» »

Kaj se dogaja z diski?!

Kaj se dogaja z diski?!

Jaxx ::

Pred dvema mescema je bil 15GB okol 25k. Dons pa ni diska pod 30k?! 10GB je npr. ~30k!!! Ob vsesplosnih pocentvah HW (ram, proci) bi človk prčakval vse kej druzga, kva pravte?

matevzm ::

Pomanjkanje diskov pod 30G. :O
Saj so nekaj napovedovali, da bodo tezave ze oktobra-novembra. Ta veliki diski se pa se vedno cenijo.
Kdaj bodo cene spet padle, pa ne vem.

PaJo ::

Hehe.. te pac kaksenga vecjega vzames saj kaksen GB vec nikoli ne skodi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

matevzm ::

Sedajle so ta veliki (46G) IBMi prisli v bolj normalne cene.
Me ima, da bi zamenjal mojega 30G. Se 15G nikoli ne skodi. :D

Brody ::

mislš 16:)?

yjj ::

Povem ti da je eden izmed najboljših diskov WDjev 20 gb ki je še naprodaj. Kupi ako ga moreš!!

Jaxx ::

Veš kaj, yjj?? Točn to bom naredu! Pam sam nej mi še kdo joka (IBM!! IBM!!) .. Mam jst že dolg IBM - 8.4g, greje se k svina, ropota bl komsi-komsa, in kar je glavno, prerešetan je z BAD sectorji!! Ne pomaga low-level format, ne voodoo magic ne nč!!! Thnx, yjj! (resno.);)

matevzm ::

Ce se ne zenes za neko strasno hitrostjo, so 5400 diski trenutno krasna izbira. Jaz imam starega Maxtorja in novega Seagate in se pozna eno leto razlike med njima. Seagate je prav simpaticen, tih neproblematicen.
Sicer je za sistemski disk boljsi 7200, a s temi imam slabse izkusnje.
Je pa res, da se cenovna razlika manjsa, tako da se vcasih splaca dati 5k za 7200.

andrej ::

El Che, sele zadnje verzije IBM diskov so tako dobre da vsi govorijo IBM, IBM, IBM. Stare verzije niso tako dobre. Stvari se spreminjajo, IBM je trenutno malo pred drugimi. V tem trenutku so IBM EIDE diski res najboljsi. Kako bo pa cez eno leto pa nihce ne ve...
Zraven novega IBM modela mam se prvi IBM disk, ki je delal pri 7200 - in ta je 10x glasnejsi pa se 10x bolj se greje kot novi. Da o hitrosti niti ne govorimo... Zato ko kupijes IBM moras tudi vedet natancno serijo in ne samo da gre za IBM...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDD: 40GB,7200obratov: KATEREGA:IBM,MAXTOR

Oddelek: Kaj kupiti
131098 (924) AntiC
»

Izkazalo se je za resnično...

Oddelek: Novice / Diski
381990 (1990) branko_bm
»

Kateri HD je zdaj IN?

Oddelek: Kaj kupiti
211185 (885) MadMax
»

rabim nov disk, kaj kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
191364 (1077) Yohan del Sud
»

Katere diske priporočate ?

Oddelek: Strojna oprema
251899 (1635) ijatebi

Več podobnih tem