» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
25 / 42
»»

cleanac ::

krenapunca je izjavil:

Pozdrvljeni!

Iščem film, ki sem ga gledala že kar nekaj časa nazaj ampak sem ga videla le del. Gre pa nekako takole, da hoče fant kupiti neko hišo ob vodi. Ko jo kupi, vidi v poštnem nabiralniku pismo ki je bilo napisano, ko je lastnica zapustila to hišo (ali je bilo prav obratno, ne vem). V glavnem point filma je bil, da se nahajata v različnem časovnem obdobju (nekaj let narazen) in sta si pisala tako, da sta dajala v ta poštni nabiralnik pisma. Težko za napisat, da bi bilo razumljivo. Prosim lepo če kdo ve naslov filma, ker je res lep. :)))


Verjetno The Lake House.

Uporabnik ::

STASI je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

delfinus je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

Torej en film, ki je verjetno že precej star (30 let?). Vsem da so iskali tri kipce, ki so imeli v rokah mislim da zelene kamne - smaragde. Če si jih v neki jami pravilno postavil ob točno določenem datumu, je potem sončni žarek posijal naprvega in nato tako naprej do mesta kjer je zakopan zaklad. Vem, da nekomu uspe najti vse tri, ampak ko le dočaka, da bo odkopal zaklad, se jama sesuje nanj in sicer zaradi tega, ker prav v tistem trenutku tam čez začnejo gradit cesto (čez pragozd).



Mogoce Romancing the Stone (1984); igra Michael Douglas.


Ne ni to to. Po moje je še starejši film.


A se ta film morda dogaja v Braziliji?


Čisto možno, na koncu je vsekakor nek pragozd, kjer se nahaja ta jama. Spomnim se še da so te kipce zbirali na različne načine, en kader mi jepadel v glavo, ko so enemu bogatašu to ukradli iz hiše , neka taka futuristična betonska zuadeva.

Sergio4 ::

iščem komedijo, ki gre o neki zelo veliki alžirski familiji ki se preseli v nemčijo. več se žal nespomnim. čeve kdo slučajno?

izi12 ::

Iscem film, mislim da je francoski, ko se par preseli iz francije v (mislim da) izrael ker jima je tam obljubljena boljsa sluzba in zivljenje, zato vso svoje premozenje spravita v kontejner in ga nalozita na ladjo, ona dva pa naprej odpotujeta v izrael. Tam kupita hiso, ki se ni zgrajena, ampak po obljubljenem naj bi bila postavljena v kratkem saj so na gradbiscu ze zerjavi, njemu pa je obljubljena sluzba kot zdravnik. Cez cas moz ugotovi da sluzbe ne bo mogel dobiti saj ni vec prostora in se mora zaposliti kot pralec avtomobilov, zena pa medtem izve da se je ladja z njunim premozenjem potopila in da zanj dobita le majhno odskodnino, na gradbiscu kjer bi morala biti njuna hisa pa ni nikogar vec...
Nekak v tem smislu mislim da je, cist vsega se ne spomnem, tak da upam da bote znal kej iz tega razbrat :)

Uporabnik ::

Uporabnik je izjavil:

STASI je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

delfinus je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

Torej en film, ki je verjetno že precej star (30 let?). Vsem da so iskali tri kipce, ki so imeli v rokah mislim da zelene kamne - smaragde. Če si jih v neki jami pravilno postavil ob točno določenem datumu, je potem sončni žarek posijal naprvega in nato tako naprej do mesta kjer je zakopan zaklad. Vem, da nekomu uspe najti vse tri, ampak ko le dočaka, da bo odkopal zaklad, se jama sesuje nanj in sicer zaradi tega, ker prav v tistem trenutku tam čez začnejo gradit cesto (čez pragozd).



Mogoce Romancing the Stone (1984); igra Michael Douglas.


Ne ni to to. Po moje je še starejši film.


A se ta film morda dogaja v Braziliji?


Čisto možno, na koncu je vsekakor nek pragozd, kjer se nahaja ta jama. Spomnim se še da so te kipce zbirali na različne načine, en kader mi jepadel v glavo, ko so enemu bogatašu to ukradli iz hiše , neka taka futuristična betonska zuadeva.



L'homme de Rio
http://www.imdb.com/title/tt0058203/?re...

