» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
24 / 42
»»

Okapi ::

Casablanca.

O.

nodrim ::

Babel, Mission Impossible: Ghost Protocol

Dripc ::

Živ

Jaz pa iščem naslov strani kjer so risanke narejene kakor anoying orange(človeške oči ter usta)....ena je kjer je terorist na letalu(nek anglež v havaii majci) potem ena kjer nek lovec ustreli los-a ker se mu je podelal v tovornjak...Če se komu sanja o kateri risanki pišem naj mi sporoči

Lp

T-h-o-r ::

maxipin je izjavil:

Mene pa zanima če poznate kakšen zanimiv film, ki je sneman v recimo: Dubaju, Abu Dhabi-ju, Maroku...

Hvala.

morocco
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Havq ::

Zdravo, iščem naslov motocross filma.

gre se pa če se prov spomnem,k sta dva prjatla,pa edn pomaga drugmu da je skos 1.
potem se pa oni,k mu pomaga naveliča da je skos 2.

saj mislm da gre tko nekak,upam da bo kj pomagal.

hvala za pomoč.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

xplicit90 ::

Supercross. Sem ga gledal na Kanal A nekaj časa nazaj.

kriko07 ::

Iščem naslov filma.V katerem so eni študentje oz mislim da hodijo v srednjo šolo oz high school.Tam nekje je pa en njihov vrstnik ki ima kij palico,na kateri ima kot iz zekularja rezilo,in potem jih mori.
Bi prosim povedal kdo naslov filma?

lele ::

Iščem naslov filma kjer je priblizno 10 ljudi zaprtih v sobi. Kot nekaksna misija, ker se jim čas odšteva. Sproti se spoznavajo in pomagajo. Aia v sobi, če se ne motim so v stoli in mize na katerih je bel papir...film se dogaja samo v sobi. Letnik filma.
Hvala

Master_X ::

lele je izjavil:

Iščem naslov filma kjer je priblizno 10 ljudi zaprtih v sobi. Kot nekaksna misija, ker se jim čas odšteva. Sproti se spoznavajo in pomagajo. Aia v sobi, če se ne motim so v stoli in mize na katerih je bel papir...film se dogaja samo v sobi. Letnik filma.
Hvala

Exam (2009)

Halfdead987 ::

Ne bi rad odpiral nove teme :)

Pozna kdo kakšno komedijo v stilu Superbad,Project X in Eurotrip? :)
Hvala

ciklon ::

hangover, roadtrip, sex drive, 21 and over, dude where is my car...

Halfdead987 ::

Hvala :)

NANDO9 ::

Hej. Tud jaz iščem naslov filma. Mislim da ni zelo dolgo nazaj ko je bil po tv. Gre se da neko žensko obtožijo za možev umor in jo zaprejo, hčerko pa prepusti v varstvo svoje najboljše prijateljice. Na začetku je bila redno v stiku s prijateljico in hčerko potem pa ni dobivala več obiskov in telefonskih klicev. Ugotovila je, da sta se njena hčerka in prijateljica odselili nekam daleč. Z zvijačo je prišla do telefonske številke in pri pogovoru ugotovila, da je njen mož še živ. Izvedela je, da ga ima priložnost umoriti saj ti za ''dvojni umor iste osebe'' ni treba dvakrat prestajati kazni...
Je komu znano?

gor13azd ::

predvidevam, da gre za Double Jeopardy (1999)

čeprav ima ta ženska sina in ne hčerko

A woman framed for her husband's murder suspects he is still alive; as she has already been tried for the crime, she can't be re-prosecuted if she finds and kills him.

http://www.imdb.com/title/tt0150377/?re...
gogi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gor13azd ()

NANDO9 ::

To bo to.
Najbrž bla pomota glede hčerke:D
Hvala ti:)

nesssq ::

Žiwjoo. Iščem naslov filma ki sem ga gledala že dolgo nazaj, zato se ne spomnim vseh podrobnosti...Spomnim se da si mož in žena kupita hišo ob obali. Pričela sta pa se veliko kregat in mislm da je mož ženo tudi tepel. Žena se odloči pobegniti proč in priložnost izkoristi ko ju sosedje povabijo na izlet z ladjo/čolnom. Mož misli, da žena ne zna plavat in ko izgine zato jo pričnejo po morju iskati, saj so predvidevali da je padla in bo utonila. Žena v tem času odide. Mož obupa pri iskanju. Ko sprejema sožalja izve, da se je njegova žena učila plavanja, zato podvomi da je mrtva. Začne jo iskat...
Mislim da je nekaj takega, več se ne spomnim..
Upam, da bo pomagalo.
Hvala vnaprej:)

