» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
19 / 42
»»

kuglvinkl ::

se sliš kul film.

rooxye ::

Iščem naslov filma italijanskega filma, ki naj bi bil "najbolj" prepovedan film. Začetek filma je tak, da se nekaj strelajo in v filmu mora nekdo jesti neko hrano prebodeno z žeblji.

Any ideas?

P.S. Režiser naj bi nekaj časa živel v Sloveniji. (nevem, koliko to drži)

PacificBlue ::

Li chiamarono... briganti!

je pravi naslov?

logit ::

m0LN4r ::

Iščem film:
Malo starejši, gre se nekaj o spominih al zavesti nevem točno. Vem pa da je neko podjetje, ki se stem ukvarja.
Mogoče gre tak, da obstaja podjetje, ki nardi kopijo zavesti in nato ko človek umre lahko živi naprej tam. Oz. al gre v filmu o spominih, nevem točno.

Vem da ni eternal sunshine O.T.S.M.

lp
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Poldi112 ::

Vanilla sky? Čeprav tam si moral biti živ, da si sanjal...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

m0LN4r ::

Men se zdi da je to to. Bom pa prečekiral.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

oo7 ::

Iščem film,ki sem ga gledal kakih 20 let nazaj:).
Bil je fant,ki mislim,da je iskal psa ponoči v gozdu in potem je padel v en jarek in odkril vesoljsko ladjo vsaj mislim,da jo je tam.potem se je pa vozil v tisti vesolski ladji pa en vesolcek je bil gor,ki je rad jedel čokolado mislim,da sta jo kupila na eni bencinski postaji.Pa vesolska ladja je lahko spremenila obliko.Pa,ko so jo imeli zaprto v enem hangerju ni mogel nihče gor razen ta fant,ko je prišel so se odprla vrata in stopnice.Več se žal ne spomnim:).

flood ::

Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

oo7 ::

flood je izjavil:

mogoče to?
http://www.imdb.com/title/tt0091059/


Taprav film je ja.Najlepša ti hvala:).

sdgfsdfas ::

Iščem film, kjer gre skupina mladih v južno ameriko in tam v džungli odkrijejo piramido, katero pa kasneje ne smejo zapustiti (kampirajo na vrhu), ker so se "okužili" z neko rastlino. Da te okužbe nebi raznesli, jih domorodci zadržujejo/stražijo.

Okapi ::

sdgfsdfas ::

tenkju

rooxye ::

1. Rad bi čim več naslovov o filmih na temo letalske nesreče. Skratka teroristi, strmoglavljenja...


2. Že dolgo nazaj sem gledal film ko so neke ženske bile čistilke v banki in so kradle denar... Na koncu so jih ujeli in so izgubile denar a ga je ena izmed njih nekaj shranila tako da so ga na koncu filma spet dobile...

whitefish ::

Mogoce kdo pozna kako dobro komedijo/grozljivko ki se dogaja na gradu? :) Cim vec prosim..

Okapi ::

OmegaM ::

Sicer ni na gradu :)
Shaun of the Dead

Drugace kot je omenil Okapi :)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

T-h-o-r ::

dracula (1931)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

whitefish ::

Lahko tudi kakšen novejši :) Komedija ali grozljivka :) Duhovi so mi tudi vredu :D

oo7 ::

Iščem naslov filma gledal sem ga okoli 2 leti nazaj. Mislim, da je grozlivka. Mislim, da sta bila mož in žena in sta se vozila z čolnom po reki in nevem kaj je bilo potem ali ju je naplavilo na breg ali sta sama ustavila. In potem sta prišla do ene hiše, kjer so živeli 3 možje oče in 2 sinova, ki so gojili travo. Mislim, da celo ko sta moz in zena nasla to uto, da sta ponesreci pritisnila eno stikalo, kjer je ena tekocina delno unicila travo. Potem so jih ujeli in zaprli v skedenj. Mož je bil ranjen pa nevem tocno kaj je bilo. Zena pa je pripravilia v tistem skednju pasti mislim, da se je eden celo zapletel v bodeco zico. Pa imeli so tudi enega psa, ki je jedel samo surovo meso in na koncu, ko je bil en sin ranjen pojedel tudi njega.
Veliko se spomnem ampak ne najdem naslova filma. Je pa novejši film.

Hvala:)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

rooxye ::

rooxye je izjavil:

1. Rad bi čim več naslovov o filmih na temo letalske nesreče. Skratka teroristi, strmoglavljenja...


2. Že dolgo nazaj sem gledal film ko so neke ženske bile čistilke v banki in so kradle denar... Na koncu so jih ujeli in so izgubile denar a ga je ena izmed njih nekaj shranila tako da so ga na koncu filma spet dobile...