GabrieLeo ::

Ali mogoče kdo pozna en ne toliko star film, ki govori o slavnih roparjih (ali samo enem?), ki so v 70 ali nekaj takega ropali največje banke? Tudi prikazani so ropi in tako dalje. Dober film, kakor vem je imel kar lepe ocene

Havq ::

Zdravo,iščem filme v stilu never back down 1,2 in Here comes the boom.

kakšni predlogi?

hvala za nasvete

Havq
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

errhec ::

Iščem dokumentarec, ki se je predvajal na RTV SLO in govori o pokopališču ladij.
Če me kdo lahko usmeri. (lahko zs)
Hvala.
dd

Okapi ::

Kateri je bil na tv ne vem - dokumentarcev na to temo je kar nekaj, eden boljših je Iron Crows.

flasha ::

ojla, nikakor se ne morem spomniti naslova filma

gre pa se za to da sta fant in punca, ki sta med seboj skregana, nakar njuna najboljša prijatelja umreta v prometni nesreči in v oporoki določita ravno njiju da skrbita za njuno hčerko... na koncu pristaneta skupaj...

YaN-cH ::

menjalnik ::

Iščem naslov filma v katerem fant najde na smetišču superge od zelo dobrega košarkaša in takrat ko jih obuje tudi on postane zelo dober v košarki, mislim da so superge last Michaela Jordana, ve kdo naslov?

echo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: echo ()

BCSman ::

Zanima me naslov enega filma, gotovo je najmanj 18 let star. V neki veliki hiši/vili/graščini živita dve ženski in obe zapeljujeta nekega zdravnika, ki jima rihta zdravilo za večno mladost.
edit: dobil, Death Becomes Her

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

spelaeva ::

Lep pozdrav vsem skupej!

Že pred zelo dolgo časa sem gledala en film pa zdej nikakor ne najdem naslova, in me zanima samo če mi lahko kdo pomaga. Se pa zelo bežno spomnim vsebine. Par fantov je v gozd odpeljalo žensko kjer so jo posilili in nato ubili, vmes so ji z izvijačem delali luknje v telo. Kasneje jo je našel en moški, ki je hodil po gozdu. Na začetku niso našli morilcev, šele kasneje čez nekaj let, ko so ti fantje že odrasli jih najdejo in zaprejo. Upam da mi bo kdo lahko pomagal.

Hvala za pomoč

ZarodeX ::

Iščem naslov filma, gre se o neki odpravi na mars ali nekaj podobnega mislim da pristanejo tam in potem se nekaj zalomi in jim zmanjka kisika, nato nekdo odpre svojo obleko in začne normalno dihati, torej je bil na planetu kisik.. Nekoga so prej pustili zadaj ker bi jih samo oviral bil je malo starejši in je potem umrl, ker ni vedel da je kisik na planetu, vem da je vse skup res slabo napisano bil pa je pred kakimi 5 leti na poptv

cleanac ::

@ZarodeX

Mission to Mars

Edit: Pardon, tale bo pravi :) Red Planet

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cleanac ()

ZarodeX ::

hvala :))

TOP ::

Iščem naslov filma ki pač obstajasta dva.Prvi je ko mu ugrabijo hčer ki je šla nekam v drugo mesto na žur s prijatelji in jih ugrabijo in potem oče jo gre reševat,v drugem filmu pa njega ugrabijo in sam sebe rešuje ko gre z družino na počitnice.Se ne morem spomnit naslova.Hvala

TgT ::

Taken :)
Hit'N'Run

TOP ::

TgT je izjavil:

Taken :)

HVALA

sarapockaj ::

hej zanimam se za film katerega ne najdem.. edino kar vem je to.. oče je iz rojstnega dne (se mi zdi) odpeljal svojega sina.. in potem se ni oglasil kar nekaj let.. po parih letih se je oglasil in sina poslal na avtobus in ko je otrok prišel v oskrbo materi je spoznala da je otrok zaosatl oz. ni znal več govoriti itd..

oo7 ::

Mogoče kdo ve kako je naslov starejšega filma, ki se dogaja za Božič fora tega filma pa je, da se dan ponavlja in je za glavnega igralvca vsak dan Božič gre pa za komedijo.

garamond ::

En zelo podoben film je Groundhog Day (film) @ Wikipedia

oo7 ::

Tega sem tudi že gledal ampak ni to tisti. Bom pa še tega pogledal po dolgem času hvala lepa:)