Cofko Cof ::

Ars longa,vita brevis.

nesssq ::

Hvalaa

prenasalec ::

Film, ki ga iščem, je imel se mi zdi tri nadaljevanja. Najbrž je bil francoska komedija. Šlo se je, da so neki francozi iz preteklosti prišli v sedanjost in delali zmedo, ker je skupina ljudi iz sedanjosti pazila, da se za njih ne razve. To jim je delalo velike težave. Če se ne motim, so v nadaljevanjih isti ljudje iz sedanjosti prišli v pretekli čas, kar je bil še večji šmorn. Ve kdo naslov?

ciklon ::

Bolje vino v želodcu, kot voda v kolenu

prenasalec ::

To je to, hvala :)

menjalnik ::

Jaz pa iščem film, kjer grejo odrasli moški v eno masažno kad in, ko jo prižgejo jih ponese v preteklost v najstniška leta?

xplicit90 ::

Hot tub time machine.

menjalnik ::

Res je hvala

ciklon ::

iščem film ki je bil nedolgo nazaj na tvju. pač sta brat in sestra. brat najde punco in se namerava poročiti. ko sta punca in sestra na dekliščini sta pjani in se poljubita in takrat ugotovi sestra da ji je punca všeč in da je lejzba.
Bolje vino v želodcu, kot voda v kolenu

m0LN4r ::

V filmu, ki ga iščem je črnec in je delal v neki agenciji, nato pa zgubil šiht in začel za dnar oplojevati ženske, na koncu filma je imel dve ženi pa ful otrok še od drugih. Pa bil je na sodišču.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Mattithyahu ::

Še en izgubljen naslov :)
Iščem film iz 70ih ali 80ih, kjer nek znanstvenik raziskuje potovanje skozi čas. Ko naredi nek preskus se nekaj zalomi in on pade v nek ultra fast forward. On sicer doživlja vse normalno, vendar ker je skoraj ustavil čas (samo zase), je IRL vsak njegov gib ultra hiter in dejansko česarkoli se dotakne, se dotakne s tako hitrostjo, da vse uniči. Niti ne more s svinščnikom nič napisati, da bi sporočil kolegom, kaj se mu dogaja, ker svinščnik od blazne hitrosti zdrobi. Mislim, da se po preskusu cel film IRL zgodi v kaki minuti, on pa v tem času preživi celo svoje življenje.

Andrej15 ::

Pozdravleni
išče film en film ki nevem naslova... o filmi pa se gre da se ubijajo... pa ta glavni ima eno pesjo ovratnico... ko je brez nje se bije z nasprotniki...
Prosim če mi lahko kdo pove naslov tega filma.
Hvala

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Andrej15 ::

Hvala :)

a4k8 ::

Hej
js pa iščem film, ki je bil pred približno petimi leti na Kanalu A. Spomnim se le nekaj prizorov iz tega filma, vem pa tudi, da je bilo fantu ime Michael. Fant in punca se nekam peljeta, nenadoma prideta do prepada - on umre, ona pa preživi. Nato ona zve, da je bil on zloben. V službi sprejema njegove klice, čeprav je že mrtev. Doma se dogajajo čudne stvari, kot so premikanje vaze, odpiranje vrat... Ta punca je pa imela tudi sina. Enkrat, ko je gledal neko risanko, se je nenadoma prikazal nek polž, ki mu je bilo ime Michael. Ta Michael ga je potem zvabil v gozd in tudi tam so se dogajale neke čudne stvari... Drevesa so se podirala se mi zdi. Spomnim se tudi, da je potem ta punca najela neko gospo, ki se je spoznala na te paranormalne reči in je potem pregledala hišo. Na koncu vem, da je ta punca vrgla nek ključ v prepad, kjer se je ubil. Prosim za pomoč:)

a4k8 ::

Aja spomnim se, da je bil naslov nekaj podobnega kot Ne zapusti me ali pa Ne pozabi me, v glavnem nekaj v tem stilu...

ciklon ::

iščem film ki je bil nedolgo nazaj na tvju. pač sta brat in sestra. brat najde punco in se namerava poročiti. ko sta punca in sestra na dekliščini sta pjani in se poljubita in takrat ugotovi sestra da ji je punca všeč in da je lejzba. nato pove bratu s katerim se skrega
Bolje vino v želodcu, kot voda v kolenu

GabrieLeo ::

Že dolgo dolgo iščem film ki je bil nekoč na slo 1 in sicer se je šel o dveh angleških najstniških fantih in ko eden zboli ter se izve da bo najverjetneje kmalu umru, mu drugi obljubil da mu bo pomagal izgubiti nedolžnost preden umre in tako iščeta naokoli žensko, ki bi jima dala itd... Je en prizor vmes ko zdrav fant poriva tega bolnega prijatelja v nakupovalnem vozičku po značilni angleški cesti. Je angleški film 100% in ne ameriški

Hayabusa ::

GabrieLeo
Veš mogoče ime glavnega igralca ali kaj podobnega ?
Vem za kateri film gre, vendar se ne spomnim naslova (neuspešno iščem na http://www.imdb.com).

