» »

laptop za tastarega

laptop za tastarega

Mr_Globus ::

Oče se je odloču da mu rabi prenosnik. Večinoma za office in autocad. Tako da sem imel v milslih kakšnega do 200k, alpa še manj če je možno. Da je centrino ni prioriteta, ker ga bo imel večinoma v avtu alpa pisarni. Aja pa Diablo more da gre, kar pa mislim da ne bo problem ane? Ker je fanatik pa bo kr med šihtom igral >:D Če lahko napišete kak predlog pa trgovino.

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nurmaln ::

mtosev ::

Moj ma svojo grafiko. :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nurmaln ::

moj pa dvd pekač pa wireless:P :D

Mr_Globus ::

Oče je malo zožal območje. Zdej je ideja na celeronu M in neintregrirana grafika. Ni treba da je lih ati 9700, kaka srednja bi bla cool. Cena še vedno 200k ali kaj okoli tega.

vegeta ::

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist... Evo ta ima pa 512mb rama :D pa se lepo obliko ma!!!!!!
Final flashhhhhhhh

nurmaln ::

Zelo težko boš našel prenosnik nižjega cenovnega razreda in neintegrirano grafiko, vsaj jaz jih ne poznam (med brand name). Za kaj po potrebujo zmogljivejšo grafiko če smem vprašat?

Mr_Globus ::

Reku je da bi vsake tolko kako igrico preigral. Recimo na vikendu. Pa mislim da bi se radeon 9000 bolše odnesla kot integrirana. Se motim?

mtosev ::

HP Presario nx7010 je ok. Samo pa pride 245.000. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr_Globus ::

Joooj s tastarimi je križ. Zdej ji je pa spet premislu da on centrino sploh ne in hoče normalnega :\ Vem vem sami problemi so z mano :8)

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Z SO doojem so vredi izkušnje (moje in od frendov).
6 mesecev garancije (mogoče bo mel kako prasko ampak to ni tako pomembno a ne?).

Brezplačno dostavo maš. >:D

Click
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mtosev ::

Kaj pa ZDAJ hoče? :\

Kakega?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mr_Globus ::

Mah sej tastari so vsi isti. Prvo mene vpraša da se pozanimam... pol pa se on v prvega zapiči. Zdej mi je dal reklamo od bigbenga IBM za 170k klik. Prepričat ga morem še za dodatnih 250 rama pa bo ok vrjetno. Največji štos pa je da je mobile :8) LoL od LOLA

mtosev ::

Intel Extreme Graphics 2, do 64 MB

Nevem kak bojo špili tekli gor.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

nurmaln ::

Ja na 3d špile lahko pozabiš, ampak tale IBM ima še eno hibo. Nima drsne ploščice ki je pa za moje pojme nujna na prenosniku. Sicer ima tisti rdeči gumbek na tipkovnici, ki naj bi bil nadomestilo ampak ni. Če boš vzel prenosnik brez drsne ploščice ti po pomoje žal.

mitjaje ::

nurmaln:
Tvoja trditev o tuch-padu je malo napačna...(oz. tvoje razmišljanje). Sicer je res fajn če imaš oboje (yoestik in tuchPad), a večina oz. vse ki poznam s fakultete in uporabljajo IBM, so že čisto pozabili na tuchPAD in uporabljajo samo še joestik. Sem tudi sam probal kak je to, pa mi ni bilo kaj pretirano všeč, a zadeva je dejansko takšna, da ko se navadiš je dosti boljše od tuchPad-a. Meni so vsi tuchPadi premalo odzivni in natančni, oni gumbek pa je dosti bolj odziven, natančnost pa si moreš pridobit, z uporabo in čez čas je zadeva QL.

LP
www.ultrasplet.net

nurmaln ::

no ja enkrat sem ene 14 dni uporabljal IBMa pa se nikakor nisem mogel navaditi na tisti gumbek. Osebno prisegam na eksterno miš ampak ker usi vemo da vedno ni časa in se nam ne da prikljaplajt uporabljam touchpad in sem brez njega zgubljen.

Sba ::

Mam isto težavo...
Oče hoče prenosnika do 210k...
Zahteve sm pa jst postavu...
512 rama, WLAN, DVD-RW, po možnosti centrino...
tale HP na enaa bi biu vredu po ...

Tako da bi prosil, če mi lahko malo svetujete glede nakupa...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sba ()

mtosev ::

po možnosti centrino

Lahko na to pozabiš. :P

www.so-doo.si poglej. >:D :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Sba ::

Jst sm mu učer reku za tega HP-ja in dons ga že ma...:D
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Miha76 ::

In kakšne so izkušnje z njim (glasnost,baterija...)?

OldSkul ::

Touchpade jaz preziram. Se mi zdijo tisti gumbki pri IBM neprimerno bolj natančni. Sem imel že IBM, Dell, ki se mi zdi, da je imel vsaj v starih modelih oboje, zdaj imam Fujitsu-Siemens, ki je drek od prenosnika v več pogledih (cena na prvem mestu).

Sba ::

Glede na to, da je to naš prvu prenosnik in nimam izkušenj z drugimi nevem kako točen je moj odgovor. Baterija zdrži nekje 2,5-3 ure ob vklopljenem WLANu brskanjem po internetu...sicer pa verjetno še ni dosegla polne kapacitete, saj smo jo polnili le dvakrat. Glede glasnosti pa nevem malo malo sliši ventilator...pa pol k CD zažene...
Splošni vtis je dober...zadovoljen sem s tipkovnico, tuchpadom, ravnokar pa me je začelo nekoliko motiti da nima tipk za nastavljanje glasnoti zvočnikov...sicer je pa ikonca v opravilni vrstici pa se tudi tam hitro nastavi...

Presenečen sem bil ob tem, da sem zraven dobil samo en CD in sicer InterVideo WinDVD, nikjer pa ni bilo znaka o kakem CDju s programsko opremo za računalnik...tako sem moral na drugem računalniku povleči z interneta vse gonilnike, jih zapeči na CD in nato instalirati (ker ni zaznal mrežnih kartic) Verjetno je prišlo do kake napake pri pakiranju...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

dejvidlj ::

Ni prišlo do napake pri pakiranju, ker je tvoj oče kupil predstavitveni računalnik in ne čisto novega in to pri firmi, ki gonilnikov tovrstnim računalnikom ne prilaga.
Don`t worry, be happy

Sba ::

Računalnik je bil čisto nov kupljen pri Enaa...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

dejvidlj ::

A, to je pa drugo potem, se zgodi:D .
Don`t worry, be happy

klemen22 ::

TouchPoint - jostick med tipkami je veliko bolj uporaben od touchpada (slednji je crap ne gelde na prenosnik). Ko se ga navadip je zelo cool. Pač če ne bi bil jostick dober ne bi IBM vztrajal pri njem kaj - verjetno so šli na touchpad le zaradi modne muhe.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem prenosnik, rabim pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
101370 (1138) Zheegec
»

Prosim pomagajte mi izbrati prenosnik do 250k

Oddelek: Kaj kupiti
72898 (1894) Dominator
»

Prenosnik za delo z CAD programi

Oddelek: Kaj kupiti
51512 (1428) KandazaR
»

ATi vs. Nvidia - low end

Oddelek: Kaj kupiti
61477 (1315) Beralios
»

Turion 1.8Ghz ali intel core duo 1,6

Oddelek: Kaj kupiti
71059 (903) cyber_killer

Več podobnih tem