» »

kako rešiti hdd po formatiranju

kako rešiti hdd po formatiranju

mojsterMiha ::

sem že rešo disk,pred formatiranjem ,ki mi ga ni hotel odpreti(particije,jih samo zaznal,podatkov pa ni pokazalo,ker je javljal,samo obvezno formatiranje),ni blema;)

zdaj pa me zanima,kako ga rešiti po formatiranju
vem da se da,samo kako
imam poln kup programov,samo so vsi za reševanjem brez predhodnega formatiranja,ali pač se da tudi z njimi,ne da bi vedel:\

kixs ::

Zelo verjetno ti bo to naredil tudi program, ki si ga uporabil za resevanje podatkov.

Sam uporabljam naslednje:

EasyRecovery Pro
File Rescue Plus

Oba delujeta zelo vredu. Resevanje je pa dokaj pocasno, saj mora preskenirati celoten disk.

LP

Jackal ::

Odsvetujem Easy Recovery Pro.... meni ni našel skoraj ničesar, medtem ko sem z GetDataBack dobil nazaj čisto vse. Edino struktura imenikov je bila izgubljena.
Sicer ne vem zakaj si sploh formatiral... programi za reševanje podatkov naj bi znali brati tudi pokvarjene datotečne sisteme.

mojsterMiha ::

hvala za pomoč
jaz nisem formatiral,ker se je to zgodilo mojemu sodelavcu ,ko pa glih ni vešč z rač.
jaz sem podatke reševal z data recovery insurance,bil je počasen,je pa šlo vse rešit z njim
get data back for nts-imam tudi tega in bom probal
tnx

droid ::

mogoče ti bo uspelo da dela če daš nekaj mostičkov tam kjer maš za dat procesor>:D

droid ::

ups! sem faliu temo:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za dobiti nazaj podatke iz izbrisane particije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61232 (1086) opeter
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356833 (6290) T_F_7
»

NUJNO!!! Kako dobiti podatke iz diska???

Oddelek: Operacijski sistemi
82378 (2091) darkolord
»

Problem s Partition magic 8.0

Oddelek: Programska oprema
51388 (1262) Dejancek
»

RECOVERY PODATKOV

Oddelek: Pomoč in nasveti
121528 (1348) Elemen_T

Več podobnih tem