ZarodeX ::

Iščem naslov filma, igra Nicholas Cage, gre se o tem da je nek ropar oz krade, nato pride do njega deklica stara cca 17-18 let ki trdi da je njegova hčerka, vendar on ni vedel za njo ker je mislil da je njegova bivša žena naredila splav, nato skupaj živita, kradeta... ampak na koncu je bila ta deklica prevarantka, in so ga oropali,ker ji je povedal kodo sefa in potem izve da on sploh nima hčerke ker je njegova bivša žena res naredila splav... uglavnem nakoncu postane žrtev prevare

oo7 ::

ZarodeX je izjavil:

Iščem naslov filma, igra Nicholas Cage, gre se o tem da je nek ropar oz krade, nato pride do njega deklica stara cca 17-18 let ki trdi da je njegova hčerka, vendar on ni vedel za njo ker je mislil da je njegova bivša žena naredila splav, nato skupaj živita, kradeta... ampak na koncu je bila ta deklica prevarantka, in so ga oropali,ker ji je povedal kodo sefa in potem izve da on sploh nima hčerke ker je njegova bivša žena res naredila splav... uglavnem nakoncu postane žrtev prevare



Je to starejši film?
Mogoče tale:
http://www.imdb.com/title/tt0325805/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

xplicit90 ::

@M-Power
Mogoče Christmas Every Day iz leta 1996.

Master_X ::

xplicit90 je izjavil:

@M-Power
Mogoče Christmas Every Day iz leta 1996.

Al pa njegov remake Christmas Do-Over (2006), odvisno kaj pomeni "starejši film" :)

oo7 ::

Sem pogledal na youtube Christmas every day in Christmas Do-over in mislim, da to ni to.

Kar se spomnim glede filma in upam, da ne bom zamešal še kak drug Božični film zdraven:|
Kolikor se spomnem si je glavni igralec(v mislih imam skos Jim Belushi) zaželel, da bi bil vsak dan Božič in ta želja se mu je uresničila. Mislim, da vsako jutro ga je zbudila budilka okoli 7.00 zutraj in zunaj v tem naselju so igrali Božične pesmi. Čez par dni mu je vse skupaj šlo že orng na živce in je zanalašč naredil eno pi... tako, da so ga policaji zaprli v zapor ampak on se je spet zutraj zbudil v postelji in tako naprej>:D
To je vse kar se spomnim pa upam, da nisem zamešal še kak drug film zdraven je pa film pomoje starejši kot 15 let.

jeggybl ::

oo7 je izjavil:

Sem pogledal na youtube Christmas every day in Christmas Do-over in mislim, da to ni to.

Kar se spomnim glede filma in upam, da ne bom zamešal še kak drug Božični film zdraven:|
Kolikor se spomnem si je glavni igralec(v mislih imam skos Jim Belushi) zaželel, da bi bil vsak dan Božič in ta želja se mu je uresničila. Mislim, da vsako jutro ga je zbudila budilka okoli 7.00 zutraj in zunaj v tem naselju so igrali Božične pesmi. Čez par dni mu je vse skupaj šlo že orng na živce in je zanalašč naredil eno pi... tako, da so ga policaji zaprli v zapor ampak on se je spet zutraj zbudil v postelji in tako naprej>:D
To je vse kar se spomnim pa upam, da nisem zamešal še kak drug film zdraven je pa film pomoje starejši kot 15 let.



http://www.imdb.com/title/tt0107048/?re...

oo7 ::

jeggybl je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem pogledal na youtube Christmas every day in Christmas Do-over in mislim, da to ni to.

Kar se spomnim glede filma in upam, da ne bom zamešal še kak drug Božični film zdraven:|
Kolikor se spomnem si je glavni igralec(v mislih imam skos Jim Belushi) zaželel, da bi bil vsak dan Božič in ta želja se mu je uresničila. Mislim, da vsako jutro ga je zbudila budilka okoli 7.00 zutraj in zunaj v tem naselju so igrali Božične pesmi. Čez par dni mu je vse skupaj šlo že orng na živce in je zanalašč naredil eno pi... tako, da so ga policaji zaprli v zapor ampak on se je spet zutraj zbudil v postelji in tako naprej>:D
To je vse kar se spomnim pa upam, da nisem zamešal še kak drug film zdraven je pa film pomoje starejši kot 15 let.



http://www.imdb.com/title/tt0107048/?re...



