» »

Spletna stran!

Spletna stran!

cnZz ::

hello
midva z mojmu frendam hocva narest spletno stran (neki tazga za zacetk) pa neveva kuko on je prej ze delou take stvari jest bom mu pa gutov bl graficne stvari veva za ene programe pa de mors plc kupt pa take scene sam mam pa se kr neki uprasan:
-ker program je bolsi kerga vi priporocate pa tko
-ce ket poznane ksna saj prblizna navodila kuko zacet s tem programom
-ke bi uhka kupu ta plc za stran

pa se ksne take splosne informacija za spletna strani pl0z

Blader
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

sash ::

prevedi vsaj v (kvazi) slovenščino, če je možno, pa ti bomo odgovorili ...
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Vice ::

Najprej kupi knjigo HTML za telebane.

Opkow ::

cnZz ::

sash:
pa kva ti od tega ne zastops? sej si ja slovenc (pa a si res)
ce si pa ksn bosanc al pa madžar ti pa res ne morm pomagat

Vice:
zdej si mi pa res pomagou

Killer:
thx
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

mte ::

Blader kej s tou rject d bi mougli vsi zastwpt toje kvaknje al koga an pole s ti cuds kej zaboga te jst tolje pckam bem ma se mwrs prou an mlck pomatrt d kej rzbjers szi tga mwojga pckanja al s tku pametn d ne? ma ki jst kpjrm use kr tolje pise pa povi s ti klku zstwps?

Hočem rečt da nismo vsi z ljubljane in nam vaše konstantno kvakanje in velemeščansko mišljenje, da če si z ljubljane (ali pač kjerkoli že si), te morajo vsi razumet, gre že čez vrh glave. Pa nismo ne bosanci ne madžari (sicer pa ne vem kaj imaš toliko proti njim) ampak ravno toliko slovenci kot ti. Pa ne gre za to kdo je s kje ampak gre za razumevanje, ki nekaterim ni tako samoumevno kot je mogoče tebi. Mogoče ti manjka še kakšno leto da boš to razumel...
Poleg tega se obnašaš kot da smo ti tukaj na forumu DOLŽNI pomagat, pri tem se pa ti niti malo ne potrudiš da bi vsaj vprašanje približno prav zastavil, nato pa sikaš nekomu da ti ni nič pomagal.

Predlagam da admini, tako kot tiste poste s preveč nakladanja, zaklepajo tudi take teme, kjer vprašanje ni niti malo jasno. Preveč demokracije pa tudi škodi ali ne?
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mte ()

Utk ::

Tist je prav povedal, kupi HTML za telebane, za internetno stran ti res morda ne bo nč pomagalo, kakšno knjigo prebrat, da znaš kaj normalno napisat, pa nikdar ne škodi:D

Vice ::

Tist je prav povedal, kupi HTML za telebane, za internetno stran ti res morda ne bo nč pomagalo

Preden začneš moraš imeti vsaj nekaj osnove in poznati malo pravila. Delati nekaj v DWju brez znanja je tako nekako kot če bi pri mesarju naročil načrt za hišo. ;)

AndrejS ::

Če boš že delal spletno stran je NE naredi v slovenščini !

Vice ::

Ja uporabi Zimbabvejščino da boš COOL.

Tody ::

ah vi nč ne veste, lokalizacija je zdej in >:D :D

gforce ::

dub macromedia studio mx. not boš našu tut dreamweaver in fireworks pa z njimi kej nared.
dreamweaver: najprej se nauč delat z dwt-ji (pa css)
dobr je znat vsaj mal html-ja (ampak tut, če ne boš nč znal nč hudga, k lahk pr dremweaverju vse nardiš brez da bi ročno spreminjal kodo)
pa shranjuj kot .php, da boš lahk kasneje dodaju php skripte na stran

Jinx ::

Živjo!

Jaz se bom tudi spravila izdelovati spletno stran. V mislih sicer nimam nič posebnega.

Zadevo bom izdelala v Macromedia Studiu, vendar pa me zanima kje bi našla najbolj primeren prostor za uplovdanje stvaritve. Reklame me pravzaprav ne motijo ker kot sem že rekla, vse skupaj ne bo nič posebnega.


Hvaležna bi bila tudi vsakega nasveta v povezavi z izdelavo spletne strani.

Hvala,
vaša Jinx
The way is not in the sky, the way is in the heart. -Gautama Buddha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jinx ()

tec ::

prostor lahko uporabis npr. siolov, arnesov...ce si clanica....ali pa npr. http://www.freehost386.com/,...
Pa odpres se eno free domeno .tk, .cjb.net,..... in jo polinkas na streznik

Jinx ::

Hvala tec. :)

Ok, saj vem, da je to zelo neumno vprašanje... ampak preprosto še ne vem vsega (pravzaprav vem o spletišču bore malo) zato... Kaj si mislil z free domeno in linkanjem?

*blush* Sramujem se svoje nevednosti...
The way is not in the sky, the way is in the heart. -Gautama Buddha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jinx ()

gforce ::

jaz mam stran na www.quantico-design.com (brezplačn paket) dajo ti 50mb, ftp, php podpora.. zaenkrat je 100% brez reklam, bannerju in podobne navlake

strictom ::

Registriraš domeno kot je www.jinx.tk da nebo npr. www.freewebhosting.com/14124/jinx1324.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Jinx ::

Še enkrat se zahvaljujem za pomoč. :)
The way is not in the sky, the way is in the heart. -Gautama Buddha

tec ::

Evo bolj podrobno

Prvo gres na http://www.freehost386.com/ in se tam registriras...potem pa gres na http://www.dot.tk/ in vtipkas zeljeno ime domene v tist okencek. Ce je domena prosta, sam sledis navodilom in klikas next. Nekje te bo verjetno vprasalo da vpises ime tvoje domene, kjer vpises tisto domeno, ki si jo odprla na freehost386.
To je nekak vse kar rabis. Seveda je pa se tudi nekaj drugih nacinov.

Jinx ::

Hvala, again. Sem sledila tvojim navodilom in je oboje narejeno. Zdaj se pa le še vržem v delo. :)
The way is not in the sky, the way is in the heart. -Gautama Buddha


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Free host s čim "lepšo" poddomeno.

Oddelek: Omrežja in internet
7758 (667) hojnikb
»

Free domena

Oddelek: Pomoč in nasveti
5733 (584) d4vid
»

php spletno stran na internet

Oddelek: Izdelava spletišč
161331 (1112) HardFu
»

Geocities danes in nikoli več

Oddelek: Novice / Ostale najave
144374 (3280) techfreak :)
»

Brezplačno gostovanje domene

Oddelek: Izdelava spletišč
51676 (1641) ibenko

Več podobnih tem