» »

Typing of the dead

Typing of the dead

Goldee ::

Typing of the dead // kdor je ze slisal za to igro in je imel isti problem z njo naj mi plis svetuje...
sm povleku demo da bi spilau...sam ko hocem zagnat se napise not support language... igra je namrec taka da z tipkanjem pobijas zombije... mores vnesti besedo in s tem pokoncas zombija.. strinjam se da je tukaj nastavitev tipkovnice kljucnega pomena! sam nevem na kter jezik nastavt oz. kaj je sploh treba nastavt da igra tece. poskusil sm ze anglescino. (igra je angleska)

hvala Za nasvete :> LP

Mavrik ::

Sem špilal celo verzijo in s tem nisem mel problemov. Sicer sem jih mel nekaj s tem, da stvar uporablja angleško (ne ameriško) tipokovnico in so eni znaki na prav obupnih mestih. Probaj nastaviti tipkovnico na britansko angleščino...
The truth is rarely pure and never simple.

Goldee ::

sem poskusu English(United States) in English(United Kingdom) pa zmer isto napise, sm poskus tud dve razlicni instalaciji dat dol... pa se zmer nece delat.. :(
pa tak si zelim spet to spilat... :O

m.i.h.a. ::

Tole naredi:
Control Panel > Regional and Language Options > Languages > Details... > in v prvem okencu nastavi English (United States) US

Potem bi moralo delovat, vsaj meni je.

Goldee ::

sem poskusu English(United States) in English(United Kingdom) pa zmer isto napise, sm poskus tud dve razlicni instalaciji dat dol... pa se zmer nece delat.. :(

saj sm reku ze v prejsnjem postu da sm to nastavu :D :D
sem mislil ce je kak druga finta... jezike zna vsak nastavljat..
hvala za pomoc useeno ;)

m.i.h.a. ::

hja, da sem jaz demo lahko zalaufal sem naredil to kar sem napisal. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows OneCare Live Beta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
658467 (4672) MrStein
»

Test jabolčnih novotarij

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
343907 (2491) darkolord
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484963 (2739) Jan987
»

Crime Scene Investigation

Oddelek: Igre
101081 (801) Freelancer
»

SP1 za Office XP ang ??

Oddelek: Programska oprema
111192 (1035) ABX

Več podobnih tem