» »

DC++

DC++

ares ::

o!

Imam program DC++, s pomočjo ene spletne strani sm nastavil vse potrebne nastavitve in mi še zmeraj ne dela.Hube mi dobi, drugega pa ne.Ko dam search, napiše spodaj serching for ..., vendar pa nič. KAJ JE PROBLEM? V nastavitvah sm dal dsl povezavo(adsl) in passive. Imam pa mcfee antivirusni program in firewall.Kaj bi moral napisati pot socksIP, port, username in password, odspodaj kljukica ali ne????????(če bi moral ta način povezave uporabljati).

Slowenc ::

JA očitno nisi nastavil vseh potrebnih nastavitev. Tukaj je FAQ in si ga dobro preberi. Verjetno moraš še firewall pravilno nastavit (odpreti porte), da ti bo vse delal.
Skiny gate.

alum ::

v nastavitvah nastavi passive mode, pa nerabis nobenih drugih nastavitev stelat...

je pa res, da potem ne mores downloadat od vseh...

ce pa imas active mode, lahko downloadas od vseh, moras pa vnesti svoj ip (zna bit nadlezno, ce mas dinamicnega) in port (forwardas en port, ki ga bo uporabljal samo DC++)...

ares ::

Tudi če sm izključil firewire in dal passive connection mi ne dela(vem da imam dinamičen port), hube mi dobi, ne dobi pa nobenih fajlov, a je še kakšna moznost?:\

matvoz ::

ares: pa si se tudi connectal potem na kak hub?

Mirč ::

na levi strani,ko daš search maš hube ,po katerih brskaš
lp
mirč

alum ::

ja...vcasih je bit mogoce dobro connectan na kak hub:D

drugace pa cudna stvar, ce pravis da mas firewall onemogocen, pa passive mode, pa kljub temu ne dela...poglej da se ti kak antivirusni ne mesa s svojim firewallom...tud to zna bit opcija...

ares ::

Pa še nekaj, a se da z vsemi hubi povezat?(dela, ko sem izključil antivirus. p.)lp:D

Alexius Heristalski ::

Se da, če izpolnjuješ določene pogoje, nekateri hubi imajo določeno najmanjšo količino ponujenih podatkov (min. share), nekateri pa najmanjše število slotov. So tudi hubi, ki nimajo predpisanih pogojev.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DC++

Oddelek: Omrežja in internet
132417 (1978) Markus55
»

dc++ nič ne najde

Oddelek: Programska oprema
101581 (1359) tv6865
»

RevConnect DC++

Oddelek: Programska oprema
213258 (2066) Brilko
»

DC++ pomoč

Oddelek: Programska oprema
143090 (2937) Ajvan

Direct connect connection

Oddelek: Omrežja in internet
111238 (927) ali3n

Več podobnih tem