» »

Pomoč - Explorer povzroči 100% CPU

Pomoč - Explorer povzroči 100% CPU

timi007 ::

Imam Win XP, ko sem nekaj iskal na netu sem po pomoti kliknil na neko okence in dobil neko sranje - "aze ali azu search", ki se je kr namestil v eplorerja v toolbar tako v internetnem kot windows explorerju!

Nato sem zagnal Ad-aware,najdlo neki, sem zbrisal,
potem nod32, ni nič najdlo,
zato še bitDefenderja, najdlo tri trojane, sem jih zbrisal, pa sem mislih to je to,
ampak ko hočem zagnat IE, ali windows explorerja ali moj računalnik ali kaj podobnega računalnik zmrzne(100% CPU),ostali programi delajo brez problema(zdajle uporabljem mozillo), zato sem še varnostne programe enkrat zagnal če bi še kaj najdli, apmak nič več ni bilo!

Če ne bi delal samo IE sploh ne bi bilo problema ampak brez windows explorerja pač ne morem bit!

Ne vem kak naj rešim problem, xp-je mi ravno ni za ištalirat ponovno, zato vas prosim za druge rešitve!

Hvala!
Lep pozdrav!

darkolord ::

Poskusi še tole

Mr.G. ::

Še v registrih morš pobrisat,če ne nou neč.

darkolord ::

Sej tole ti pobrise iz registra

civic_ ::

a da se brez explorerja ne da!!!! piši pod zasebno pa ti pošljem total commanderja po e-mailu :\ ok? lepše se brska kot v explorerju

timi007 ::

Hvala za nasvete!

Ampak sn kr raje na novo posnel XP, saj je po enem letu in pol bilo to že tak potrebno, zaj pa spet laufa super!

Uživajte!

MasterMind ::

Začasno lahko uporablaš Total Commander ali pa Dopus (Directory Opus). Moj brat je navdušen z Dopusom. (Dopus ima tut vgrajeni FTP... ki je veliko boljši od Explorer-jevega..)
Gentoo, KDE uporabnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows File Manager je nazaj

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4414974 (8515) alex1999
»

Win 10 , ne razvršča datotek pravilno. Na kraju z potrpežljivostjo

Oddelek: Pomoč in nasveti
324633 (3879) Han
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133545 (2927) rockrose
»

naprednejši raziskovalec

Oddelek: Programska oprema
101243 (1037) opeter
»

Ne da se zbrisat filma

Oddelek: Pomoč in nasveti
121388 (1175) andper

Več podobnih tem