Res bi v najkrajšem možnem času dobil odgovor - morje se približuje in rabim filme za na iPada....

whitefish ::

1. Živi :)

2. Vem kaj misliš ampak se ne spomnim naslova ;)

rooxye ::

Živi sem gledal pred kratkom. Še kakšen s terosristi, biološkimi orožji, ugrabitvami...NA LETALU.

Ker mi je ta vrsta filmov res BOMBA.

whitefish ::

Harold&Kumar Escape From Guantanamo Bay... Sicer ni ravno tak~je pa en del o tem. Komedija :)

Kitsune ::

Zdravo =)
Jst pa imam en majhen problemček. Ene par let nazaj sm pogledala en fajn film v bistvu bol na 'chick flick' meče sam men je biu ful ušeč. Vem sicer slovenski naslov, no say mislm da je pravi in sicer 'Bi ali ne bi?' Sam ga dobesedno nikjer ne najdem :/

Film se gre o neki organizatorki porok ki je ful zaželjena. In mora organizirat poroko med nekim postavnim gasilcem in neko razvajeno coprnico finta je da se nakoncu ona zaljubi v njega in da se poročita.

Če komu kej jasn~ Hvala =P

particle ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()

Kitsune ::

particle je izjavil:

http://bit.ly/M5NZ20


Hellyes! Najlepša hvala ^^ :D

xplicit90 ::

United 93 - naj bi bilo po resničnih dogodkih 11. septembra 2001, dogajanje v letalu, ki ni uspelo priti do cilja.

iztok66 ::

iščem film, ko bogat moški v svoji hiši ustreli svojo ženo, katera je pol v komi na aparatih. On se preda policiji, a ga policija nikakor ne more obtožit ker je on mislim da zamenjal pištolo z policajovo ali nekaj takega. Na koncu je oproščem, in gre v bolnico in ženo odlopi od aparatov, za kar ga pol obsodijo za umor (to ko je ženo odklopil štejejo kot umor). mislim da igra celo neki znani igralec.

hvala

-žiga- ::

Fracture.

OttoParts ::

rooxye je izjavil:

rooxye je izjavil:

1. Rad bi čim več naslovov o filmih na temo letalske nesreče. Skratka teroristi, strmoglavljenja...


2. Že dolgo nazaj sem gledal film ko so neke ženske bile čistilke v banki in so kradle denar... Na koncu so jih ujeli in so izgubile denar a ga je ena izmed njih nekaj shranila tako da so ga na koncu filma spet dobile...



Res bi v najkrajšem možnem času dobil odgovor - morje se približuje in rabim filme za na iPada....


Glede 2. bi lahko bilo to:
Mad Money
http://www.imdb.com/title/tt0951216/

T-h-o-r ::

ena z grade grozljivka
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Yoška ::

Pozdravljeni, js pa iščem že nevem kolko časa naslov od enga filma (ne sanja se mi ne kdo je igral not in kdaj je nastal), uglavnem spomnim se sam, da se je šlo za eno mlado družino z enim otrokom, ko so se nekam odpravli na izlet, pa se jim je v snežnem metežu pokvaru auto in so se odločli, da grejo naprej peš. Bli so brez hrane, zavetja in vsi premraženi, niti niso vedli kje so. Spomnim se še tega, da je mož ženi in otroku skopal neko jamo v snegu, en čas so bli vsi not in si s snegom drgnli ozebline po nogah, dojenčka pa je mati hranila s svojo slino, da ga je vsaj mal pogrela. Potem se je mož odločil da bo šel sam po pomoč. Po nevem kolk dnevih mu je le uspelo najt nekoga k je šel z avtom mimo in odšla sta po pomoč. Film se pa konča tko, da so mogl staršema obe noge amputirat, če se ne motim, otrok je pa sam nekej malega zbolel. Se mi zdi, da je film star več kot 15 let, ker ko sem ga gledla so se mi ti dogodki močno vtisnili v spomin in ga še zdej ne morem pozabit, tko da ga morm še enkrat pogledat, da vem zakaj se tam pravzaprav šlo. :)

nkgacm ::

Pozdravljeni.

Zanima me ce je kdo gledal nek skandinavski film ( mislim da švedski ). Gre se skupini odštekanih kolegov v nekem malem mestu. Vsi majo neke čudne frizure se ves čas prepirajo, ne vem kako naj opišem. Vglavnem odštekan film. Sta pa 2 dela in v drugem vem da so neki zombiji

LowOffer3 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LowOffer3 ()

T-h-o-r ::

new kids turbo nkgcam
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Map ::

Iščem film, v katerem se nekaj učijo vozit mislim da motor in so vozijo čez en ovinek in merijo z radarjem, po kateri liniji si najhitrejši in kdaj pospešit... To se spomnem. Lahko dobiš tudi nekaj uporabnih nasvetov glede vožnje itd.

