» »

LCD NEOVO F419-se splača?

LCD NEOVO F419-se splača?

sine@ ::

lp!
V kratkem imam namen kupit kupit LCD monitor! Odločam se med: NEOVO F419 in SONY S73H. Zanima me ,če ima kdo od vas kirga od teh dveh...če vete kok se obneseta?tuki pa sta lika: sony s73h neovo F419

:\ mejte se ga

sine@ ::

Se opravičujem k sm linka zajebu:8) ;V glvnm zanima me kir monitor mi priporočate...!:D tuki sta pa senkrat linka NEOVO F419 in še SONY S73H

MadMax ::

Mam Neovo-ta cca en mesec in pol.
Sicer sploh nisem imel namena kupit LCD (sem imel odlično Nokio 447F, 17" CRT trinitron), a ko sem pri kolegu videl Neovota, me je "zagrablo"... Takrat sem dal zanj 122k, kar je bilo krepko izpod primerljivih, saj ima zadeva tudi DVI, pa še DVI kabel inkluziv. Zdaj ga dobiš že pod 100k.
Kontrast zelo dober, svetlost zame še prevelika (zame bi bil verjetno najboljši kak s svetilnostjo pod 200, hehe), barve in kot vidljivosti nadpovprečno dobri.
Pred tem so me od nakupa LCD odvračali predvsem neenakomerna osvetlitev in velikost pike (izrazita "zrnatost" slike), ali pa pretirana cena.

Imam le eno pripombo-predlog (v bistvu splošen pri nakupu LCD): pred nakupom preveri mrtve piksle, ker je dokaj težko dobit ga brez dp. (moj in kolegov sta izbrana 2 od 6ih)
Aja, pa preveri še s sivim ozadjem. Na mojem je namreč en mali flekec premera cca 8mm, ki pa je viden le na določeni niansi sive. (ampak če ne bi res iskal napake, ga najbrž ne bi nikoli videl, :D )

Obstajajo tudi boljši monitorji, vendar za neprimerno več $$$.

Toliko z moje strani, več naj napišejo drugi.

Lp!
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

sine@ ::

Se prau da se LCD-ja mora pred nakupom sprobat...tok da skor ne pride u poštev da ga naročim po netu.Sam kolikor pa pregledujem ponudbe me vedno bolj in bolj vleče k NEOVU F419.
Po specifikacijh se mi zdi vse odlično-dober kontrast,svetilnost,odzivni čas...Edina stvar ki me pa "moti"je pa malo majhna cena za tak monitor.

Samson ::

Tocno tko kot je rekel MadMax. Monitr preveri z nokia testerjem na barvastih podlagah ce ne zelis imet mrtvega piksla. Odvisno je sam od prodajalca koliko ti bo zamenjal monitorjev dokler ne prides do nic mrtvih. Je pa ena dobra lastnost - 16.7 mio barv. Kot ti je znano zna pri 16.2 mio barv bit motece. Ce najdes brez mrtvih pikslo (Neovo monitorji imajo po specifikacijah dovoljenih 6 mrtvih: 2 "bela", 2 "crna" in 2 "barvna"). Go for it.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik za okoli 160.000

Oddelek: Kaj kupiti
52875 (2791) mtosev
»

Keteri RAM ?

Oddelek: Kaj kupiti
81073 (1011) #000000
»

LCD 17'' za 80k ali 19'' za 100k?

Oddelek: Kaj kupiti
343042 (1926) milica
»

Nakup prenosnika, žnjtič

Oddelek: Kaj kupiti
402079 (1536) Wolfram
»

Prenosnik do 225.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
151334 (1065) boštjan

Več podobnih tem