» »

Windows 95 in mreža

Windows 95 in mreža

jahtba ::

Če na prenosnik instaliram milenium, vstavim disketo za povezavo se vse lepo uredi, mreža deluje . Problem pa nastane, če to želim z isto opremo (3 com pcmcia 3c589c, starejši prenosnik) narediti v windows 95, pa to ne gre (mi napiše samo v 98 ali me). Problem je v tem da je 95 primeren sistem za ta prenosnik. Na svitchu se ne prižge niti lučka, ko priklopim kabel. prosim za nasvet.

civic_ ::

jaz imam podoben ampak obraten problem.
imam na prenosniku win98 se
povežeš lahko prel kabla od printerja ali serijskega. to imajo 95 vgrajeno. mene pa to matra ker tega ni na 98. če hočeš pa z mrežno...

Daedalus ::

Če ni na voljo gonilnika za win95 za to mrežno kartico, pol ne bi lih delalo... Druga mrežna ali pa drug sistem...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jahtba ::

Nesporazum, mrežna oziroma pcmcia kartica je instalirana, kar pomeni,da gonilniki niso problem, problem je vključitev v mrežo.

Daedalus ::

Mogoče bi moral ročno nastavit povezavo... Če jo poskušaš ustavarit z disketo za domače omrežje, zna biti, da ne bo delalo. Usvari povezavo za mrežno ročno, daj fiksen IP, ipd... Na pamet ne vem točno, kako se to naredi, ker se z win95 že dooolgo nisem igral...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PCMCIA v Compact Flash Windows 95 ThinkPad 380E

Oddelek: Programska oprema
14944 (755) Branimir
»

Povezava s starim računalnikom IBM ThinkPad 380E

Oddelek: Strojna oprema
353571 (2478) Branimir
»

Prekinjanje wireless povezave na laptopu

Oddelek: Omrežja in internet
7758 (564) krepki
»

kater os na p133

Oddelek: Operacijski sistemi
341975 (1133) Daliborg
»

Snemanje win98 brez CD-ROM-a

Oddelek: Operacijski sistemi
171576 (1327) Lincolin

Več podobnih tem