» »

najtišji 120mm ventilator

najtišji 120mm ventilator

ajagodnik ::

Živjo,

ravnokar sem kupil 120mm ventilator, samo je tudi na 5V slišati "klikajoč" zvok. Sam zvok "pihanja" je že tiho, samo me moti "klikanje".
Je pa YS-TECH SILENT :( .

A kdo ve kateri bi bil najbolj tih 120mm za dobit pri nas?

LP

tiborrr ::

Tega YS-Techa imam tudi sam (18dBa), pa je na 12V skoraj neslisen, razen pisa zraka ni slisati nicesar. Zato pa me Vantec Stealth zajebava, ker se slisi 'skrtanje' tako na 12V kakor na 5V.

Drugace pa Papstov model, ima lezaje iz sintetizirane litine (podobno kakor SKF lezaji).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

DominusSLO ::

Edini moj 12 vent je titan alu frame in ima prav posebno lastnost :D
Ko je obrnjen da piha navzdol, se tudi pri njem sliši neko klikanje, ko pa piha navzdol je popolnoma tih. Tih je tudi, če je postavljen da piha postrani.
To si razlagam s tem, da je elisa v ropotajočem položaju nekako naslonjena na ležaj.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

boštjan ::

Ko je obrnjen da piha navzdol, se tudi pri njem sliši neko klikanje, ko pa piha navzdol je popolnoma tih


Kaj zdaj?
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

bajker ::

Drugace pa Papstov model, ima lezaje iz sintetizirane litine (podobno kakor SKF lezaji).


Po moje si smislil sintrane (litine), to je nasplosno kovinski prah, stisnjen pod visokim tlakom in temperaturo.

tiborrr ::

Sintrane, pardon.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

DominusSLO ::

Se opravičujem za škrata:\
Ko je obrnjen da piha navzdol, se tudi pri njem sliši neko klikanje, ko pa piha navzgor je popolnoma tih. Da ne bo še večje zmede: vent piha v tisto smer, kjer je nalepka-->če je nalepka navzdol ropota
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

lakotnyk ::

naus verjel ampak jst dokler un ni zbezal vn napake cist tko zastopu in tudi prebral :D
slab vidm
les grandes hommes font des grandes erreurs.

ajagodnik ::

dominus: ko bi le. Kakorkoli ga obračam gor, dol, pokončno...(v rokah) še vedno klika "trrrrrrrr".

DominusSLO ::

Garancija?
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

ajagodnik ::

;(

lakotnyk ::

ma kaj, vrz ga za psm... pa novga ubod tacga k ne klika...
les grandes hommes font des grandes erreurs.

mat11 ::

Ko sem pred letom dni kupil ta model je bil tih in je še sedaj tih. Ko pa sem kupil pred ca 1 mesecem še enega, mi pa ta tudi klika, pojma nimam zakaj. Mogoče je komplet serija defektna(Coolpc?).
mat

lakotnyk ::

ja nazaj ga nes pa nej ti dajo novga... kaj te je sram, za svoje cekine bos pa ze mogu poskrbet.
les grandes hommes font des grandes erreurs.

ajagodnik ::

read my lips...Ml**com
;(

lakotnyk ::

ok vse jasn... :D

v smeti pa novga, bo lazje za zivce



ne morm verjet kako lahko ljudje še pr mlacomu nabalvlate, jst sem se tm dvakrat opeku (dvakrat preveč) in zdej sploh ne grem več tja, no f. way :D
škoda mene in mojga časa za tiste gnide.
les grandes hommes font des grandes erreurs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lakotnyk ()

ajagodnik ::

sm nabavu papsta 120mm na cool-pc.org, tih ko miška

DominusSLO ::

Čestitam coolpc je zakon :D

mat11 ::

-Čestitam coolpc je zakon :D -


Hmmm, nisi prebral mojega posta, kje sem jaz kupil enaki Ventilator?
mat

QuickShot ::

Ja in, pri cool-pcju ti ga vsaj zamenjajo brez problema, tko da si sam kriv, če nisi nič naredil.

DominusSLO ::

Soglašam s quickshotom in dodajam da imajo ys-tech 2 leti garancije. Za ostale ne vem.

BTW nimam nič s coolpc, le 2x sem pri njih kupoval;)

mat11 ::

Ja, se strinjam, samo zaradi 3000 in nekaj drobiža, se mi ne da hoditi v Cerknico niti na pošto.
Pri Cool pc imajo drugače čisto korekten odnos. V bistvu sem hotel reči, da preveč pljuvate po Mlacomu, ja so res bolj posebneži, samo ZAKAJ potem tam kopujete?
mat

Mulh ::

Cena >:D

TommyBoy ::

Mater, jest sem tud neki cajta nazaj kupu unga YS techa v Bofu pa je isto klikov sam sem mislu da tako pač je pa sem ga pol čez neki časa sestrični poturu k ji 120 mm vent glih paše v ohišje od računalnika. Sam sem pa pol nabavu TT smart fan 2 pa sem zadovoln.
Abit NF-7s,Barton 2080@2500,Radeon 9800se (saphir)@softtmod,Samsung TCCD DDR500


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus Real Silent ventilatorji se dobijo tudi pri nas

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
193718 (2938) bajker
»

tišanje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292258 (1578) WinsuckeR
»

2x 120mm ventilator na ohišju (katerega)?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472363 (1657) goba
»

Chieftec 340W PSU glasen

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71353 (1176) Jaka83
»

DSJ

Oddelek: Igre
121971 (1652) Predator

Več podobnih tem