» »

Rac. ne morem dat v standby al hibernirat!

Rac. ne morem dat v standby al hibernirat!

Tuhi ::

Na svoj prenosnik sem približno pred 14 dnevi na novo nalozu xp-je. Vse je delal ok dokler mi ni kar na enkrat ikonca za dat rac. v standby posivela tko, da je ne mores vec pritisnit in tko ga tud hibernirat ne mors vec. Ko pa das zaustavitev sistema pa se racunalnik kr ponovno zaganja! Nic vec tud ne mores nastavljat v nadzorni plosci kar se tice power options.

A ve kdo kk bi se dal to zrihtat (ce je mogoc kaka fora v registru.....) ker se mi ne, da se enkrta nalagat xp-jev ko ostalo glih vredu dela.

LP

cholt45 ::

A si prijavljen kot root?
Drugače se pa da tudi takole:
desni klik na namizje>nastavitve>ohranjevalnik zaslona>napajanje>dodatno
in pač v letečem meniju izbereš kaj bi rad da katera tipka naredi in boš pač pritiskal na tipko, ko boš ga hotel hibernirat!

Tuhi ::

Ja sem prijavljen kot root. Ni problem, da js nebi najdu kjr se to vključi. Ampak ko sem ga dal zadnje v pripravljenost in sem ga nato prižgal mi je napisalo opozoričo da je prislo do neke napake pri prehajanju v pripravljenost in da bodo xp-ji to funkcijo izključli.In sedaj ne morm več prid do standbaya ker vindowsi ne postijo!

LP

El Barto ::

Predlagam takole kot je že cholt45 rekel
desni klik na namizje>nastavitve>ohranjevalnik zaslona>napajanje>dodatno
in izberi jeziček mirovanje in tam poglej ali je kljukica na omogoči mirovanje, ko si pa že tam pa še malo pbrskaj če je še kaj takega kar ti onemogoča mirovanje in standbay.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Tuhi ::

Zivijo!
To sem ze probal pa ne gre. V temu jezicko dodatno mi je zginalo vse v zvezi s nastavljanjem hiberniranja ali pripravljenosti tako, da nimam kje omogočit!
LP

Paramedic ::

Posodobi ključne gonilnike, če še nisi, ker lahko da kateri ne podpira standby/hibernate. Pa izklopi kljukico 'automatically restart' v system properties - startup & recovery settings (ker se ti restarta, ko daš shutdown), da boš videl, če je kak blue screen.
End transmission.

steev ::

Jap, men tut ni delal zarad starih gonilnikov za FireWire PCI kartico.
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V enem izmed Ubuntujevih neuradnih ohranjevalnikov zaslona najdena zlonamerna koda (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
748480 (6288) Ales
»

Zaganjanje sistema windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
132193 (2007) In Extremis
»

kako izklopit log on screen

Oddelek: Operacijski sistemi
81510 (1259) iskra
»

Samodejno preklapljanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101333 (1264) ToniT
»

Ponovni Zagon XP namesto ustavitev!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
11766 (588) AngelOfDeath

Več podobnih tem