» »

Resetiranje računalnika...

Resetiranje računalnika...

simc ::

Lep pozdrav. Imam problem, in sicer se mi računalnik sam od sebe velikokrat resetira. Ko naprimer hočem predvajat kakšen video posnetek, mi mašino takoj resetira, resetira pa jo pogosto tud ko se ne dogaja nič posebnga. Zanima me, a je temu kriva grafična kartica, a je lahko še kej druga? Če je že kdo kdaj mel podobne probleme, prosim z besedo na dan.
Hvala

Han ::

Najprej preveri spomin (RAM) npr. z Memtest86, potem pa vse ostalo: prešvoh napajalnik, osnovna plošča (gonilniki), grafična (gonilniki), disk...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

dark-o ::

Jaz mam, oz sem mel podobne težave. Pa je bla finta sam v temu, študiram v Lj in sn v nekem starem bloku in elektrika ni najbolj stabilna. Ker luči kr na hipe utripajo, pa sn zamenjal varovalku- prej je bla 10A z 16A, pa je delovalo OK!
Pred dnevi se mi je pa spet začelo isto pojavljat, pa sn sam zamenjal vtičnico, oziroma sn vklopu računalnik v vtičnisco v drugi sobi, zdaj pa je ok!
:D
Peace out

cupaslo ::

Hja men pa se je rac. pregreval pa sem dal not se en ventilator!!!!! pa problemov vec ni!!!!!!!!!!
Ali pa ce se ti kaksne komponente kregajo!!!!In potem pride do nezazelenega pojava!!!
Rad igram UT in CSS!!! -=]CupA[=-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
13857 (741) s1m0n
»

ATI Radeon X1950XTX-problem z driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
5805 (689) UNIVERZUM
»

Blue screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
202150 (1880) Bee82
»

kaj bi blo lahk krivo

Oddelek: Pomoč in nasveti
181283 (1044) mihec87
»

PC zmrzne med instalacijo OS win

Oddelek: Pomoč in nasveti
8868 (783) cekr

Več podobnih tem