» »

procesi

procesi

luckeyluk ::

kar naenkrat mi je zacelo pobirati veliko vec rama kot prej zadj mi ga okrog 220mb prej pa okrog 160mb sem pa opazil da so procesi veliko bolj pozresni glede velikosti....pa kr neki eni procesi so med SYSTEM vejo

mogoce kdo ve ce bi se dalo zapreti te procese da se mi nebi vec zaganjali??


lp

Damjan Jagar ::

Procese se da skenslati, samo prej PREVERI kaj boš ugaševal. Najprej preglej, če imaš kakšen virus ali pa spyware. Ti tudi znajo RAM kuriti.
http://jagar.si

luckeyluk ::

sem oreveril iz ad aware kaspersky poa ni nic nasel med procesi je pa ene 5 svchost.exe pa smss.exe pa taki brezvezni...kaj naj naredim please help!

DominusSLO ::

naredi nam en screenshot od vseh procesov in ti bo verjetno kdo lahko bolj konkretno svetoval...

Damjan Jagar ::

Lahko se pa tudi sam potrudiš in vsakega izmed procesov vpišeš v Google (npr. smss.exe) in si natančno ogledaš čemu služi in če ga sploh smeš ustaviti.
http://jagar.si

luckeyluk ::

smss.exe is a process which is a part of the Microsoft Windows Operating System. It is called the Session Manager SubSystem and is responsible for handling sessions on your system. This program is important for the stable and secure running of your computer and should not be terminated. Note: smss.exe is also a process which is registered as the Win32.Ladex.a Trojan. This Trojan allows attackers to access your computer, stealing passwords and personal data. It is a registered security risk and should be removed immediately. Please see additional details regarding this process

EVO TOLE JE OD SMSS.EXE ali to pomeni da je trojan al kaj?

cryptozaver ::

Mal se precekiraj servise. Tu najdes zanimive reci. Preveri po netu kaj posamezni delajo kot svetuje nekdo pred mano, nakar bos ugotovil da jih pol lahko mirno shut-nes (manual start).

processes list


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstraniti smss.exe???

Oddelek: Pomoč in nasveti
61721 (1638) BladE_
»

Trojanski konj

Oddelek: Pomoč in nasveti
214079 (3690) KaiCris
»

Proxy trojanski konj

Oddelek: Pomoč in nasveti
142526 (2245) jan01
»

Cudni procesi v winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
71855 (1713) Haby
»

smrss.exe

Oddelek: Programska oprema
51101 (1045) Brilko

Več podobnih tem