» »

Ko si prehlajen...

Ko si prehlajen...

slovencl ::

Zakaj ko si prehlajen, in imaš zabasan nos, in greš spat, in ležiš na boku, se ti vedno odmaši spodnja nosnica. A nebi bilo bolj logično da bi se ti zgornja?

G-Force ::

Pa sm že mislu, da so vse idiotske teme izčrpane....LOL.
Hecam se!:D

No da nevs mislu, da si edini ki ma te bleme, tut jz sm trenutno fajn prehlajen in bom dans zvecer za foro to probal, da vidim ce je to res.

Kaj je bolj logično? Jz tu zravn ne bi logike mešal, bolj ma tu fiziologija človeka prste vmes.
Tko kot recimo, da se ti pri prehladu "zabaše" samo ena nosnica (vsaj meni, in to vedno leva), medtem, ko je druga prazna in lahko nemotena diham skoz. Pa tud "šmrklje" piham skoz skoz levo...v desni ni skor nix.

Funny, ha?

LP.

BTW. I HATE smrkanje in smrkavost! Ampak kihat, kihat je pa fajn! APPPCIIIIH!!! :P
|P4 3,0HT|1024MB RAM|GA81915P-G|160GB Maxtor SATA|Leadtek 6600GT PCI-E|

Bob Rock ::

hmmm...js ce lezim npr. na desnem boku, se mi odmasi leva ponavadi.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Hypno ::

Ponavadi se odmaši "zgornja" nosnica, si pač malce "čudno" skupi sestavljen. :))

Ponavadi se iz višje ležečih sinusnih odprtin izteka sluz zaradi same teže v nižje ležeče "predele", čudno skratka. Mogoče si deležen anatomske posebnosti. :))
Great are mysteries of the mind ...

slovencl ::

Hypno, ko ležiš na levem boku je zgornja nosnica desna, in obratno, kapiš? :\ In ko ležiš na levem boku, se ti ponavadi odmaši leva nosnica, kar je ravno obratno kot trdiš ti :D vsaj pri meni je tako :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovencl ()

strictom ::

men se tudi to dogaja... weird?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehlad ali kaj drugega?

Oddelek: Loža
6964 (666) Pika na i
»

Zamašen nos

Oddelek: Loža
3713764 (11955) kuglvinkl
»

Kako omiliti smrčanje?

Oddelek: Loža
159931 (9353) krneki0001
»

Letenje in pritisk v glavi

Oddelek: Loža
133441 (3081) jizzer
»

Prehlaaad -.-' - What to do?

Oddelek: Loža
345531 (4906) sprasujem

Več podobnih tem