» »

Moneta_nateg?

Moneta_nateg?

Dzos ::

Zdravo

11.2.2005 ob 9.28 naj bi prek monete opravil nakup srebrne mesečne kartice za stran kupid.com. Ker sem v tem času delal pri enem privatniku, ki ima mizarstvo, mi je vse skupaj malo čudno, saj iz enega trifaznega stroja za izdelavo moznikov nimam dostop na internet.

Na policjo bom podal prijavo, da zahtevajo ip številko od monete in kupida in s tem naslov iz kje je bil opravljen nakup.

Zanima pa me, če bom imel kakšne dodatne stroške(policija, moneta, kupid), v primeru, da se izkaže, da je bil nakup res opravljen od mene doma in iz mojega telefona(lahko da sem ga pozabil doma).
Sosedov tamau si je ze privoscil podobne zadeve in ima dostop do mojega racunala, da ne omenjam 30-40k povprečnega mesečnega računa za njihov stacionarni telefon itd...
Aja, moji domači računalnika še vključit malodane ne znajo...
pilca za nohte ni pila

bzp ::

s sosedovim tamalim se malo pogovori ... pomojem cenejse in hitrejse :)

Keyser Soze ::

Uf, če ne bi bilo tako daleč nazaj bi rekel da poglej v zgodovino na kompjuterju. Saj lahko še vedno, samo dvomim, da ti jo hrani za 2 meseca nazaj. Vseeno pa prečekiraj računalo prvo, če najdeš kakšne sledi o strani kupid.com na tvojem računalu(lahkoo tudi cookie - piškotek).

Pa pogovori se z mulotom. PA ne takoj vpit, da je on to naredil. Ker ne veš tega.

P.S.: Nikoli ne pustim otrokom dostopa do mojega računalnika, če pa že so gor so pod mojim nadzorom. Pomoje si bil tudi ti kdaj mlad in so ti šle podobne bedarije po glavi. :) Vsaka šola nekaj stane.

DominusSLO ::

Sam najbolje poznaš situacijo... Če se le da, probaj rešit brez policije, predvsem zaradi čimboljših medsosedskih odnosov. Žal mi je, da ti moram solit pamet, ampak zgleda, da tudi doma ni varno in svetujem "ostrejše varnostne ukrepe".
Za koliko denarja pa se gre?

OZZY ::

če je bila kartica kupljena imajo na kupidu verjetno tudi podatke ip številk s katerih je bilo dostopano..na podlagi številke kartice al karkoli drugega. In če se tisti ip z soseovim križajo...>:D
Go with the flow.

Dzos ::

Bohdj

Sem se zmenil s sosedom. Ko sem ga klical je vse zanikal, dokler nisem omenil "miličarjev".
Po tem je dejal, da je sicer bil na tisti strani in se prijavil, vendar "kao" ni uporabljal mojega telefona. Rekel pa je, da mi bo denar vrnil.:\
Itak pa se gre za male "fičnke"...1560sit.
Vendar sem se kljub temu pri mobitelu naročil na izpiske klicev, ker me za brez veze ne bodo "curili".
Huala za mnenja.
ajde
pilca za nohte ni pila

Damjan Jagar ::

Mali si pa veliko upa. Kaj pa njegovi starši? Tolerirajo ali nič ne vedo?
http://jagar.si

OZZY ::

Mene zanima kako si sploh upa na drugem računalniku to delat....
Go with the flow.

DominusSLO ::

Zanimivo je tudi, da še vedno ful folka fura winse brez gesel :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skuter 25 km/h (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7218647 (502) predi
»

Moneta, a je to dovoljeno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
253773 (2738) next3steps
»

Mobitel Moneta - Naročnina za uporabnike

Oddelek: Mobilne tehnologije
4017764 (15806) stb
»

Frendi in Flirt !?! in podobne strani

Oddelek: Loža
1616604 (14199) Orchestra
»

funny mail

Oddelek: Loža
301405 (901) madmitch

Več podobnih tem