» »

Ko je prisoten zvok, se po ekranu začnejo pojavljati črte, zakaj??

Ko je prisoten zvok, se po ekranu začnejo pojavljati črte, zakaj??

Ballau ::

LP

Pred približno 2 meseci se mi je začela dogajati čudna reč. Sprva, recimo ko sem zlowdal en filem, ter ko sem si ga moral extractati nekam na diks, so se po ekranu začele pojavlati črte, in sicer od zgornje strani ekrana pa navzdol.
Sedaj se je to recmimo da končalo, ampak se je pojavila naspedna težava, sedaj se mi dogajajo 2x hujše, ter 2x bolj moteče črte, isto od zgornje strani ekrana, vendar pa se črte ojavljajo samo ob kakršnem koli ZVOK-u, ter ob ničemer drugim, samo zvok. Recimo ko se pri msn-ju nekdo upiše, ter se zasliši zvok, se mi začnejo pojavlati črte, ter takoj ko se zvok konča, se ne pojavljajo več, isto je ob kratkih piskih, ter ob poslušanju muzike. Ko ugasnem muziko, se pojavljanje črt konča.
Neekaj časa nazaj sem kupil novo matično, ter 2 dni nazaj nov ram. Mislim da tedve komponente nista krive za to, ter tudi grafična ne. Procesor deluje normalno, sumljiv mi pa je disk, ki se že od vsega začetka obnaša čudno(ropota, dela počasi, se pregreva). Kaj je v tem primeru krivo za to čudno ter zelo moteče početje. Aja, ko sem naredil PrintScrn ob pojavljanju črt, ter nato ugasnil glasbo, ter pogledal PrintScrn, črt na PrintScrinu ni bilo videti:\ , s tega sklepam da je to Hardwear napaka.

LP Ballau
Orehek Village ROX!! (irc: #orehek)

teoo ::

a maš zvočnike blizu monitorja? mogoče maš kable prepletene. Ponavadi so to vzroki za motje.
defying gravity

droid ::

vrjetno je kašno magnetno sevanje
to se je meni pojavljalo na neki stari majhni tv. bolj ko sem dal na glas večje črte so ble

Ballau ::

Zvočni sploh prkiključeni, nima tukaj nić zveze kolk blizu so zvočniki, ter tudi nobeno sevanje ne pride vpoštev, to je nekaj drugega, ampak kaj?
Orehek Village ROX!! (irc: #orehek)

Highlag ::

Lahko še enkrat napišeš tale zadnji komentar, ker te ne razumem.:D
Never trust a computer you can't throw out a window

Slowenc ::

Verjetno se ti komponente tepejo med sabo. Možno pa da je grafična. Ali imaš LCD ali CRT monitor? Lahko bi vsaj napisal kaj imaš v ohišju.
Drugače pa BW-ja vprašajmo, da pogleda v kroglo. >:D
Skiny gate.

Ballau ::

Uglavnem, zamenjal sem monitor, imel sem CRT in nato sem probal z LCD, moram povedati da razlike ni, razlika je samo v tem da so na LCD-ju črte manj vidne kot pa na CRT. Probal sem tudi z drugo grafično, ni učinka, sedaj mi preostane samo še procesor, napajalnik ter disk. Katera komponenta je najbolj sumljiva, da jo sprobam prvo:P ?:D
Orehek Village ROX!! (irc: #orehek)

Mr.B ::

A je disk SATA?
Pri TV tunerjih se pojavljajo vodoravne črte na ekranu?

Drugače pa najprej napajalnik.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 8: tips and tricks

Oddelek: Operacijski sistemi
51331 (945) Icematxyz
»

Bluescreen problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10930 (874) paljer
»

Kako naredim Screenshot?

Oddelek: Pomoč in nasveti
185012 (4545) R33D3M33R
»

Težave z CD/DVD pogon-u

Oddelek: Strojna oprema
81378 (1234) Erwin
»

Kateri program za izdelavo menijev autorun CD-jev?

Oddelek: Programska oprema
91128 (961) BaRtMaN

Več podobnih tem