Ja ta bo taprav.
Hvala

garamond je izjavil:

En zelo podoben film je Groundhog Day (film) @ Wikipedia


Se opravičujem za včeraj, ker nisem pogledal na you tube ampak je ta taprav film. Sem mislil,da je en drug ampak je taprav.
Hvala:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Joze_K ::

Hja svašta se tu odkrije,.. ampak tale pa bo težka,.. kot otrok (35 let nazaj, ali pa še kakšno več) sem v kinu gledal eno madžarsko risanko-film.... zelo barvito, napol glasbeno,...
spominjam se da je bil predstavljen čas avstroogrskih biričev, pa cesarja pa vse se je dogajalo na madžarskem dvoru... problem je da imam slike napol v glavi, pa jih težko opišem,....
... kočija cesarja,... ki jo spremljajo biriči, ... pol pa ta mali dečko nekaj naštima,... pa ga lovijo ... hočejo kaznovati,....

tako me nekako skoraj na Janošika spominja,... vendar nisem siguren, da bi to lahko šlo za njega.... saj je ta odrasel lik,... tukaj pa imam v spominu fanta,.. ki se izmika žandarjem.. in se dogaja in dogaja cel kup nekih potegavščin...

zelo barvito, kvalitetno narejena risanka z glasbeno podlago madžarskih pesmi.... zelo gledljiva...
danes bi jo rad svoji hčerki predvajal... ampak se več ne spomnim niti naslova niti kje jo najdit...

če tale uspe,... pol pa res velja...
vsi ljudje vse vedo 8-)

----------------------
Mater,... sem jo uspel sam najdit...
History of Hungarian animation @ Wikipedia
1976 - Attila Dargay creates the feature-length Lúdas Matyi ("Matty the Gooseboy")


zdaj pa me še samo zanima, če bi se dalo do te risanke kje priti... je fenomenalno gledljiva in res lepa zvočna podlaga ....

hehehe....
edino zdaj ne vem če še velja več ljudi več ve.... :))

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Tukaj je še ena Mađarska:)



Cela risanka v Angleščini

Matt the Goose-boy (1977)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Joze_K ::

hvala,...
sem jo tudi našel...
iskal pa bi nekaj kar bi bilo mogoče s slo PODNAPISI....
ALI KJE dvd ZA DOBIT, ALI KAJ S POMOČJO PARTISA....

gledljivo res.... za otroke...in starejše...:)

nejclp ::

Sem našel eno, ki me je navdušila pred leti:
Hófehér (Snegulja)

WallSreet ::

No naj si sposodim tole temo. Naj že od začetka povem, da filma verjetno ne bo našel nihče, ker sem spraševal po njem že skoraj na vseh forumih, iščem pa ga že celo večnost. Pišem malo v obupu, ker sem že velikokrat povpraševal po filmu pa nihče ni našel naslova, mislim celo da sem tudi tule že vprašal vendar mi je admin zbrisal komentar oziroma se je komentar izgubil.

Sicer se prav veliko ne spomnim ampak mislim, da je to vendarle dovolj.

Film se več ali manj dogaja v hiši. Hiša še modre barve od znotraj. Celotna hiša je morda. No zadnja scena ki se jo še dobro spomnim pa je, da sta 2 modela v zgornjem nadstropju te hiše in en ustreli drugega in ta ki je bil ustreljen pade čez ograjo in umre :) :) :) LOL. Res bolj malo spomnim. More biti star film okoli 2003-2006. Spomnim se tudi scene ampak nisem povsem prepričan da model, ki na koncu pade čez ograjo vdre v to hišo tako, da nekako izreže stekleni del strehe in tako pride v hišo. No mogoče se pa spomnim še ene scene, da ko sta oba v hiši da človek pritisne na gumb na daljincu in se odpre stena hiše vendar se ne spomnim kaj skriva tam notri. Torej, če kdo reši tole dolgo mučenje, ki jo probam rešiti že par let mu bom zelo hvaležen.

WallSreet ::

Res nihče ne ve? Res se mi dozdeva kot da sem ta film samo sanjal...

GabrieLeo ::

Bi kdo vedel kako se imenuje film kjer igrata DiCaprio pa johnny deep in se mi zdi da je Leonardo prizadet brat Deepa. Baje strašno dobra igra.

