» »

Igre za prek Mreže

Igre za prek Mreže

ferjan ::

OK postavil sem si mrežico (dve mašini: 1. kišta D800 Ati Radeon VE / 2. kišta C466 integrirana grafika.

Zaenkrat preko mreže igram le Q3A...in je zakon
...zelo pa me zanima še kakšen dobr špil za preko mreže..
Prosim naštejte jih nekaj in po možnosti še kakšen ftp ali url kjer se jih da sneti.

tnx:\

jakinj ::

Meni je deus ex zakon po mreži:D
Ni sam šut and ran, maš ful načinov igranja in je verjetno edina fps v kateri lahko nasprotnika fentaš z nožem ali sabljo.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

Tjulenj ::

quake2, starcraft pa toco

SpiDEr8 ::

Stary proby kako strategijo npr. Red Alert 2 to ti je zakon špil :D jest sm špilu s sosedom 4-5ur sva špilala .... sam pol sem ga pa sesu!!!! To moreš probat!!!! Snameš pa loh pr men .... :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Tiger ::

Atomic Bomberman je tudi zelo dober, posebej če boste igrali 4-je (po 2 na vsakem rač.)

SpiDEr8 ::

tut zakon če maš konkurenco .... jest namreč ne ..... :(
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Dami ::

UT all the way. Ga bom špilal dokler ne pride drugi del:D.
Drgač je pa pri strategijah bolš Starcraft al pa AOE2, kr nista zahtevna, tud če je več igralcev, kar za RA2 ne morm rečt. Pri 8 igralcih se špil sploh ne premika več (razn če maš ultimativno mašino).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tjulenj ::

scraft je delec najbolsi, je najbolj lepo uravnotezen pa velik razlicnih taktik lahko uberes. RA in podobni so samo eno stancanje vojske :D

ferjan ::

Torej kje bi se dalo sneti Starcraft in UnrealT ....trgovine so namreč zaprte :):\

Dami ::

Hehe, ne vem če ti bo kdo link dau in tvegal Owco za to :D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tjulenj ::

fej te bodi, a pirat bos :D
starcraft je ze star spil in ga bos dobil po polovicni ali pa cetrtinski ceni. se skoraj ne splaca dljat. probaj najti verzijo z dodatkom brood-wars
unreal pa... nimam niti zase :D

Dami ::

UT je vredn vsazga tolarja. Ko ga boš kupu si pa z neta potegni dol nove mape, mode itd. Priporočam Strikeforce 1.6 (zakon v LANu). Poglej mal tele strani:
link1
link2
link3
link4
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

kockish ::

Definitivno probaj Starcraft...

ferjan ::

Dami in Tjulen: ne me zmerjati s piratom...nisem spraševal če se da dl-jati piratsko verzijo! Mislil sem original...in plačilo s kreditno kartico.


.....Potem pa svizec zavije čokolado v folijo... Ja seveda!?:D

Dami ::

Ej, sory, sam čist tak je zvenelo da jo hočeš dol snet (kao dol potegnat), kr ne morš it v trgovino. Sicer pa mislim da so trgovine odprte čez dan, ne? Kire pa so kej on-line trgovine pr nas (pa ne za hardware, ampak za špile konkretno)?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Gh0st ::

ej mi mamo duma mrezo s petimi clienti in enih 486/linux serverjem.
spilamo pa najrajs:
-starcraft brood wars
-QUAKE WORLD!!!!!!
-Action quake 2
-freeCIV
-Age of empires 2
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

dobre Strategije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5811312 (9111) Tilen
»

Dobre lan strategije

Oddelek: Igre
242342 (1736) TgT
»

Igra Age of Empires III bo izšla 28. oktobra (letos)

Oddelek: Novice / Igre
456517 (4315) kuglvinkl
»

Igre

Oddelek: Igre
351711 (1070) Predator
»

Kaj pa Starcraft?

Oddelek: Igre
252080 (1908) MArko

Več podobnih tem