» »

menjava proca & fresh win instal?

menjava proca & fresh win instal?

boha ::

v kratkem mislim menjat proc, ram, grafično. baje je smotrno formatirat in reinštalirat winse (win98se)? en problem se mi poraja... imam dve particiji. na c (2.5 gb) so winsi, na d (17 gb) programi, igre, mp3. recimo da grem seveda formatirat samo c. kako je potem z d particijo in zadevami na njej? se ne podre register in nastane zmešnjava?

TESKAn ::

V registru so zapisane nastavitve programov, tko da igre in programi bi lahko imeli težave...sploh pa, kokr mam jaz izkušnje, pri menjavi proca še ni nujno na novo winse instalirat.
Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Loki ::

pr men igre nimajo tezav, ce jih ne instaliram ponovno, ko menam winse (vsaj vecina) - win2000 pro.
I left my wallet in El Segundo

MadMax ::

Zaradi CPU in RAM nima smisla formatirat. Za graficno pa jaz tudi ne bi. Edino ce bos npr. menjal firmo GPU (primer: iz Nvidie na nekaj drugega) je priporocljivo res pocistit za starimi drajverji (za NV menda obstaja en regcleaner).
Osebno bi morda edino zagnal setupcor, da prevozi winse.

Druga stvar pa bi bila, ce bi menjal mamoplato. Sploh ce bi sel iz Intel chipset na VIA. Tu pa skoraj ne gre brez formatiranja...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

HUDICEK25 ::

Naceloma ne bos mel tezav priporocam pa ti da si naredis z ghostom beckup particije za vsak slucaj in potem ce je kaj narobe pocasi resujes naprej

ce bos dal pa winse na novo bos sigurno moral aplikacije ponovno instalirat in tudi vecina igric bo potrebna reinstalla sicer pa ce bo ze treba probas povozit winse prej (vcasih pomaga)
HUDICEK25

ABX ::

Pri menjavi hardware-aj ne potrebuješ ponovno inštalacijo winsov. Edini kos hardware-ja, ki zna povzročat težave je mama-plata.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

priklop starih diskov na sata brez formatiranja

Oddelek: Pomoč in nasveti
13936 (786) amigo_no1
»

Računalnik dela prepočasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
253345 (2687) Volta
»

koliko placa za windowse

Oddelek: Operacijski sistemi
151707 (1439) bobby
»

Windows ne zazna SATA diska

Oddelek: Strojna oprema
91235 (1101) MasterMiG
»

Win XP ... kako neboleče(brez "format") posodobit računalo(menjava plate in procesorj

Oddelek: Operacijski sistemi
281804 (1363) borisk

Več podobnih tem