» »

Green card lottery

Green card lottery

Dman ::

Notranje ministrstvo ZDA ima program kot je naveden v naslovu in ga promovira po celem svetu. Reklame je mogoče opaziti skoraj na vsakem koraku po internetu, v angliji jih imajo celo na javnih prevoznih sredstvih. Do sedaj sem jih ignoriral, toda ko se mi je v računalniku naselil adware, ki na 5 minut odpre IE okno z pozivom "Live and work in the USA" ali flash animacija z isto vsebino, nisem več ostal hladen.;((

Četudi sami ne izvajajo reklamne strategije (imajo veliko podizvajalcev), bi morali vsaj nadzorovati potek in preprečevati tovrstno širjenje informacij.

Administracija v ZDA se je spustila na nivo, ki ga ne pričakuješ od države, ki je uzakonila CAN-SPAM act...Takoj sem pregledal register z MS Antispyware programom - in našel: CYDOOR. Hvala lepa ZDA.

Danes viza program, jutri ?

Loki ::

Imas slucajno instaliran Exeem?

sid911 ::

....vsaj zastonj lahko prideš do zelene karte...jas sem na meji moral 6$ dat za njo.....;(

Dman ::

Ne se hecat... imam exeem, vendar dietizirano verzijo8-O, tako da bi smelo biti zaradi tega.

Mene bolj skrbi to, s kakšnimi prijemi se reklamiranja poslužujejo birokrati ZDA.

Ljudje se pa veselo prijavljajo in jim polnijo baze podatkov (tukaj pride sedaj oni smajli, ki se s kladivom po glavi tolče), zraven jim pa plačajo še stroške programa.

SasoS ::

Kakršnokoli je že mnenje o ameriški administraciji, za to juho niso krivi oni. Namreč prijava in samo sodelovanje v loteriji je zastonj in to je vse kar zunanje ministrstvo dela. Te firme ki se reklamirajo pa ubistvu dajo prijavo za tebe in ti to računajo. Ker gre za svobodno opravljanje dejavnosti state department tega ne more ukint :D

Loki ::

Na http://www.usa1234.com (reklamo za to videl na Discovery) ne racunajo nic. ce celo letalsko karto do visine 500$ ti placajo.
Sid tisto je delovna zelena karta. turisticne ne rabis vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

SasoS ::

Gledal si slabo. Participation in the American Green Card Lottery Program is free. The Usafis Organization charges per application in order to ensure that all the US BCIS requirements are met.
Zakaj misliš da ti skos une pop-upe turijo u glavo? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Življenje v ZDA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19028802 (9063) Ganon
»

Selitev v ZDA

Oddelek: Loža
4514227 (3994) user-pass
»

Kvaliteta življenja v Floridi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8622052 (17192) Dejan_007
»

Delo v Avstraliji (tujini) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7518186 (9921) Pegaz
»

Začasno stanovanje in služba v Miamiju

Oddelek: Loža
153710 (2680) JanK

Več podobnih tem