» »

Monitor???

Monitor???

DrSergioDJ ::

na bolha.com sem zasledil tale oglas:

21" monitor

EIZO Flexascan 750i-M
Digitalne nastavitve
RGB vhodi
Star 2-3 leti

cena : 55.000 sit


pa me zanima, če je to sploh za kej? k cena je mal majhna

:D
...

JLP ::

Sumlivo nizka cena se mi zdi tole.
Live long and prosper!

--Switch-- ::

NE KUPOVAT NA BOLHI-nekoga na slo-techu so ze zajebali-kupu je eno kartico pa je dobu samo skatlo notri pa papir!;((

DrSergioDJ ::

sej, jest bi sou prvo v zivo pogledat, sam, kako nej pa preverim ,da vse prov dela????
...

frudi ::

eno uro buljiš v monitor, sprobaš vse ločljivosti, vse frekvence, vse nastavitve...
aja, pa prepričaj se, kako monitor dela, ko ga "na mrzlo" vklopiš - torej ko ga vklopiš po tem, ko je bil dolgo cajta vgasnjen.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

DrSergioDJ ::

kako to mislis na mrzlo?? sej pr men je tud celo noc ugasnen, pa pol zjutri przgem. A si neki v temu smislu mislu?''
...

andrej ::

he he se mi je kar zdelo - gre za star model...
poglej na http://www.eizo.co.jp/welcome/products/...

Osebno ga nebi kupo, raje bi kupo kaksen novi 17 ali 19"

DrSergioDJ ::

ma, tm sm ze gledu, pa ga ni

...

Dax ::

Sergio... a te življenje še ni naučilo, da deluje po Murphyevih zakonih: ČE JE NEKA STVAR PREDOBRA, DA BI BILO RES, POTEM TUDI NI.

andrej ::

seveda je na Eizo strani samo moras pogledat pod old models - ie discontinued.
TUKAJ mas link

andrej ::

gre pa za staro, veliko skatlo, ki ima piko kar 0.31 in sliko slabso kot kaksen novi 17" in 19" monitor. Pa vsi novejsi so ze flat, ta pa je ukrivljen kot kak star televizor...:D

DrSergioDJ ::

Kaj pol??? je al ni vreden 55k????:|:|:|
...

andrej ::

ma na vem stvar ma skoraj 40 kg, pa se veliko prostora ti vzeme na mizi, pa se star je, pa se slika ni na ravni novih modelov... kaj pa vem - its your choice.
Vsekakor pa prej priporocam, da si ga pogledas predno ga kupis...

DrSergioDJ ::

ja, jest mam zdej nokio 449Xa, tud ene 3 leta star, 15'--> a bo slika pol vsaj nekako enaka kot pri nokii, al je tist se slabs? ceprav v to dvomim :D
...

andrej ::

to pa je zlo tezko rect, ampak predvidevam, da bi na tej 21 bla slika boljsa. Osebno bi raje kupo kaksen novi 17", kjer mam poleg garancijo pa vse...

DrSergioDJ ::

ja, sam 15' ali 17' mi je neako isti ''pasulj'', a veš. K pol raj obdržim keš, pa počakam, da še mal naberem, pa kako 19' ko novo ubodem ( enkrat cez sto let, hehehe )
...

miranpozar ::

Spet nekdo, ki kupuje monitor samo na podlagi velikosti!!! Ne bodite neumni potrosniki! Monitor mora biti najprej kvaliteten!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

andrej ::

raje malo pocakaj pa kupi dobe monitor kot pa neko jajce, ki lahko odpove kdajkoli...

DrSergioDJ ::

ma, sej ne bom vzel, sm se premislu. sam, zdej me pa zanima, kaj od 19' je kul, pa da cena ni visja od ene 105k, k tok kesha pa ne dam za monitor

...

andrej ::

ko kupujes monitor kupi nekaj dobrega. Boljse je recimo zlo dober 17" kot pa slabi 19". Pri 19 bi priporocal IIyamo, samo nisem z cenami na tekocem, mislim pa da je malo vec kot 105.

Mr.Joker ::

evo ti pa jest prodam MONITOR Iiyama 21',(1200x1600 75Hz;1024x768 100Hz po zelo ceni 140k,monitor je zelo malo rabljen!

ps.:model vision master 500

ThARippA ::

Mr. Joker iz kje pa si? Jaz razmišljam o nakupu monitorja, a sem mislil počakati do poletja.

Mr.Joker ::

Iz Vrhnike,tko da komot se oglasiš in pogledaš zadevo:))

ThARippA ::

Zakaj ga pa prodajaš?

Mate ::

Mr. Joker a so te specifikacije pravilne. K si se zelo zmotu.. ne vem kaj delajo tam mhzji, pa se stevilke niso cist ustrezne...

Cr00k ::

ja jebat ga..tip je mal zbluzu...cifre mal okol obrnu...namest Hz..ja napisu Mhz..kisu zele

Mr.Joker ::

pinju sm pa res zabluzu,jah upam da mi je opravičeno,ker nism bil lih prisoten pri delu....upam da veste kaj mislim:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

crt monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
504018 (3398) Jan987
»

Eizo LCD

Oddelek: Kaj kupiti
91651 (1442) klemen338
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514470 (3807) Zico
»

Katerega 17 colarja izmed izbranih...

Oddelek: Kaj kupiti
7802 (706) Pepo
»

VELIKOSTI MONITORJEV (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835304 (2776) element

Več podobnih tem