Master_X ::

GabrieLeo je izjavil:

Bi kdo vedel kako se imenuje film kjer igrata DiCaprio pa johnny deep in se mi zdi da je Leonardo prizadet brat Deepa. Baje strašno dobra igra.

Johnny Depp
Drugače pa What's Eating Gilbert Grape (1993)

ciklon ::

iščem film kjer kakor se približno spomnim pade nek meteor na zemljo z bakterijami al nekaj takega, to vse skupaj je v nekakšni jami ali bunkerju in potem ugotovijo da se te bakterije zelo hitro razvijajo in kmalu so že celice in rastline in tako naprej. Spomnim se tudi scene kako 2 razikovalca odideta v ta "bunker" ali jami in jih drugi opazujejo preko kamere in vidijo kako ju nekaj napade in ubije.
Bolje vino v želodcu, kot voda v kolenu

echo ::

GabrieLeo ::

Master_X je izjavil:

GabrieLeo je izjavil:

Bi kdo vedel kako se imenuje film kjer igrata DiCaprio pa johnny deep in se mi zdi da je Leonardo prizadet brat Deepa. Baje strašno dobra igra.

Johnny Depp
Drugače pa What's Eating Gilbert Grape (1993)



Hah, ups. Upam da mi jack ne zameri. Hvala za film!

harmony ::

Iscem naslov filma...Dogaja se v Evropi. Kolikor se spomnim se glavni igralec zbudi na neki ladji. Pod kozo ima cip ( se mi zdi) in ga to popelje v Svicarsko banko, kjer vidi da ima vec identitet, potem se iz Svice pelje proti Evropi, kjer ugotovi, da je cia agent. Iz svice se pelje z eno zensko.

eric_cartman ::

@Harmony

To je trilogija delov Bourne:

The Bourne Identity
The Bourne Supremacy
The Bourne Ultimatum

Igra pa Matt Damon v glavni vlogi.. Za moje pojme eden najboljših filmov, ki sem jih do sedaj gledal... 8-)

Zgodovina sprememb…

harmony ::

eric_cartman je izjavil:

@Harmony

To je trilogija delov Bourne:

The Bourne Identity
The Bourne Supremacy
The Bourne Ultimatum

Igra pa Matt Damon v glavni vlogi.. Za moje pojme eden najboljših filmov, ki sem jih do sedaj gledal... 8-)


Jaaa. Hvala za hiter odgovor. To je to - tudi jaz menim, da spada med najboljse filme, ki sem jih do sedaj gledal.

Snegec ::

Poldi112 je izjavil:

Kaj pa en odbit jugoslovanski vojaški? film, kjer je ena podmornica na obali in potem študirajo kaj bi, mislim da gredo tudi notri.


Dobrovoljci
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

musicfreak ::

Iščem en jugoslovanski film o nekem kamionarju, ki se vrača domov z tovornjakom iz Nemčije v Srbijo ali Bosno. Vem še iz filma edino, da mu je največja želja kupit Mercedesa. Sproti pobira neke štoparje.

A. Smith ::

ciklon je izjavil:

iščem film kjer kakor se približno spomnim pade nek meteor na zemljo z bakterijami al nekaj takega, to vse skupaj je v nekakšni jami ali bunkerju in potem ugotovijo da se te bakterije zelo hitro razvijajo in kmalu so že celice in rastline in tako naprej. Spomnim se tudi scene kako 2 razikovalca odideta v ta "bunker" ali jami in jih drugi opazujejo preko kamere in vidijo kako ju nekaj napade in ubije.


Opisal si začetnih nekaj minut filma The Andromeda stain (1971). Obstaja tudi remake tega filma iz 2008.

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

paliskic ::

Vesel božič vsem skupaj, iščem filem star največ 5 let, zvrst znanstvena fantastika. Bila sta dva "policaja" katero delo je bilo izterjati od strank človeški organ če niso plačali neke vrsti leasinga. Spomnim se da ti organi so bili narejeni iz železa in elektronike. Na koncu filma tudi eden od teh dveh policajev je bil umorjen ker ni plačal leasinga in so mu vzeli nek človeški organ.

Vem da ni dosti, a tisti ki ga je gledal bo že vedel (upam).

Lepe praznike, Matej
««
25 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5315404 (14091) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035186813 (64588) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532816 (27396) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146114 (4923) STASI

Več podobnih tem