Manu ::

Yoška je izjavil:

Pozdravljeni, js pa iščem že nevem kolko časa naslov od enga filma (ne sanja se mi ne kdo je igral not in kdaj je nastal), uglavnem spomnim se sam, da se je šlo za eno mlado družino z enim otrokom, ko so se nekam odpravli na izlet, pa se jim je v snežnem metežu pokvaru auto in so se odločli, da grejo naprej peš. Bli so brez hrane, zavetja in vsi premraženi, niti niso vedli kje so. Spomnim se še tega, da je mož ženi in otroku skopal neko jamo v snegu, en čas so bli vsi not in si s snegom drgnli ozebline po nogah, dojenčka pa je mati hranila s svojo slino, da ga je vsaj mal pogrela. Potem se je mož odločil da bo šel sam po pomoč. Po nevem kolk dnevih mu je le uspelo najt nekoga k je šel z avtom mimo in odšla sta po pomoč. Film se pa konča tko, da so mogl staršema obe noge amputirat, če se ne motim, otrok je pa sam nekej malega zbolel. Se mi zdi, da je film star več kot 15 let, ker ko sem ga gledla so se mi ti dogodki močno vtisnili v spomin in ga še zdej ne morem pozabit, tko da ga morm še enkrat pogledat, da vem zakaj se tam pravzaprav šlo. :)

http://www.imdb.com/title/tt0111225/
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Yoška ::

Manu je izjavil:

Yoška je izjavil:

Pozdravljeni, js pa iščem že nevem kolko časa naslov od enga filma (ne sanja se mi ne kdo je igral not in kdaj je nastal), uglavnem spomnim se sam, da se je šlo za eno mlado družino z enim otrokom, ko so se nekam odpravli na izlet, pa se jim je v snežnem metežu pokvaru auto in so se odločli, da grejo naprej peš. Bli so brez hrane, zavetja in vsi premraženi, niti niso vedli kje so. Spomnim se še tega, da je mož ženi in otroku skopal neko jamo v snegu, en čas so bli vsi not in si s snegom drgnli ozebline po nogah, dojenčka pa je mati hranila s svojo slino, da ga je vsaj mal pogrela. Potem se je mož odločil da bo šel sam po pomoč. Po nevem kolk dnevih mu je le uspelo najt nekoga k je šel z avtom mimo in odšla sta po pomoč. Film se pa konča tko, da so mogl staršema obe noge amputirat, če se ne motim, otrok je pa sam nekej malega zbolel. Se mi zdi, da je film star več kot 15 let, ker ko sem ga gledla so se mi ti dogodki močno vtisnili v spomin in ga še zdej ne morem pozabit, tko da ga morm še enkrat pogledat, da vem zakaj se tam pravzaprav šlo. :)

http://www.imdb.com/title/tt0111225/



Najlepša hvala.

golobich ::

Zdravo!

Iščem en filme, ki govori o potovanju v prihodnost. En tip pride v prihodnost ne tako zelo odaljeno prihodnost kjer je neke vrste avtomat s katerim se pogovarja...in je ta oseba vprašala avtomat če je možno potovanje v prihodnost...in mu avtomat rekel da ni al neki tazga. No potem gre ta oseba spet v prihodnost za mislim da okoli 1000 let je na istem mestu, vse je v ruševinah, samo ta avtomat še nekak dela in avtomat se ga dejansko tudi spomine da ga je ta tip vprašal o potovanju v preteklosti. No vglavnem ta oseba spozna potem neko žensko in ene prebivalce vendar te osebe so pod stalnimi napadi nekih bitij. Več ne vem :/

Prosil bi za pomoč saj že kar nekaj časa iščem ta film.

Najlepša vam hvala!

Lp, golobich

particle ::

Zeratul ^^ ::

A je kak film podoben Silent Hill? Hvala :)
#yolo

nejka02 ::

Pozdravljeni. Že dalj časa iščem naslov filma-grozljivke, ki se je vrtel na televiziji koper capodistria nekje leta 1980-1985, Na tej televiziji so vsak petek predvajali grozljivke. Res da sem bila takrat otrok ampak v spominu mi je ostala hiša na samem v katero se je preselila družina in potem jih ta hiša ni nikakor pustila oditi. Nekako se je hiša spreminjala. V živo se spomnim enega prizora, ko na podstrešju ta novo vseljena družina najde na gugalniku eno starko, ki je bila ful grozna. Ta film bi si še enkrat ful pogledala, ker mi je bil najboljša grozljivka kar sem jih gledala. Hvala za pomoč.Nejka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejka02 ()

d0rK ::

Film, ameriški, neka šteudentka lažno okrivi profesorja posilstva zaradi slabe ocene. Spomnm se da na koncu prejme [nekje v italiji?] razlednico kjer mislm da ji ta profesor odpusti da mu je zaribala kariero z lažno izjavo.