Ko gresta v hišo s prodajalkami ljubezni imajo ravno takrat policaji racijo, začetek filma je, ko gre poleti cela družina na morje s prikolico, kjer oni fant pade nezavest in ga odpeljejo v bolnico.
(nekaj se spomnim, da ta fant živi sam z mamo in si zelo želi nogometne čevlje ali nekaj takega) in da oni drugi (zdrav) nagovarja (med drugimi) med. sestro, če bi spala z njim.

GabrieLeo ::

tudi jaz iščem film že dolgo na imdbju pa ne najdem in ne najdem. Ja nekaj takega ja skupaj pade in potem ga peljejo v bolnico ter mu napovejo da bo umrl ali nekaj takega. Se mi zdi da je točno ta zgodba ja

LuTomosA3MS ::

Lep pozdrav! Iščem naslov neke grozljivke ki sem jo ggledal pred leti vendar sem pozabil naslov rad bi si jio ogledal še enkrat! Film poteka nekoliko takole vendar ne v takem zaporedju: Mladi pari so na otoku kjer mori morilec. Vem da so v nekem labirintu, glava človeka je na cdju ki predvaja glasbo. Morilec se nato skriva v kadi. Nato pride iz nje. Na koncu najdejo morilca, vendar ga privežejo na drog in ga prepolovijo s čolnom. Naslov je nekaj takega: otok mrvih, zabava na otoku nekaj takega vendar rabim točen naslov.

Andrej15 ::

Iščem najbolj grozne grozlivke?
Hvala :)

krenapunca ::

Pozdrvljeni!

Iščem film, ki sem ga gledala že kar nekaj časa nazaj ampak sem ga videla le del. Gre pa nekako takole, da hoče fant kupiti neko hišo ob vodi. Ko jo kupi, vidi v poštnem nabiralniku pismo ki je bilo napisano, ko je lastnica zapustila to hišo (ali je bilo prav obratno, ne vem). V glavnem point filma je bil, da se nahajata v različnem časovnem obdobju (nekaj let narazen) in sta si pisala tako, da sta dajala v ta poštni nabiralnik pisma. Težko za napisat, da bi bilo razumljivo. Prosim lepo če kdo ve naslov filma, ker je res lep. :)))

krenapunca ::

pa še enkrat pišem za film, ko sem že pred časom pisala tukaj... upam da se najde kdo, da v za kateri film gre :)
film ki je bil pred ene dvemi leti mislim da na popu ali kanalu a. Gre se p o tem, da je bla neka skupina fantov ki so igrali mislim da hokej in je bil eden velik trn v peti nekaj igralcem.
spomnim se dela, ko je ta fant šel v trgovino z dvema puncama in ko so se odpeljali, so jih z avtom zasledovali ravno tile ljubosumneži ki so potem naredili nesrečo in je bil potem ta fant dolgo v komi.
Naprej se pa ne spomnem kako je blo.
Prosim za pomoč

GabrieLeo ::

Andrej15 je izjavil:

Iščem najbolj grozne grozlivke?
Hvala :)


Pejt na youtube pa napiši I feel fantastic, za krepi feling poglej tegale pa še vse ob strani link (Luč imej pri obeh videjih ugasnjeno pa bodi sam v hiši, neboš hotel iti ven iz sobe zagotavljam ti.

