» »

Keri switch kupiti?

Keri switch kupiti?

osrdek ::

Torej zanima me keri 8-portni switch se splača kupiti? Kaj priporočate.
Dosti dobrega sem slišal o Linksys-ovih. Samo so pa dosti dražji od npr. kakega LevelOne.
Pomembna je zaneslivost delovanja.
Hočem narediti dostop do neta za 6 računalnikov , torej switch + linux server.:\

MitkoVIP ::

hm
mislim da ti tu ni potrebno pretiravati z kaksnimi dragimi firmami. jaz sm nabavu Canyona 8 portnega in sva ga s kolegom stestirala in tko in ti lahko recem da za malo denarja da veliko muzike. kolega pa uporablja 8 portni LevelOne in je tudi zadovoljen z njim. kar si pa rekel o Linksysu je cisto res da so malcek predragi.pac poizkusi dobiti kaksno trgovino in nabavis switch in se pac tam zmenis ce ti ne bo ql ga pac v 8 dneh lahko zamenjas.ce ne bos probu ne bos vedu ;)
LP :D

osrdek ::

Najverjetneje bom kar kupil LevelOne
-> http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

MitkoVIP ::

jap tega ma kolega pa je z namu zadovoljen in tudi jaz menim da bo zadovoljiv tvoje potrebe in da te ne no zal.pa zadeva niti ni pretirano draga. :)

Brudol ::

Tega poglej ! Jst ga mam in prov v redu dela :D . Cena pa vidiš kaka je :) .
LP Brudol

MitkoVIP ::

ql ql zadevca sam da dela an:D

jRk0 ::

jaz mam tudi planet pa na lanih mamo planet pa vedno vse dela
You fuck up once, you loose two teeth.

jerry2000 ::

Tko mimogrede, ali je že kdo imel switch, ki ni dobro delal? Router ja, zaradi firmware, ampak switch???
Jerry and Tom

bastadu ::

Jaz ima slabe izkušnje z Jaht 5-portnim switchem, vsake toliko ga je treba resetirat (približno 1× na teden), ker enostavno zmrzne:\

osrdek ::

Sem včeraj šel pa kupil tistega Planetovega v Comtronu.

MitkoVIP ::

in kako se obnese za zacetek? 8-O

osrdek ::

Nismo ga še sprobali, ker smo se nekaj s kabli zajebavali ker niso delali:'(
Bomo šli v ponedeljek po nove kable pa se bo stvar sprobala:P

MitkoVIP ::

ql ql sam res so teli switchi pocen. sm gledu za Giga Switch k sm vidu ceno8-O sm kr nehu sprasvt za take. :D hja s kabli se pa da zadeva zaplest ja. nabav si UTP5Ek so tut za giga povezavo pa se dragi niso.

OldSkul ::

Jaz mam Planetov switch. Star je že 2 leti. Dela dobro-ne zmrzuje itd., toda zadeva se pregreva, o čemer smo debatirali tudi tu na forumu. Eden ga je šel celo hladit z ventilatorjem.

Bojan xxxx ::

Jest imam planeta ze cca 2 leti pa pol - pa mi ni zmrznil še niti enkrat. Do zdaj sploh nisem vedel, da zna switch tudi zmrznit.
Sem dal pa lani enkrat gor malo večji hladilnik; kar enega Zalmana. In ta pač opravi svoje delo kot se spodobi.

bajsibajsi ::

Kupi kergakol sam ne LevelOne < --- totaln kakec, cenejsi zmrznejo ze ob povprecni uporabi.

TekO ::

Mam LevelOne switch že eno leto, nanga pol še zvezan router, tko da je stvarca 24/7 powezana na net, pa dela tHa BeSt, niti najmanših blemov...super uglavnm. Tak da ne wem kaj maš proti njim bajsibajsi? ...tale moj vsekakor ni "totalen kakec"
Ideas are bulletproof.

matrix2 ::

imam rešitev zate

http://www.google.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katerega od teh 4 routerjev naj vzamem?

Oddelek: Kaj kupiti
303257 (2234) malinavc
»

5-portni SWITCH 100Mb

Oddelek: Kaj kupiti
9929 (787) mmmato
»

Router mi štekne...

Oddelek: Omrežja in internet
121571 (1335) strle12
»

Kater switch

Oddelek: Kaj kupiti
7864 (782) Gapi
»

Ali je ta switch dober?

Oddelek: Kaj kupiti
61291 (1099) LevelOne

Več podobnih tem