Pozna kdo naslov?

Našel. The Life of David Gale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

primar ::

Jaz pa iščem film,komedijo, ki sem ga kot mulc gledal vsaj 20 let nazaj. Sposojal sem si ga v videoteki - slovenski naslov je bil Hip-hop policaja. Bla sta pa dva črnca - taka taprava, ki sta se vpisala v nek tečaj oz izpit za policaja. ko sta to končala sta potem patrulirala okoli z avtom ki sta ga malo predelala (ferštekarija, hidravlika za zibanje avta itd...) Na koncu sta celo našla nafto v neki stari stavbi....
Bil pa je en ful suh, drug pa ful debel. Debelem je bilo ime nekaj v stilu dr.Dre... Ker ga na izpitu še vprašajo kje je doktoriral :)... Mislim pa da je bil film posnet nekje od sredine 80 do začetka 90 let.

Prosim če gdo ve, kako je bil originalni naslov te komedije, bi jo prav z užitkom pogledal.

LedStorm+++ ::

Iščem ime in priimek tega igralca, na desni pa igralke na levi.
Da bi našel želen film. :P

Je pa khmm scena iz XXX filma :D
Pingvin :-)

OmegaM ::

primar je izjavil:

Jaz pa iščem film,komedijo, ki sem ga kot mulc gledal vsaj 20 let nazaj. Sposojal sem si ga v videoteki - slovenski naslov je bil Hip-hop policaja. Bla sta pa dva črnca - taka taprava, ki sta se vpisala v nek tečaj oz izpit za policaja. ko sta to končala sta potem patrulirala okoli z avtom ki sta ga malo predelala (ferštekarija, hidravlika za zibanje avta itd...) Na koncu sta celo našla nafto v neki stari stavbi....
Bil pa je en ful suh, drug pa ful debel. Debelem je bilo ime nekaj v stilu dr.Dre... Ker ga na izpitu še vprašajo kje je doktoriral :)... Mislim pa da je bil film posnet nekje od sredine 80 do začetka 90 let.

Prosim če gdo ve, kako je bil originalni naslov te komedije, bi jo prav z užitkom pogledal.


Evo, se dobro da si me spomnil na to super komedijo :)
Who's the Man
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

primar ::

OmegaM je izjavil:

primar je izjavil:

Jaz pa iščem film,komedijo, ki sem ga kot mulc gledal vsaj 20 let nazaj. Sposojal sem si ga v videoteki - slovenski naslov je bil Hip-hop policaja. Bla sta pa dva črnca - taka taprava, ki sta se vpisala v nek tečaj oz izpit za policaja. ko sta to končala sta potem patrulirala okoli z avtom ki sta ga malo predelala (ferštekarija, hidravlika za zibanje avta itd...) Na koncu sta celo našla nafto v neki stari stavbi....
Bil pa je en ful suh, drug pa ful debel. Debelem je bilo ime nekaj v stilu dr.Dre... Ker ga na izpitu še vprašajo kje je doktoriral :)... Mislim pa da je bil film posnet nekje od sredine 80 do začetka 90 let.

Prosim če gdo ve, kako je bil originalni naslov te komedije, bi jo prav z užitkom pogledal.


Evo, se dobro da si me spomnil na to super komedijo :)
Who's the Man

Ej hvala! Sem že kar nekaj časa iskal, pa nikakor našel - Slovenski prevod pač ne pomaga kaj dosti :).

LP

OttoParts ::

LedStorm+++ je izjavil:

Iščem ime in priimek tega igralca, na desni pa igralke na levi.
Da bi našel želen film. :P

Je pa khmm scena iz XXX filma :D


Za evropejske khmm khmm filme, igralce in igralke:

http://www.egafd.com/

Zgodovina sprememb…

LedStorm+++ ::

OttoParts je izjavil:

LedStorm+++ je izjavil:

Iščem ime in priimek tega igralca, na desni pa igralke na levi.
Da bi našel želen film. :P

Je pa khmm scena iz XXX filma :D


Za evropejske khmm khmm filme, igralce in igralke:

http://www.egafd.com/


100x ti hvala. Sem ga najedel po tvoji pomoči.
Pa gremo naprej... :)
Pingvin :-)
««
19 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5315405 (14092) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035186816 (64591) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532818 (27398) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146114 (4923) STASI

Več podobnih tem