Tukaj imaš še en dobr video o tem zakaj so nam stvari strašne, vmes pa je tudi ene par fotk, ki te kar malo stisnejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GabrieLeo ()

Fave ::

Prijateljica išče naslov filma, ki bi ustrezal spodnjemu opisu:

"ena zenska
k se je videvala z 2
potem sta se pa tipa enkrat spoznala
zenski je bilo pri vsakem nekej kul
in pol k so se spoznal.se napil..in pol jim je malo zadogajalo
in potem so nekej casa tko funkcionirali
samo ful se ne spomnim kako se je pravzaprav koncalo
kje se je dogajalo
čisto mi je uslo"

Hvala.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

YaN-cH ::

Fave je izjavil:

Prijateljica išče naslov filma, ki bi ustrezal spodnjemu opisu:

"ena zenska
k se je videvala z 2
potem sta se pa tipa enkrat spoznala
zenski je bilo pri vsakem nekej kul
in pol k so se spoznal.se napil..in pol jim je malo zadogajalo
in potem so nekej casa tko funkcionirali
samo ful se ne spomnim kako se je pravzaprav koncalo
kje se je dogajalo
čisto mi je uslo"

Hvala.

mogoče Threesome

Uporabnik ::

Torej en film, ki je verjetno že precej star (30 let?). Vsem da so iskali tri kipce, ki so imeli v rokah mislim da zelene kamne - smaragde. Če si jih v neki jami pravilno postavil ob točno določenem datumu, je potem sončni žarek posijal naprvega in nato tako naprej do mesta kjer je zakopan zaklad. Vem, da nekomu uspe najti vse tri, ampak ko le dočaka, da bo odkopal zaklad, se jama sesuje nanj in sicer zaradi tega, ker prav v tistem trenutku tam čez začnejo gradit cesto (čez pragozd).

Raveman ::

Zanima me ime "Jugoslovanskega" filma. Gre so o mafiji in dvema fantoma ki opravljata določene stavri za svojega šefa. Potem pa enemu od fantov prekipi ter ubije desno roko tega šefa se mi zdi da so ga klicali Švaba. Potem pa ugrabi še njegovo punco njega pa zapre v prtlažnik od avta in ko pravi da nima zraka v prtlažnik ustreli vendar ga ne ubije. Na koncu se vse dogaja na nekem skladišču ko pride do streljanja med mafijo in fantom nato pa pride policija...in se mi zdi da celo rešim iz "ujetništva" mafijskega šefa...ki je nek veljak!?

Hvala

delfinus ::

Uporabnik je izjavil:

Torej en film, ki je verjetno že precej star (30 let?). Vsem da so iskali tri kipce, ki so imeli v rokah mislim da zelene kamne - smaragde. Če si jih v neki jami pravilno postavil ob točno določenem datumu, je potem sončni žarek posijal naprvega in nato tako naprej do mesta kjer je zakopan zaklad. Vem, da nekomu uspe najti vse tri, ampak ko le dočaka, da bo odkopal zaklad, se jama sesuje nanj in sicer zaradi tega, ker prav v tistem trenutku tam čez začnejo gradit cesto (čez pragozd).



Mogoce Romancing the Stone (1984); igra Michael Douglas.

nodrim ::

@Raveman: Rane

Poldi112 ::

Kaj pa en odbit jugoslovanski vojaški? film, kjer je ena podmornica na obali in potem študirajo kaj bi, mislim da gredo tudi notri.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Uporabnik ::

delfinus je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

Torej en film, ki je verjetno že precej star (30 let?). Vsem da so iskali tri kipce, ki so imeli v rokah mislim da zelene kamne - smaragde. Če si jih v neki jami pravilno postavil ob točno določenem datumu, je potem sončni žarek posijal naprvega in nato tako naprej do mesta kjer je zakopan zaklad. Vem, da nekomu uspe najti vse tri, ampak ko le dočaka, da bo odkopal zaklad, se jama sesuje nanj in sicer zaradi tega, ker prav v tistem trenutku tam čez začnejo gradit cesto (čez pragozd).



Mogoce Romancing the Stone (1984); igra Michael Douglas.


Ne ni to to. Po moje je še starejši film.

STASI ::

Uporabnik je izjavil:

delfinus je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

Torej en film, ki je verjetno že precej star (30 let?). Vsem da so iskali tri kipce, ki so imeli v rokah mislim da zelene kamne - smaragde. Če si jih v neki jami pravilno postavil ob točno določenem datumu, je potem sončni žarek posijal naprvega in nato tako naprej do mesta kjer je zakopan zaklad. Vem, da nekomu uspe najti vse tri, ampak ko le dočaka, da bo odkopal zaklad, se jama sesuje nanj in sicer zaradi tega, ker prav v tistem trenutku tam čez začnejo gradit cesto (čez pragozd).



Mogoce Romancing the Stone (1984); igra Michael Douglas.


Ne ni to to. Po moje je še starejši film.


A se ta film morda dogaja v Braziliji?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž
««
24 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5315404 (14091) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035186811 (64586) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532816 (27396) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146114 (4923) STASI

Več podobnih tem