje
191672 (1103) s56vpe
»

Tagan (480W) in 4 pinski 12V priključek

Oddelek: Strojna oprema
131762 (1532) ddeben

Več podobnih tem