» »

Ju kud not bilivit!

Ju kud not bilivit!

ABX ::

Včeraj me kliče kolega.
Driin!
Jaz: Ola, reci!
On: Halo, čuj ti ki obvladaš pce.
Jaz:Kao (jao mene, ko začnejo tako me že začne bolet glava), reci.
On: Se mi dogaja nekaj ful čudnega, sem instaliral moj novi cd-r in program clone-cd.
Jaz:in...
On: Vse lepo in prav, samo ko dam snemat cd se mi Win9x ugasne.
Jaz: kako ugasne? (po glavi mi že hodi 500 stvari)
On: ja dam snemat cd, pritisnem ok in potem se pokaže una klesidra in winsi se začnejo ugašat, kot da bi pritisnil shut-down opcijo.
Jaz: ha ha ha
On: kaj misliš da je krivo?
Jaz: black magic, imaš škrata v pcu,...
On: ne res full kriza, kaj naj naredim?
Jaz: primi kamero v roke in posnami, boš sigurno zmagal 1. nagrado na kakem tv-show.
On: ne res,...
Jaz: stari nimam pojma, to kar praviš nima smisla, jebiga. Mogoče pridem kaj te dni do tebe, ajd.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

McAjvar ::

Aj dount gedit :|
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

teac ::

Mi nider!!!:P

TheHijacker ::

Kako dont get it. Preprosto, ko da snemat se mu winsi shutdawnajo. Jaz bi naredi en fresh inštal windowsowl. Reinštaliral apsi driverje in preveril če CloneCD sploh podpira mojo pečko. Potem bi pa dal še Nerota gor in probal en cd še tam spečt. Če bi me še vedno zajebavalo bi preveril če imam vključen DMA za pekača in disk, ter izključil možnost, da je kriv napajlnik. Če bi me pa še vedno zajebaval bi pa še kable za ide zamenjal(master->slave)... Če pa še vedno ne dela bi pa šenkal mašino Hijackerju >:D
http://www.google.si

malinavc ::

amm...ti si mal preveč zakomplexan...pa smisla za humor nimaš sploh...brez zamere

...odvisno s katere perspektive gledamo...

||_^_|| ::

nebote vrjel ampak jst mam v XPjih s cloneCDjom isti problem.
Hijacker: nč od naštetga nedela (že zdauni vse probu) ampak mašine ti pa nedam:))))))

TheHijacker ::

Opupaj nad CloneCD in začni uporabljati samo Nerota... Poskusi tudi kakšno novo/staro verzijo CloneCD-ja...

Damn! Pa sem mislil, da jo bom dobil >:D
http://www.google.si

Tjulenj ::

evo, dam se jest en x-fajl ki se je zgodil vceraj dopoldne
administrator ene kiste je sel na dopust, name pa je padla naloga da usposobim eno domeno. poiscem (w2k) kje bi se dalo kaj nastavljati, najdem vse potrebno, nastimam... domena deluje. juhej naprej. cez par uric, kar naenkrat domena ne dela vec. jezno grem nazaj do serverja, poiscem napako... vse izgleda v redu... pobrisem pa vse se enkrat postavim. ni ucinka. ponovim 2x. ni ucinka. znorim. aja, poleg te nove domene je na serverju se nekaj starih domen. vse ostale so delale, crknila je samo tanova. brez ideje, kolega tudi ves obupan ker ne deluje, zacne on ugasati vse ostale racunalnike, izklopi hube... ga malo cudno gledam :D... priklopi hube nazaj in ... domena zacne delat? wtf? in deluje se do danes. meni nic jasno. se dodaten bomboncek? server je v svet povezan neposredno, preko huba pa samo v lokalno omrezje.

SkIDiver ::

ABX sva čist na istem

martinsm3 ::

To sicer ni za ta topic , pa vseeno.
CloneCD v XP-ju dela BP (verzija 3.0.5.1) !!!
Imam pa podoben problem z WinOnCD 3.8 PE , ki tudi povzroči da se system reboota.
Pri vsem tem je zan. to da WinOnCd 3.7 dela BP,tudi sam integriran CD rec. v winsih dela BP.
What's the point ima kdo mogoče kakšno idejo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S cim si kdo kaj spece?

Oddelek: Programska oprema
351933 (1507) Tomi
»

Kateri program za peko?

Oddelek: Programska oprema
222054 (991) Kriko
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202411 (2138) dualband
»

program za pečt

Oddelek: Programska oprema
191969 (1790) JLP
»

S kom pecete audio cd-je?

Oddelek: Programska oprema
272119 (1716) celica

Več podobnih tem