» »

WinXP & Adaptec Easy CD Creator5

WinXP & Adaptec Easy CD Creator5

danielka84 ::

Ko sem inštaliral omejeni program za snemanje cd-jev, sem po ponovnem zagonu ugotovil, da se nikakor ne razume z XP-ji;ob zagonu je vrglo blue screen, tudi v safe mode. Zato sem pognal windowse z funkcijo "LAST KNOWN GOOD CONFIGURATION" in uspešno odstranil Easy CD Creatorja. Do sem vse lepo in prav, samo sedaj mi pa gre na živce, ker mi pri vsakem zagonu spodaj v desnem kotu napiše opozorilo: "Easy CD Creator will cause Windows to become unstable. Windows has prevented these drivers from loading" WTF?!?
Res mi ni nič jasno, če sem ga že odstranil...
Naj mi kdo zaj tukaj pove kak naj jas to odpravim, da mi nebo več to nagajalo(kaki rgister al kaj takega), ker mi je že nadležno...

Aja še slika(če se bo sploh loadala): Klik

Hvala vnaprej za odgovore!:\

AntiC ::

pejt u register gledat pa dej find easy cd creator pa bos najdu fajle pa probi zbrisat.
BTW kje si dubu XP-je:D

Tr0n ::

Kaj pa uporabljas build 2505.

Yurko ::

Men je pri XP RTM CD Creator splloh ni hotu instalirat. Sem probal vsaj UDF readeer instalirat, da bi lahko vsaj bral CDje, pa zal brez uspeha. Bo treba pocakat na novo razlicico.

danielka84 ::

ja sem probal v registru poiskat, in sem zbrisal ključe...
A brez uspeha...

danielka84 ::

A res noben ne ve??

tejo ::

Uporabi System Restore in obnovi stanje pred namestitvijo tega programa. Pri meni deluje.

Ni rečeno, da je zadnje normalno stanje Windowsov ravno pred namestitvijo! Preveri.

Witboy ::

Hja kaj naj recem. Jst sm su na Roxio in dol povleku popravek in mi cisto normaln dela. Tko da tvojega problema ne razumm.:))

JLP ::

Kaj pa če bi začev uporabljat Nerota k je itak velik boljši program za peko in za razliko od ECDC ne povzroča toliko kompatibilnostnih in ostalih problemov.
Live long and prosper!

Kriko ::

Jaz imam na WinXP RC1 build 2505, instaliran tako CloneCD 3.0.8.2, Nero 5.5.2.4 in easy CD Creator 5-Platinum in vsi trije delajo brezhibno. Je pa res da se nobena stvar od easy Cd Creator ne sme zagnat pri zagonu. Saj se vse zažene lahko po potrebi!

danielka84 ::

Witboy kje si si povlekel popravek dol?
Prosil bi popoln naslov?

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se noče ugasniti

Oddelek: Programska oprema
111218 (1016) Rippy
»

S cim si kdo kaj spece?

Oddelek: Programska oprema
351954 (1528) Tomi
»

Kateri program za peko?

Oddelek: Programska oprema
222066 (1003) Kriko
»

CDRWIN ?!?!?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151257 (1119) Mr.B
»

best cd-rw progy award goes to... ?

Oddelek: Programska oprema
201599 (1411) R@C@

Več podobnih tem