» »

Noče več it v Windowse in niti v Windows setup!?

Noče več it v Windowse in niti v Windows setup!?

Eagle ::

Torej na neko staro mašino plata chaintech proc celeron 300a z 160rami sn narejo lepo winse gor vse lepo sporihtal tak ko treba in je delalo tak kot se spodobi.. pol v biosu probal malo prek fsbja navit in sn dau iz 66 na 83 in mašina se lepo zboota, prije v winse in štekne.. jaz lepo resetiram dam nazaj fsb na 66 ker vidim da ni stabilno in tam ko piše pol v biosu verifying dmi pool data se enostavno vstavi in noče naprej niti safe mode nič ne gre.. pol dam cd not da bi šeu v setup se kao začne iz cdja nalagat in naenkrat samo tema, črno nič.. tak da nimam pojma kaj naj, bios sn že probo resetirat samo glede na to da sn že dosti doživel pa še tega nisn da niti v setup ne gre? Help Please !!

Popravlam:
probal sem odklopit disk in začuda gre lepo v setup.. samo čudno ker disk lepo najde v biosu? hm
bi znau kdo kaj povedat ?
  • spremenilo: Eagle ()

whatever ::

To verifying dmi pool............. tukaj se pa pol ustavi, je stara fora ki mi je parala živce na mojem starem kompu. Žal zanjo nisem našel nobene pametne rešitve, nedolgo zatem pa je šla plata rakom žvižgat (ne nujno zaradi tega, zakaj je crknila ne vem, pa kolikor se spomnim nisem nič navijal). Mislim pa, da mi je enkrat uspelo da je šlo naprej v windowse, ko sem dal v biosu force update escd na enabled. Probaj to, če ne bo pomagalo ti pa ostane samo še googlanje (pod search vpisi verifying dmi pool) v upanju na kakšno rešitev. Kolikor se spomnim, je kar sem jaz nasel uporabnega na netu, pisalo da gre za hardversko napako in da se tu ne da nic storiti. Je pa zanimivo, da ce se prav spomnim, je vcasih pomagalo, ce sem racunalnik popolnoma odklopil za nekaj ur in ga potem prizgal, je vcasih slo naprej v winse. Ne vem, vec ti ne znam pomagat, mogoce ti zna kdo drug bolj, ce pa bos nasel kako resitev za tvoj problem jo pa prosim deli z nami.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

whatever ::

Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Eagle ::

Sn našo rešitev tak, da sn dau disk v drugo mašino in vido da je particija zjebana, tak da sn sformatiro disk, ga dau nazaj noter v staro mašino in šlo je lepo v setup.. thx 4 any help


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priklop tetjega dika

Oddelek: Strojna oprema
141403 (1124) Jakka
»

Problem pri inštalaciji Windowsov xp na novo!

Oddelek: Programska oprema
311945 (1659) Al-Ni
»

VERIFYING DMI POOL DATA...

Oddelek: Programska oprema
51821 (1662) ToniT
»

Problemi s plato

Oddelek: Pomoč in nasveti
151422 (1276) tec
»

"Verifying dmi pool data"

Oddelek: Pomoč in nasveti
71632 (1468) Medved

Več podobnih tem